18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 43 minuty temu
Avatar
janusz_biznesu 2024-09-11, 11:43 7
Wyjątkowo zawzięty napalony pedał, ha tfu...
I ta wszechobecna znieczulica, nikt, nikt chłopa nie broni przed tym zwyrolem.
Zgłoś
Avatar
Prosty 2024-09-11, 11:53 15
Hahahahah ugryzł go w siura hahaha

______________

Nic nie cieszy tak jak ludzka krzywda
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-09-11, 12:05 1
janusz_biznesu napisał/a:

Wyjątkowo zawzięty napalony pedał, ha tfu...
I ta wszechobecna znieczulica, nikt, nikt chłopa nie broni przed tym zwyrolem.



Zgłoś
Avatar
edek_kotek 2024-09-11, 12:57 1
Prosty napisał/a:

Hahahahah ugryzł go w siura hahaha



W jajo
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2024-09-11, 13:13
Cóż, jat traci się szanse w walce, to...
Zgłoś
Avatar
smc 2024-09-11, 14:11 1
To wtedy wszystkie chwyty dozwolone.

Tylko raz ugryzłem przeciwnika. Wielki sukrwysyn chwycił mnie tak, że nie mogłem się ruszyć. Miał szczęście, że przez bluzę, bo bym mu odgryzł kawał bicepsa. A i tak miał uszkodzenie ciała powyżej 7 dni.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-11, 16:29 7
smc napisał/a:

To wtedy wszystkie chwyty dozwolone.
Tylko raz ugryzłem przeciwnika. Wielki sukrwysyn chwycił mnie tak, że nie mogłem się ruszyć. Miał szczęście, że przez bluzę, bo bym mu odgryzł kawał bicepsa. A i tak miał uszkodzenie ciała powyżej 7 dni.



Pielęgniarze muszą mieć z tobą krzyż pański
Zgłoś
Avatar
BigLebovsky 2024-09-11, 17:52 1
smc napisał/a:

To wtedy wszystkie chwyty dozwolone.
Tylko raz ugryzłem przeciwnika. Wielki sukrwysyn chwycił mnie tak, że nie mogłem się ruszyć. Miał szczęście, że przez bluzę, bo bym mu odgryzł kawał bicepsa. A i tak miał uszkodzenie ciała powyżej 7 dni.



Zaczynam rozumieć o czym pisał driver....

______________

mam w dupie małe miasteczka
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2024-09-11, 18:52
Ale się sytuacja zmieniła.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-09-11, 18:55 6
Nie zadręczaj się tym, co myśli Kolega z internetu. Z całym szacunkiem, ale ja też nie biorę tego do siebie.

Po prostu życie składa się z takich elementów, które czasem są śmieszne, dziwne lub idiotyczne. Sadol to esencja prawdziwego życia i wiele tych sytuacji jest choć odrobinę podobna do tego, co mnie spotkało w ostatnim półwieczu. Rozumiem, że nastolatek nie potrafi tego pojąć, ale jak już będzie starym zmęczonym człowiekiem jak ja, to zrozumie
.
Zgłoś
Avatar
Love_is_Love 2024-09-11, 20:11
He got my dik bruch
Zgłoś
Avatar
LordBolonko 2024-09-11, 23:05
Nie no bez jaj, jakby mnie tak ukąsił to bym mu palec do oka wsadził
Zgłoś
Avatar
Grymson 2024-09-12, 8:11
Na początku mówi " gej, gej, gej", a później wszystko się potwierdza
Zgłoś
Avatar
SramNaIdiotów 2024-09-12, 13:03 4
W walce na ulicy należy zrobić wszystko, by uciec od przeciwnika, a jak już uciec nie można, to zrobić wszystko, żeby go obezwładnić w taki sposób, żeby ten nie skończył życia. Kopanie w jaja to świetnie rozwiązanie - a jak ktoś powie, że to frajerskie i niehonorowe, to odpowiadam, frajerskie to jest atakowanie na ulicy. Jak chce się napierdalać z zasadami to zapraszam na mate i podpisujemy papiery, jest sędzia. Na ulicy rzucisz takim parchem o glebe i jak się okaże, że miał niezdiagnozowanego tętniaka, albo jebnie łbem o krawężnik, to idziesz pierdzieć w pasiak za śmiecia.
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów