18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:23
Avatar
dii 2011-03-05, 11:29
bolek mial dopiero osiagniecie, potrojny aksel nad plotem
Zgłoś
Avatar
777 2011-03-05, 11:40
to jak ja ginę po 30 razy dziennie w CoD to powinni mi pałac wybudować?
Zgłoś
Avatar
dQrw10nYk0k5 2011-03-05, 11:43 2
Powiedział coś co świadoma część narodu wie doskonale.
Zgłoś
Avatar
oumajgad 2011-03-05, 11:59
dQrw10nYk0k5 napisał/a:

Powiedział coś co świadoma część narodu wie doskonale.



Naród wie, ale ilu polityków miałoby odwage to przed kamerami powiedzieć
Zgłoś
Avatar
Achajka 2011-03-05, 12:31 4
I tylko żałujemy, że brat nie leciał z nim.
Zgłoś
Avatar
kamuha 2011-03-05, 12:39 2
oumajgad napisał/a:



Naród wie, ale ilu polityków miałoby odwage to przed kamerami powiedzieć



nie błaznuj z tym narodem. To że ty go popierasz nie znaczy że wszyscy tak myślą. Wałęsa to lewy buc. Mało się mówiło o poczynaniach Wałęsy, a wystarczyłoby wpomnieć chociażby o tym co zrobił aby nie dopuścić do lustracji.
Zgłoś
Avatar
A................c 2011-03-05, 13:30 3
Spierdalac mi z tym smieciem, konfidentem stad.
Zgłoś
Avatar
golip 2011-03-05, 14:07 1
Łe kurwa ja wchodzę na Sadola a tu portal publicystyczny z cyklu "P jak popierdolmy o polityce".
Zgłoś
Avatar
xyz893 2011-03-05, 14:33 1
Tacy jak Bolek, Szechter (ps. Adam Michnik) i ludzie ich pokroju najlepsze co mogą zrobić dla Polski to brać przykład z , Lewertowa (ps. Bronisław Geremek) i zginać
Zgłoś
Avatar
el polaco 2011-03-05, 14:44
androgenius napisał/a:

ma chłop rację,jest to jedno z kilku osiągnięć nielota-zdołał jeszcze kilkukrotnie ośmieszyć siebie i kraj ale największą sławę niewątpliwie przyniósł mu brak umiejętności generowania siły nośnej



wolałem jego niż Komorowskiego. Tylko do Komora nikt się nie przypierdala jak walnie jakąś gafę.
Zgłoś
Avatar
yadam 2011-03-05, 14:46
czytam te wasze wszystkie 'mądre' wypowiedzi i dalej nie wiem co on, do chuja, powiedzial na koncu
Zgłoś
Avatar
Tymon 2011-03-05, 17:49 2
Wałęsa nie przewyższa inteligencją fotelu, w którym siedzi. Dla mnie jest frajerem, a nie bohaterem.
Zgłoś
Avatar
oumajgad 2011-03-05, 19:30 4
Skoro temat jest na sadolku i można się nie pierdolić to...

Ludzie marudzą na Wałęsę, bo przeskoczył plot, bo poszedł na układ z komuchami itd. Jebnijcie się w czoło. I to mocno. Lechu i inni Solidarnościowcy mieli iść w zaparte i doprowadzić do wojny domowej? Olali lustracje w zamian za wolne wybory. Lepsze to niż druga Jugosławia i rozpierdolony kraj.

I jebać te rzesze Polaczków marudzące że za komuny było lepiej. Dziwne, najczęściej są to ludzie którzy za komuny byli w partii, albo mieli krewnych na stanowiskach dyrektorskich. Wszystko podstawione pod ryj kiedy reszta kraju stała w kolejkach po papier toaletowy to pewnie, że wtedy było lepiej. Teraz trzeba ruszyć dupę do roboty.
Zgłoś
Avatar
majk37 2011-03-06, 21:26
oumajgad napisał/a:

No tak. Lechu się pojawił to zaraz wskoczy gromadka koni, którzy zaczną po nim jechać za to, że jest niewykształcony, zrujnował kraj, poszedł na układ z komuchami itd.


Gnoić można go za to, że nie ma honoru. Mógł się przyznać, że współpracował z SB, a nie utrzymywać swojej wersji, że nie miał z nimi nic wspólnego (i to wtedy, kiedy mu już wszystko udowodnili!). Śmieć. I do tego ma odwagę pokazywać się w TV i dawać wywiady itp... Na jego miejscu bym się zapadł po ziemię i już więcej nie wychodził.
Zgłoś
Avatar
miedziak 2011-03-06, 22:22
oumajgad napisał/a:

Skoro temat jest na sadolku i można się nie pierdolić to...

Ludzie marudzą na Wałęsę, bo przeskoczył plot, bo poszedł na układ z komuchami itd. Jebnijcie się w czoło. I to mocno. Lechu i inni Solidarnościowcy mieli iść w zaparte i doprowadzić do wojny domowej? Olali lustracje w zamian za wolne wybory. Lepsze to niż druga Jugosławia i rozpierdolony kraj. .



ciekawe spostrzeżenie, warte zapamiętania
Zgłoś