18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Szczurołap
chiefo • 2013-01-02, 13:09















Efekt moich połowów - koty były zbyt leniwe tylko czekały na gotowe... Wszystkie złapałem własnoręcznie (tylko rękawice ochronne na takie połowy zakładam) i ukatrupiłem, notabene te największe to twarde czaszki miały.
Zgłoś
Avatar
wympal 2013-01-02, 14:15 1
browar za browar w kadrze. jebane szkodniki
Zgłoś
Avatar
przesmiewca 2013-01-02, 14:16
opisz jak dokładnie to zrobiles latałes za szurami po dworzu ?
Zgłoś
Avatar
R................t 2013-01-02, 14:20
Ja tam perłę ma za siurasa i koniec. Wolę hainekenka tyskie czy też stary browar okocim jasne. cmoknijcie mnie w pompkę

Po polu latał a nie po dworzu
Zgłoś
Avatar
dziaad 2013-01-02, 14:38 1
@up pij dalej te szczyny, szczególnie tyskie.

ja tam poluję z psem - terierowaty mieszaniec napierdala szczury aż iskry lecą, pewnie sto razy lepiej niż te twoje sierściuchy razem wzięte.
Zgłoś
Avatar
Fisz_ 2013-01-02, 14:43
Się śmiejcie, ale idea hodowli ras pokroju jamnika, pinczera i podobnych zakładała właśnie polowanie na szczury i podobnej wielkości gryzonie I to muszę małym cholerom przyznać - paskudne są, ale w walce z takim gryzoniem jednak nie mają sobie równych. Taki porządny, spasiony dziki szczur to potrafi kota poturbować, nieraz widywałem jak sierściuch przed gryzoniem po ogródkach spierdala..

Piwo za efekty, również trzaskałem szczury na działce dziadków, robota paskudna, ale efekty cieszą cholernie - jak inaczej popełnić w pełni przyzwolony społecznie zbiorowy mord i wszystkie zwłoki w masowych grobach zakopywać..
Zgłoś
Avatar
chainsawgutsfucker 2013-01-02, 14:46 5
Wysłałem siostrze - miłośniczce i hodowcy szczurów... Chyba do świąt się do mnie już nie odezwie.
Zgłoś
Avatar
pi73rmaster 2013-01-02, 14:54 2
O kurwa, dzieciak pije tyskie i heinekena, a jedzie po chmielowej, najlepszym komercyjnym polskim pifku
idź pan w chuj
Zgłoś
Avatar
Mietek42 2013-01-02, 14:57 1
k10 szczurów na patyku
Zgłoś
Avatar
Gary Muwaut 2013-01-02, 15:38 11
Perła Chmielowa - Polski Królowa !!!
Zgłoś
Avatar
161ZT650 2013-01-02, 15:43 7
Mając 7-15 lat każde wakacje spędzałem u dziadków na wsi, oczywscie żniwa sianokosy itd itp to był standard. Corocznie było tez polowanie na szczury z tym że my używaliśmy wody i łopat. Lokalizowaliśmy nory, laliśmy wodę i czekaliśmy z łopatami, przeważnie taki szczur konczył albo bez głowy albo rozcięty w pół( zdjęć nie ma bo wyobraźcie sobie to były czasy bez telefonów komórkowych). Kiedyś zdarzyło nam się ubić szczurzycę która była w ciąży i tak przymierzyłem ze rozciąłem ją w pół i powypadały z niej takie małe śmieszne niedorozwinięte szczurzątka. Po zabawie udaliśmy się na jakiś posił babuszka zaserwowała fasolówkę z tym że te fasolki wyglądały jak te jebane małe niedorozwinięte szczurki które wypadły z tej rozciętej w pół szczurzycy...Rzygałem dalej jak widziałem
Zgłoś
Avatar
Perel 2013-01-02, 15:43
kikutnik666 napisał/a:


jedno z niewielu komercyjnych polskich piw, ktore nadal widzą chmiel i słód, zamiast ekstraktów.
idz wypij heinekena, znawco



Perła Chmielowa - zawartość ekstraktu 12,2%, zawartość alkoholu 6%, gatunek: pils, jasne pełne.

Co nie zmienia faktu że Polskie piwo to dobre piwo
Zgłoś
Avatar
Piechur23 2013-01-02, 15:56
Starszy brat Tomka Adamka nie jest pięściarzem, on łapie szczury.
Zgłoś
Avatar
gangstareso 2013-01-02, 15:59
słyszałem że dobry sposób to złapać parę sztuk szczura zamknąć gdzieś razem i że jak zgłodnieją to się wzajemnie pozjadają ten który zostanie to zostaje wypuszczony na wolność i wpierdala inne szczury czy jakoś tak nie pamiętam dokładnie bo za dzieciaka to słyszałem
Zgłoś
Avatar
przemysl_to 2013-01-02, 16:24
Kiedyś zdarzyło nam się ubić szczurzycę która była w ciąży i tak przymierzyłem ze rozciąłem ją w pół i powypadały z niej takie małe śmieszne niedorozwinięte szczurzątka. Po zabawie udaliśmy się na jakiś posił babuszka zaserwowała fasolówkę z tym że te fasolki wyglądały jak te j***ne małe niedorozwinięte szczurki które wypadły z tej rozciętej w pół szczurzycy...Rzygałem dalej jak widziałem

dzięki, to sobie zjadłem obiad
Zgłoś
Avatar
gupichuj 2013-01-02, 17:36 1
Jakieś tam perliczki czy jakoś tam (podobne do kury) się trzyma i te kurwy tak drą ryja że podobno szczury się wyprowadzają. A co do jamników to takie małe chuje a i dzika potrafią zamęczyć.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie