18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Szczepionki to zło
~Velture • 2018-05-24, 19:18
Ilość głupoty w jednym filmiku przekroczyła wszelkie dopuszczalne normy zjebania umysłowego.

W skrócie: pizda udowadnia, że szczepionki są złe bo bóg o nich nie wspomina w biblii...

Wrzucam luźne tłumaczenie pod filmem aby więcej osób ogarnęło jak niektórzy mają zryte pod kopułą przez fanatyzm...


ukryta treść

Postanowiłam sprawdzić w google co biblia mówi o szczepieniach.
Nie ma nic w biblii o szczepionkach.
Pomyślcie o tym. Skoro bóg wiedział, że w przyszłości pomoże stworzyć te niesamowite rzeczy które odmienią nasze zdrowie i będą najlepszym osiągnięciem naukowym, o bosze ale one są wspaniałe, dlaczego nie ma tam żadnej wzmianki o szczepieniach które uratują ludzi?
Jeśli to był boski plan i one są takie wspaniałe to dlaczego ich tam nie ma? (w biblii).
Może jest jakiś rozdział mówiący o zdrowiu, o jakimś zastrzyku zdrowia.
Dlaczego bóg o tym nie wspomniał jeśli wiedział, że to się pojawi i uratuje świat?


A potem lista rzeczy o których bóg nie wspomniał w biblii
Zgłoś
Avatar
Noside 2018-05-24, 19:21 37
O ajfonach też nic nie było, ale to jej nie przeszkadza. Głupia pizda.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-05-24, 19:23 19
@up
Jak zachoruje to powinna leczyć się modlitwą bo w biblii nie ma nic o szpitalach ani lekach.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2018-05-24, 19:32 12
O macdonaldzie też nie było. O internecie zresztą też.
Zgłoś
Avatar
e................2 2018-05-24, 19:42 1
rudy aleś ty głupi
Zgłoś
Avatar
D................0 2018-05-24, 20:15 4
Najlepiej usuńmy szpitale ,pan bóg nas ocali .Ja pierdole ,ludzie uwierzą w każdą głupotę i jeszcze się tym chwalą !!
Zgłoś
Avatar
masonski-cyklista 2018-05-24, 20:18 3
Pewnie trolololo.
Zgłoś
Avatar
Essent 2018-05-24, 22:08
Boże! Czy Ty to widzisz ? Oni grzeszą a gospodarka sama się nie nakręci
Zgłoś
Avatar
KrólikBugs 2018-05-24, 22:12 5
Velture napisał/a:

@up
Jak zachoruje to powinna leczyć się modlitwą bo w biblii nie ma nic o szpitalach ani lekach.


1 Czcij lekarza czcią należną z powodu jego posług,
albowiem i jego stworzył Pan.
2 Od Najwyższego pochodzi uzdrowienie,
i od Króla dar się otrzymuje.
3 Wiedza lekarza podnosi mu głowę,
nawet i wobec możnowładców będą go podziwiać.
4 Pan stworzył z ziemi lekarstwa,
a człowiek mądry nie będzie nimi gardził.
Zgłoś
Avatar
Henboh 2018-05-24, 22:23 2
A o feminizmie jest coś w bibli?
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-05-24, 22:26 5
@up
Jest. Tylko nie sprzyja temu zjawisku
Zgłoś
Avatar
nowak81adam 2018-05-24, 23:05 13
Co to się dzieje na tym świecie to ja już tego nie rozumiem. Tej babie z filmu ewidentnie brakuje tylko czapeczki z folii aluminiowej do udowodnienia jej wiarygodności. Płaskoziemcy, chemitralis, mind-control, antyszczepionkowcy... ja pierdole. Niech to całe ścierwo zbuduje własny kontynent i tam się osiedli dzieląc się nawzajem z sobą swoim spierdoleniem.

Zgłoś
Avatar
McMenel 2018-05-24, 23:10 3
To właśnie religia robi z mózgu.
Zgłoś
Avatar
remi1982 2018-05-25, 1:46 6
nowak81adam napisał/a:

Co to się dzieje na tym świecie to ja już tego nie rozumiem. Tej babie z filmu ewidentnie brakuje tylko czapeczki z folii aluminiowej do udowodnienia jej wiarygodności. Płaskoziemcy, chemitralis, mind-control, antyszczepionkowcy... ja pierdole. Niech to całe ścierwo zbuduje własny kontynent i tam się osiedli dzieląc się nawzajem z sobą swoim spierdoleniem.



Laska z filmiku to taka sama idiotka jak i ty. Jej religia nakazuje wszystko negowac, a tobie każe nauka we wszystko wierzyc. Jej wyznacznikiem jest religia, twoim (pseudo) nauka. Oboje jestescie siebie warci. Po chuj uruchamiac swoj umysł skoro ktoś mi mówi jak ma byc. Tego rodzaju ludzmi oboje jesteście.
Zgłoś
Avatar
zMiEnNy_NiCk 2018-05-25, 2:04
Historia już raz pokazała jak Europa w XIVwieku też była pełna modlitwy i szczyn...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie