18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 13 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Szczepionki to zło
~Velture • 2018-05-24, 19:18
Ilość głupoty w jednym filmiku przekroczyła wszelkie dopuszczalne normy zjebania umysłowego.

W skrócie: pizda udowadnia, że szczepionki są złe bo bóg o nich nie wspomina w biblii...

Wrzucam luźne tłumaczenie pod filmem aby więcej osób ogarnęło jak niektórzy mają zryte pod kopułą przez fanatyzm...


ukryta treść

Postanowiłam sprawdzić w google co biblia mówi o szczepieniach.
Nie ma nic w biblii o szczepionkach.
Pomyślcie o tym. Skoro bóg wiedział, że w przyszłości pomoże stworzyć te niesamowite rzeczy które odmienią nasze zdrowie i będą najlepszym osiągnięciem naukowym, o bosze ale one są wspaniałe, dlaczego nie ma tam żadnej wzmianki o szczepieniach które uratują ludzi?
Jeśli to był boski plan i one są takie wspaniałe to dlaczego ich tam nie ma? (w biblii).
Może jest jakiś rozdział mówiący o zdrowiu, o jakimś zastrzyku zdrowia.
Dlaczego bóg o tym nie wspomniał jeśli wiedział, że to się pojawi i uratuje świat?


A potem lista rzeczy o których bóg nie wspomniał w biblii
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-05-26, 11:55
kaelem napisał/a:



Płacą Ci za takie pierdolenie? Wstrzykniesz sobie MMR, DTP, albo HPV? Dam Ci 5000 złotych w gotówce i zapłacę za szczepionki, sam do Ciebie przyjadę, podejmujesz się? Jeśli jesteś Superkoza, to odezwij się mailowo. Czekam tydzień.


Miałem wszystkie te szczepionki tak samo jak kazdy. Byly obowiązkowe.
Zyjemy jakos.
Zgłoś
Avatar
KrólikBugs 2018-05-26, 14:40
doredo napisał/a:



Dochodząc do konkluzji - nikt nie mówi, że cała nauka jest w 100% pewna. W końcu w ciągu dalszym w sferach fizyki i biologii więcej nie wiemy, niż wiemy. Niemniej jednak jeżeli coś nie jest pewne, to na litość boską, dajmy się ścierać ekspertom. Dopuszczanie do dyskusji ludzi kompletnie spoza branży, i traktowanie ich opinii jako równej opiniom naukowców to zwyczajny strzał w kolano. Taka sytuacja ma właśnie miejsce w temacie którego dotyczy post. Do dyskusji o szczepieniach pchają się madki nie mające bladego pojęcia o chociażby podstawach biologii (na czele z ich guru, inżynierem mechanikiem) i siłą "ilości głosów" próbują podważać to co aktualnie udało się ustalić profesorom z całego świata. Jeżeli ludzkość ma się rozwijać w ten sposób, to



No właśnie o tym mówimy, mniej wiemy niż wiemy. Ja nie mówię, że jest ogromny spisek naukowców, tylko że wiele z nich jest ślepo zapatrzona w teorie których sami są ''wyznawcami''. Może nawet okażą się one prawdziwe, ale warto czasem krytycznie podejść nawet do spraw w które wierzymy. Bycie obiektywnym o to tutaj chodzi. Nikt nie mówił tutaj o takich skrajnościach jak słuchanie poglądów żula, tylko właśnie ci profesorowie są często podzieleni i wygrywa ta teoria za którą jest ''więcej głosów''. I nie koniecznie to musi być złe, bo może faktycznie to okaże się prawdą, ale dokąd tak nie jest to fajnie by było gdyby wyjęli kije z dup i popatrzyli, ze MOŻE jest inaczej. Szczepionki pewne są bardzo przydatne, ale co za dużo to nie zdrowo, ile wałków było na szczepionkach z ptasią grypą (nie w Polsce). To biznes jest i nie zawsze z myślą o dobru ludzi. Jedni myślą, że to wywoła autyzm u ich dzieci, drudzy że to konieczność. Prawda jest po środku, bo po pierwsze bez nich da się żyć, a po drugie często pomagają jak takie dziecko pójdzie do przeczkola i się zarazi jakąś świnką. Moim zdaniem tutaj, przydałoby się mieć zaszczepienie na poważne choroby które mogą cię spotkać ale bez przesady niech to nie będzie profilaktyczne zabezpieczenie na wszystko. A w ogóle na samym sobie poznałem, że tych szczepionek co za dużo to nie zdrowo, mam znamię po jednej (bodajże gruźlicy) gdzie dali mi ją chociaż jej wcale nie potrzebowałem. Naukowcy, doktorki i ścisłowiedy też ludzie, mogą się mylić, koniec.
Zgłoś
Avatar
Picu69 2018-05-26, 17:31
Fakt istnienia antyszczepionkowcow to jawny dowod na istnienie czegos takiego jak selekcja naturalna.
Tak samo jak pedaly, transy i inne jebane scierwa antyszczepionkowcy nie będą przekazywać dalej swoich genow co jest dość logiczne.
Zgłoś
Avatar
Magnic 2018-05-26, 20:03
Foxlifejenkins, Argeusz, remi1982,
Was się da podsumować tylko w jeden sposób:
Zgłoś
Avatar
Indyferentny 2018-05-27, 15:41 2
"odczynniki, których się tam używa są w pełni przebadane. Jeżeli znamy całą drogę danej substancji w organizmie, od wchłonięcia do wydalenia, to jakim sposobem twoim zdaniem dana substancja może nagle okazać się niebezpieczna?"

@doredo, taaaaak, szkodliwych oparów w laboratoriach nie ma, hodowanie mutagenów to też nihil nowi i wiemy wszystko jak wpłyną na nasz organizm. Dodatkowo przecież to oczywiste, że wzdłuż zasady "wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną", przywołany przeze mnie satyryczny przypis, dotyczy dawkowania, a nie stricte samego w sobie pierwiastka/związku chemicznego/etc. Chyba, że chcesz mi powiedzieć, że nowe choroby nie powstają, organizm ludzki się nie zmienia i wszystko generalnie jest zawieszone w czasie. Głupie zalecenia WHO co do spożycia cukru (czyli jednego ze związków o których mamy największe pojęcie) zmieniają się jak nastrój baby w ciąży ale ty już wiesz, że przecież znamy wszystko na wylot i można temu zaufać. Nie zajmuję się szczepionkami; nie wypowiadam się na temat szczepionek. Zajmuję się inną dziedziną nauki i wypowiadam się na temat postrzegania nauki.

Ani Foxlifejenkins, ani Argeusz, ani remi1982, nie próbują kopać się z koniem i podważać elementarnych praw/teorii funkcjonujących w nauce. Zwrócono uwagę na fakt, że w wielu dziedzinach więcej nie wiemy niż wiemy. Wiele rzeczy naukowcy wciąż re-weryfikują. Nikt również nie mówił o teorii menela, teorii profesora i szukaniu prawdy pośrodku. Profesorowie prowadzą spory między sobą na wielu płaszczyznach. Czyt. określeni przez ciebie EKSPERCI. Zatem wracając do meritum, wierzenie ślepo w naukę jest tak samo głupie jak wierzenie ślepo w religię - to panowie powyżej próbowali zakomunikować; to jest rzecz, której nie mogłeś/nie chciałeś zrozumieć.

Velture napisał/a:


Miałem wszystkie te szczepionki tak samo jak kazdy. Byly obowiązkowe.
Zyjemy jakos.



Reklamowanie szczepionek przez upośledzonych to raczej nie jest dobry ruch marketingowy szach mat szczepionkowcy
Zgłoś