18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
J................S 2014-01-15, 13:54
już się nie mogę doczekać, będą materiały na harda
Zgłoś
Avatar
F................6 2014-01-15, 14:01
Nasz władca popełni im samobójstwa i wykorzysta to w kampanii wyborczej.
Zgłoś
Avatar
Sylarr 2014-01-15, 14:03 1
Jeżeli kogoś skrzywdzą po wyjściu na wolność to lewactwo będzie mieć krew na rękach.
Zgłoś
Avatar
myha 2014-01-15, 14:07
Sprawa została zjebana już dawno teraz to jedyne co możemy zrobić to pociągnąć do odpowiedzialności osoby które sprawę zjebały. Zasada że prawo nie może działać wstecz jest moim zdaniem zasadą nadrzędną, jak ktoś zjebał i dał tylko 25 lat dla ludzi którym należało się dożywocie to teraz tak powinno zostać.
Precedensy o zmianach kar i wydłużanie ich po fakcie są złe i potencjalnie o wiele bardziej niebezpieczne.
Daje to precedens który z czasem może stać się regułą, nie tylko dla pojebów którzy naprawdę na to zasługują, ale także dla ludzi niewygodnych dla władz. Jednym słowem kolejne ograniczenie wolności, jak ustawa o przymusowym leczeniu wejdzie w życie to bez żadnych problemów będzie można przetrzymywać w izolacji każdego niewygodnego obywatela.

ps.
Istnieje też możliwość że to celowa zagrywka władz z tymi 25 latami dla tych ludzi. Sprawić żeby społeczeństwo tak się bało(zwykle wyimaginowanego zagrożenia) żeby nie tylko nie protestowało przed tym że odbiera im się kolejne prawa ale żeby wręcz domagało się tego od władz.
Jako przykład takiego zagrania można podać USA, po wybuchu afery watergate w latach 70(po info co to odsyłam do np wikipedii) Nixon pożegnał się z urzędem, teraz władze USA podsłuchują i śledzą sobie kogo chce, a większość ludzi nie dość że nie protestuje to się jeszcze z tego cieszy że maja nad sobą pana który śledzi każdy ich ruch:P oczywiście wszytko dla ich "bezpieczeństwa"
Zgłoś
Avatar
j4rzyn 2014-01-15, 14:11
Śmierć. KURWA ŚMIERĆ. Po przekroczeniu drzwi powinien go ktoś wyrwać płytę chodnikową i zajebać takie gówno na miejscu.
Zgłoś
Avatar
d................5 2014-01-15, 14:13
Zrozumcie. To jest deal, zabijasz i idziesz siedzieć. Odbywasz karę i wychodzisz jak gdyby nigdy nic. Tak działa tzw. państwo. Dla mnie spoko.
Zgłoś
Avatar
TRQPL 2014-01-15, 14:15 4
Cały dział Hard kibicuje Trynkiewiczowi

Zgłoś
Avatar
Blezzer 2014-01-15, 14:15
Skurwysyński system niszczy Polaków, ale dalej siedźmy przed monitorami i TV.
Zgłoś
Avatar
Freedomik 2014-01-15, 14:15
Niech go odjebią internetowi "łowcy pedofliów". Nie boją się najebać grubemu okularnikowi, ale zabójcy będą bali się tknąć.
Zgłoś
Avatar
ahpuch 2014-01-15, 14:15
Ale Wy pierdolicie !
Równie dobrze osoba, która nie była karana, może popełnić podobne przestępstwo, nie ma co patrzeć w wstecz. To, że powiedział, że dalej będzie zabijał o niczym nie świadczy, każdy recydywista może tak powiedzieć. Moim zdaniem chciał rozgłosu i tyle, dostanie trochę kasy za wywiady i będzie o nim głośno przez jakiś czas.
Poza tym w tym kraju powinna być organizacja podobna do Academi, która sama będzie wymierzać sprawiedliwość, a nie to pojebane prawo.
Zgłoś
Avatar
McMenel 2014-01-15, 14:18 1
Widać iż banda młotów wierzy nadal iż jest to pilna sprawa. A chuj. Takie grzebanie w prawie przyniesie tylko większy burdel. To co wprowadzili w tej ustawie to możliwość pozbawienia wolności za samo prawdopodobieństwo popełnienia przestępstwa. Trynkiewicz prawdopodobnie znów zgwałci i zamorduje to wpierdolimy go do więzienia/psychuszki. Za 10 lat będzie obywatel X prawdopodobnie popełni przestępstwo więc wsadzimy go do więzienia/psychuszki. Większość opowiadających się w mediach o tej sprawie wychodzi z założenia "dura lex sed lex". Tia gówno prawda. To pierdoleni hipokryci. To odnosi się także do niezmienności prawa a w szczególności kar. A panowie pOSŁOWIE mieszają w nim niemiłosiernie. Jak źle by to nie brzmiało Trynkiewicz w świetle prawa odsiedział swoje. I jak wyżej pisałem za jego utrzymanie obserwacje powinni płacić ci którzy najgłośniej krzyczeli o amnestii i nie pomyśleli o tym co się stanie w przyszłości. Bo tego od Posłów należy oczekiwać. Myślenia o przyszłości a nie o teraźniejszości.
Zgłoś
Avatar
Brzydkii 2014-01-15, 14:21
Spokojnie, mogę was zapewnić, że skurwiel jak wyjdzie długo nie pochodzi żywy
Zgłoś
Avatar
g................k 2014-01-15, 14:24 2
i będzie tak, że ktoś go zabije zanim ten zabije kogoś niewinnego i ten co go zabije pójdzie siedzieć jak za normalnego człowieka.. Chory kraj
Zgłoś
Avatar
Krystiankupis 2014-01-15, 14:34
Kurwa za zabicie kilku osób 25lat?! Od jednej osoby powinno być 30 lat jak już tak bardzo nie chcą kary śmierci. Teraz się kurwa boje o siebie i bliskich, ale mam nadzieje, że ktoś kto "potrąci" na pasach czy cóś albo ktoś mu popełni samobójstwo
Zgłoś
Avatar
McMenel 2014-01-15, 15:15 1
Krystiankupis napisał/a:

Kurwa za zabicie kilku osób 25lat?! Od jednej osoby powinno być 30 lat jak już tak bardzo nie chcą kary śmierci. Teraz się kurwa boje o siebie i bliskich, ale mam nadzieje, że ktoś kto "potrąci" na pasach czy cóś albo ktoś mu popełni samobójstwo


Widać nawet zaznajomić z tematem się nie chciało. Nie dostał 25 lat. Dostał karę 4 krotnej kary śmierci. Jako iż było memorandum na jej wykonywanie nie odbyła się egzekucja. Później doszli do władzy wesołe ludki z solidarności i ogłosili amnestię dla wszystkich. Dzięki tej cudownej postawie kochanych pOsłów mamy teraz problem.
A tu lista osób które w tym czasie zasiadały w cyrku na wiejskiej
pl.wikipedia.org/wiki/Pos%C5%82owie_na_Sejm_Polskiej_Rzeczypospolitej_...
Jak widać sama śmietanka.
Jan Krzysztof Bielecki
Marek Jurek
Włodzimierz Cimoszewicz
Józef Oleksy
Ireneusz Sekuła
Janusz Zemke
Waldemar Pawlak
Bronisław Geremek
Jan Lityński
Adam Michnik
Jan Rokita
To chyba najbardziej znane nazwiska. Jakoś nie widziałem i nie słyszałem aby któreś z nich przeprosiło za ten stan rzeczy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie