18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:35
Avatar
Tetrix 2021-05-19, 0:35
-kebaby zawija sie w lewo!
-nie qwa w prawo!
Zgłoś
Avatar
S_Z_A_L_O_N_Y 2021-05-19, 5:50
Zgłoś
Avatar
Asuritta 2021-05-19, 6:31 3
Co jak co podziękowali bohaterowi ze pokazanie agresywnemu nigerowi gdzie jego miejsce.

Szkoda że w Polsce to tak nie działa typ prał dziewczynę na przystanku, połamałem go i dostałem pozew ... a ona ryczała ze złamanym nosem(przez niego) " Zostaw mojego faceta" ... noż kurwa też chciałem podziękowanie ... ale polki to kurwy
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2021-05-19, 8:14
Asuritta napisał/a:

" Zostaw mojego faceta" ... noż kurwa też chciałem podziękowanie ... ale polki to kurwy



A czego się spodziewałeś? Przecież to łobuz kocha najmocniej.
Zgłoś
Avatar
Skrzek007 2021-05-19, 8:28 4
Asuritta napisał/a:

dostałem pozew ... a ona ryczała ze złamanym nosem(przez niego) " Zostaw mojego faceta"



Zapamiętajcie, jeśli sebix leje swoją loszkę to zasłużyła/lubi to. Nie szukajcie sobie kłopotów na siłę. W sądzie macie małe szanse.
Zgłoś
Avatar
dejwid092 2021-05-19, 13:00 1
Miałem podobna sytuację. Wracaliśmy z kumplami w nocy z imprezy i ryczała jakąś laska pomocy ratunku. W bramie jakiś typ ja szarpał. Podlecieliśmy typ dostał strzała w ryj a laska do nas z łapami i wyzywa wy chuje itp. Mam nadzieję że jak wrócili do domu to jednak od tego typa dostała wpierdol
Zgłoś