18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
golden8426 2011-03-05, 19:41 17
wyjebane mam i tak zawsze leje za 100zl
Zgłoś
Avatar
zły wilk 2011-03-05, 22:08
I tak kurwa za drogo
Zgłoś
Avatar
JeMois 2011-03-06, 10:09 23
Popierasz Janusza Korwina-Mikke - 2,20 zł
Zgłoś
Avatar
Prokurator 2011-03-06, 12:51 5
@up

Uprzejmie prosi się o wypierdalanie z polityką z tego serwisu

Serdecznie dziękuje.
Zgłoś
Avatar
M................n 2011-03-06, 12:51 4
JeMois napisał/a:

Popierasz Janusza Korwina-Mikke - 2,20 zł


Ale rodzice płacą, po gimbusy nie mają prawa jazdy.
Zgłoś
Avatar
Zolner 2011-03-06, 13:14
wiosna idzie. Rowery i pedałować!
Zgłoś
Avatar
JeMois 2011-03-06, 13:14 2
Cytat:

Uprzejmie prosi się o wypierdalanie z polityką z tego serwisu



Bo prawdę napisałem? Nie musisz czytać komentarzy jak widzisz taki temat.
Zgłoś
Avatar
Prokurator 2011-03-06, 13:42 5
@JeMois

Nie obchodzi mnie czy prawdę, czy nie prawdę, też interesuje się programem wyborczym Pana JKM, jednak nie staram się wcisnąć tematów gry politycznej na portal na którym znajdziesz wszystko inne niż polityka, fakt że interesuje wyciskaniem syfów, nie obliguje mnie do mówienia o tym przy jedzeniu(rozumiesz metafore?). Nie wiem jak reszta, ale wchodzę tutaj by się rozluźnić. Pośmiać się z cudzej tragedii, faili, sucharów w poczekalni albo flaków na jezdni na hardzie. Ten portal jest apolityczną ostoją, w czasach kiedy jesteśmy z każdej strony obrzucani tym gównem tutaj mamy własny parasol. Tak więc jeszcze raz powtórzę

Z polityką wypierdalać
Zgłoś
Avatar
JeMois 2011-03-06, 13:48 2
Kwestia tego co nazwiemy polityką.
Mnie także wk***a ciągłe obrzucanie tym gównem, ale tutaj możemy przynajmniej jasno to skrytykować i poryć się z tego

W dodatku JKM jest również ostoją walki z obecnym establishmentem i truciem dupy o polityce w mediach.
Ale w gruncie rzeczy, ja nie wchodzę z polityką tylko jasno dopisałem logiczną część, dzięki której (już polityczny) rysunek może stać się jeszcze mocniejszy.
Zgłoś
Avatar
Adam1394 2011-03-06, 13:58 9
Zgłoś
Avatar
Skądinąd 2011-03-06, 14:07 2
@Prokurator JKM to najwiekszy pojebus polskiej polityki. nawet jarkacz mu do piet nie dorasta ten czlowiek najchetniej wszystkich wsadzilby na furmanki, a kobiety zapedzil do ciagniecia rodla - jak to drzewniej bywalo (kuchnia to jednak wciaz zbyt przytulne miejsce). ostatnio nawet sie wypowiadal, ze on rozumie tego hiszpana, co zabil swoja zone za to, ze przez nia trafil za kratki (bil ja czy cos w tym guscie). sam jednak, na widok swojej wlasnej zony, zachowuje sie jak tresowany piesek. prawdziwy mezczyzna, nie ma co. glosuj na JKM do woli - szczesliwie jeszcze do tego stopnia ludzie do ocipieli, zeby wpuscic go do sejmu.
Zgłoś
Avatar
xqvz 2011-03-06, 14:22 3
Szkarad po pierwsze jestes kobieta a po drugie niedoinformowaną. Powiedział, że jest w stanie zrozumieć Hiszpana który w nerwach zabił zonę która pod przymusem prowadzała go na kursy o równouprawnieniu. Dopisał też, że Hiszpanie są temperamentni a Polacy dostają zawału. Następnym razem czytaj bloga JKM a nie onetowskie komentarze o nim ; )
Zgłoś
Avatar
JeMois 2011-03-06, 14:24 4
Buahaha

Tak to jest, jak dziewczyna przeczyta kilka rzeczy wyrwanych z kontekstu i tworzy opinie.

JKM szanuje kobiety bardziej niż inni politycy. Po prostu nie chce by piękne istoty babrały się w ciężkiej fizycznej pracy, chce im dać przywileje a nie równe prawa i uważa, że to właśnie one najlepiej zajmą się wychowaniem dzieci W dodatku chce stworzyć państwo w którym kobieta ma wybór - iść do pracy czy zostać w domu, a nie jak teraz - nie mieć wyboru i musi iść do pracy by udało się z partnerem utrzymać rodzinę.

No naprawdę, tak Cię to boli?

Co do Hiszpana - wyrwane z kontekstu i to baaardzo
Zgłoś
Avatar
xqvz 2011-03-06, 14:35 1
Pewnie kurwa, że wyrwane z kontekstu. Media i Ci co na prawde rządzą w tym kraju mają świetne sposoby na manipulowanie opinią publiczną. Efekty widać wszędzie. Ja już nie wymagam od ludzi, żeby mieli takie same poglądy jak ja, ale niech kurwa mają jakies prawdziwe sensowne argumenty a nie przepełnieni PRem reagują od razu kiedy usłyszą JKM głupim uśmieszkiem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie