18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
Avatar
R................t 2014-08-13, 15:23 36
Przypadkiem dałem piwo

1. gość w gangu na 99% jak mówi że chce na bus to chce na bus

2. gość w szmatach na 99% jak mówi ze chce na bus to chce na wino

Zrobiłem to badanie bez zaangażowania środków, funduszy i umoralniania kogokolwiek, hamburgery są glupie jak imadła
Zgłoś
Avatar
maksymilian45 2014-08-13, 17:00
No to teraz czekać na wysyp bezdomnych w garniturach. Chyba sam zacznę tak zarabiać
Zgłoś
Avatar
karoldeicide 2014-08-13, 17:39 2
a mi tam dało trochę do myślenia.
w jakich czasach żyjemy żeby "na oko" dzianego gościa wspomagać po kilka dolców
a bezdomnego najlepiej przylać w pysk żeby się odpieprzył.
Zgłoś
Avatar
Kemal 2014-08-13, 18:06 6
Giorgio69 napisał/a:

bardziej brudniejszy


Ty tak na serio?
Zgłoś
Avatar
Giorgio69 2014-08-13, 18:22
Serio,serio aż do "bulu"
Zgłoś
Avatar
M................6 2014-08-13, 19:39
Bardzo ładnie przedstawiona mentalność dzisiejszych ludzi. (nie dam żebrakowi bo se kupi wino, dam biznesmenowi niech ma na kawe )
Zgłoś
Avatar
natking 2014-08-13, 20:13
@kariol, tak było od zawsze.
Zgłoś
Avatar
zenekpogromca 2014-08-13, 22:47 1
Zamiast dać bezdomnemu na "jedzenie" wole z nim iść do sklepu i mu kupić. Wtedy wiem, że nie wyjebie na alko, a może też tego nie wywali i się naje w ten dzień.
Zgłoś
Avatar
historiofil 2014-08-13, 22:59
@zenekpogromca a pieniądze które zaoszczędził na bułkę, wyda na alkohol. Ty dobrodzieju!
Zgłoś
Avatar
Nutzz 2014-08-13, 23:12 1
'Pożyczę' biznesmenowi w potrzebie bo wiem, że w razie potrzeby podobny człowiek 'pożyczy' taką kwotę mi. Żebrakowi niczego nie dam, bo wiem że w żaden sposób mi gdy będę w drobnej potrzebie nie pomoże.

Ale to nieprawda. Panom Mietkom z osiedla czasami daję. Jedzenie. Alkoholicy i bezdomni, ale poza tym dobrzy ludzie, za drobny grosz chętni do pomocy. W tym roku na Sylwestra zafundowałem im wychodząc z supermarketu po browarze, konserwie i zapiekance. Ale bezdomni nie ode mnie z dzielnicy to mogą co najwyżej wypierdalać.
Zgłoś
Avatar
contowsky 2014-08-13, 23:20
21 wiek w końcu. chociaż wydaje mi się że tak było od zawsze.
Zgłoś
Avatar
AloneIStand 2014-08-13, 23:32
@Nutzz

Prawda, swoim "żulom" zawsze warto dorzucić grosza albo poczęstować papierosem. Dla świętego spokoju, no i dużo mniejsza szansa, że ktoś Ci ożeni butelkę na głowę jak będziesz wracał po pijaku do domu;)
Zgłoś
Avatar
panmorda 2014-08-14, 0:09
No to wiara ludzi... Czają interesy wszędzie... Jak ktoś dobrze wygląda to można z nim robić "DEAL W NIEBIE" W tym innym wymiarze podświadomym. Takie nawyki tez są... Zachowania to przede wszystkim nawyki.
Zgłoś
Avatar
zkwc 2014-08-14, 0:23 2
Giorgio69 napisał/a:

Czym bardziej brudniejszy, tym biedniejszy



Bezdomnego ubrano w garnitur, i wysłano po prośbie.



jebane przewalanie skąd mam wiedzieć, że nie pokazali tylko scen z jednej strony w momentach gdy ktoś dawał a w drugiej, momenty w których ludzie odmawiali
wymyślają coraz to nowsze gówna żeby tylko zarobić coś na tym pierdolonym youtube to już się robi obrzydliwe
czy ten koleś jest w ogóle bezdomnym?...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie