18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Szczęśliwy kot na plaży
Nap_Limak • 2012-07-10, 10:21
Właścicielki kotów starają się je uszczęśliwić na wiele sposobów. Zobaczcie jak szczęśliwy jest ten kotek w czasie spaceru na plaży.

Zgłoś
Avatar
piernik666 2012-07-10, 16:15
brt1529 napisał/a:

Koty to niewdzięczne stworzenia, lepiej skupcie się na właścicielce bo nie najgorsza. A kot nie wygląda jakos specjalnie na zmartwionego, nie zdziwiłbym sie jakby mu się to podobało



sadze ze mu sie to podobalo bo byl "drapany" przez cala droge ciągnięcia
Zgłoś
Avatar
autech25 2012-07-10, 16:41 3
Zgłoś
Avatar
plArc 2012-07-10, 17:05
@up Kurwa miałem tak samo tylko, że z innym kotem.
Zgłoś
Avatar
harvest 2012-07-10, 17:17
Jebać koty bo to szmaciarze. Jak nie śpią całymi dniami to wkurwiają tylko. Mamy tu przykład właśnie, nawet mu się chodzić nie chce.

P.S. Ale laska fajna - ruchał bym
Zgłoś
Avatar
Janusz~ 2012-07-10, 17:28 4
artixz napisał/a:



Hmm... Tylko geje lubią tak zwane zwierzęta jakimi są "koty" to niewdzięczne skurwysyństwa, prawdziwym przyjacielem jest pies.

Co ciekawe znam jednego Janusza który lubi koty i jest gejem, jedyny kot jakiego lubię to przejechany.



Weź wykurwiaj, bo nie chce mi się z Tobą gadać. Ale zanim to zrobisz, obowiązkowo przejrzyj wszystkie strony tego tematu, potem zastanów się nad swoją niegrzeczną wypowiedzią i przeproś wszystkich sadystów tworzących ten temat. Psy to kretyńskie zwierzęta, nie są inteligentne, tylko są głupie - robią co im każesz. Może dlatego tak się nimi podniecasz.
Zgłoś
Avatar
maxqi 2012-07-10, 17:36
myślę że te ponad 200 pifek jest nie dla sierściucha tylko dla tej fajnej niuni
Zgłoś
Avatar
TheByQ 2012-07-10, 17:47
Ops, ktoś trafił Janusza w czuły punkt. A gdyby kotu się nie podobało to by wstał i na łapach zapierdalał, szybko laska nie szła.
Zgłoś
Avatar
X................X 2012-07-10, 18:30 1
BongMan napisał/a:

Sposobem głupia pizdo, sposobem... Kot nie jest zwierzęciem dla byle kogo, do kota trzeba mieć odpowiednie podejście, a wtedy zrobi wszystko o co go poprosisz... Jeśli będzie tego chciał.



Ta, już kurwa widzę jak mi łata dziury Goldbandem albo szpachluje ściany
Zgłoś
Avatar
Miki6830 2012-07-10, 18:33
Janusz~ napisał/a:

Tępa suka. Kopałbym taką w głowę. Albo nie, wyruchałbym
albo jeszcze lepiej - najpierw skopał, a potem wyruchał. Albo na odwrót. Sam nie wiem : <

taki śliczny kocurek, a zamiast go wziąć na ręce, to go ciągnie po piasku.


To co Ty robisz na Sadistic ?
Zgłoś
Avatar
qba1012 2012-07-10, 18:38
They See Me Rollin' They Hatin
Zgłoś
Avatar
_MoRo_ 2012-07-10, 18:44 2
Janusz~ napisał/a:


Weź wykurwiaj, bo nie chce mi się z Tobą gadać. Ale zanim to zrobisz(...)


No to chce Ci się z nim gadać, czy nie?

Janusz~ napisał/a:


Psy to kretyńskie zwierzęta, nie są inteligentne, tylko są głupie - robią co im każesz.



Tak mi się jakoś przypomniało
Zgłoś
Avatar
tysonic 2012-07-10, 18:52 3
brt1529 napisał/a:

Koty to niewdzięczne stworzenia, lepiej skupcie się na właścicielce bo nie najgorsza. A kot nie wygląda jakos specjalnie na zmartwionego, nie zdziwiłbym sie jakby mu się to podobało



Lepiej skup się na hodowli mózgu. Sądząc po ilości przyznanych piw - idiotów nie brakuje. Egocentryczne zera myślące że jak zwierze nie lata za wami jak pierdolnięte i nie robi tego co chcecie, to jest niewdzięczne i głupie. Logika godna kurwa imbecyla. Chcesz by coś za tobą latało i robiło co każesz? To zapierdalaj do jakiegoś Iranu i kup se tam ze 20cia żon. A jak nie to ryj kajdaniarzu i to ty rób co si szef każe.
Zgłoś
Avatar
Piorek 2012-07-10, 19:00
BongMan napisał/a:


Bo nie przybiegają z merdającym ogonem jak je wołasz, nie warują i nie aportują? Koty są takie jak my - niezależne. Psa bierzesz jak chcesz mieć zwierzę, kota bierzesz jak chcesz mieć towarzysza.


Kota nie biorę, bo wyleguje całymi dniami kakaowe oko i ma na wszystko wyjebane. Wstanie, zmieni miejsce i znowu leży. Z psem się pobawisz, z psem pójdziesz na spacer, pies zawsze będzie przy tobie.

Janusz~ napisał/a:

Psy to kretyńskie zwierzęta, nie są inteligentne, tylko są głupie - robią co im każesz. Może dlatego tak się nimi podniecasz.


Równo trzeba mieć nasrane w bani, żeby tak stwierdzić. Psu wykonywanie poleceń sprawia przyjemność, bo dobry właściciel za pomyślnie wykonane polecenie daje smakołyk i go chwali, a nie każe mu to robić.

W sumie to nie ma po co dyskutować, bo są wielbicie zarówno psów jak i kotów. Ale mimo wszystko jestem przekonany, że na wypisanie zalet psa zabrakłoby kartki a4, a zalety kota zmieściłbyś w jednym zdaniu, góra dwóch zdaniach.
Zgłoś
Avatar
Joseph_Fritzl 2012-07-10, 19:05
Janusz~ napisał/a:



Weź wykurwiaj, bo nie chce mi się z Tobą gadać. Ale zanim to zrobisz, obowiązkowo przejrzyj wszystkie strony tego tematu, potem zastanów się nad swoją niegrzeczną wypowiedzią i przeproś wszystkich sadystów tworzących ten temat. Psy to kretyńskie zwierzęta, nie są inteligentne, tylko są głupie - robią co im każesz. Może dlatego tak się nimi podniecasz.



Ależ Januszu, Ty nie jesteś sadystą, jesteś tylko Januszem a napisałem to żeby Cię wkurwić i oczywiście mi się to udało wnioski z tego wyciągnij sam.
Zgłoś
Avatar
Konzzi123 2012-07-10, 19:07
jebać koty
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie