18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Szczyt aktywizmu
~Velture • 2023-04-17, 22:03
W związku z chujwieczym klejnych 2 zjebów eko-terrorystów, zwanych aktywistami przez media, postanowiło zademostwować swój brak seksu w życiu przez rozpylenie kurwa nie wiem czego pomarańczowego.

Jednemu się spektakularnie udało a drugiego spacyfikowano zanim wytrysnął.

Nie wiem co chcieli osiągnąć w tym bardzo popularnym sporcie ale pewnie im się prawie udało...

Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2023-04-17, 22:09 1
nie no, ja rozumiem eko, ochronę środowiska itepe, ale jak świat uratuje zakaz stukania kijkiem w kulki??

edit:
czerwona lampka zapaliła mi się czytając stopkę autora. Deeepfake? czyżby jakaś próbka swoich umiejętności?
Zgłoś
Avatar
dennissliwa 2023-04-17, 23:04 4
Eko teroryści, ostanio jest wysyp tego dziadostwa
Zgłoś
Avatar
Cezar87 2023-04-17, 23:10 56
To jest snooker dosyc rasistowska gra. Jak wbijesz w dziure kolorowego dostajesz srednie brawa, jak wbijesz czornego masz aplauz na stojaco. A jak wbijesz bialego kazdy wzdycha i sie lapie za leb cos ty zrobil. A te czerwone gowna to wiadome ich najwiecej i musza byc ciagle wbijane.
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2023-04-17, 23:32 1
W sumie spoko, coś nowego. Mógł te bile jeszcze rozpieprzyć dupskiem. Mam tylko nadzieję, że to były półfinały mistrzostw świata...
Zgłoś
Avatar
antisol123 2023-04-17, 23:56 20
Zdiagnozować i leczyć ciężką pracą fizyczną.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2023-04-18, 0:11 3
To głupie ścierwo chce wkurwić absolutnie każdego! Nawet snókerowców lol
Zgłoś
Avatar
Gmajpmi 2023-04-18, 0:34 1
Chyba nie dodalo mi komentu

To nie jest ekoaktywista. Jest zupełnie odwrotnie. Kolor stołu symbolizuje właśnie zielonych aktywistów, a to pomarańczowe symbolizuje słynną broń chemiczną, która była używana w wietnamie, a która nazywa się "agent orange"(kto nie zna- google). Dla tych co uczyli się w szkole ruskiego dodam, że orange w angielskim może oznaczać kolor pomarańczowy. Teraz jest już chyba jasne, że koleś nawołuje do mordowania w sposób mało humanitarny ekozjebów. To chyba nie aż tsk źle?

Szkoda tylko, że przerwał tak emocjonującą rozgrywkę
Zgłoś
Avatar
Kriski 2023-04-18, 0:51 5
Baronessa napisał/a:

W sumie spoko, coś nowego. Mógł te bile jeszcze rozpieprzyć dupskiem. Mam tylko nadzieję, że to były półfinały mistrzostw świata...



Osobiście poświęciłbym te bile i wypchał nimi aktywiście dupsko, ale to mogło by się okazać dla tego zjeba przyjemne więc miałbym pewne opory.
Zgłoś
Avatar
Manolito666 2023-04-18, 1:54 3
CNN podało, że protestowali przeciwko śladowi węglowemu, który zostawiają oddychający zawodnicy. Opłacił ich ponoć sam Bill Gates, wielki filantrop ludzkości, który posiada cztery (!) prywatne odrzutowce. Dzięki Ci Billu Gatsie, będę Cię czcił pijąc napój przez papierową, rozpierdalającą się rureczkę.
Zgłoś
Avatar
Yolanda 2023-04-18, 3:08
Świat został ocalony od zagłady. Może już czas powrócić, do tradycji i tępić takich plutonem egzekucyjnym.
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2023-04-18, 5:30 1
Komu się kiedyś curry wysypało na cokolwiek to wie jak to wkurwia. Nawet z kafli to ciężko schodzi, więc uznał bym to za terroryzm
Zgłoś
Avatar
cezar910426 2023-04-18, 7:08
Tych ekozjebów wprasowywałbym walcem w asfalt
Zgłoś
Avatar
P................l 2023-04-18, 7:31
Taki stół to koszt nie mniejszy jak 20k złotych, nie wiem ile to w funtach ale pewnie też nie mało. Normalnie powninni zgłosić to na policję a sąd powinien nakazać im wypłatę rekompensaty za stół i przerwane zawody, normalnie. W tych zjebanych czasach nie jest to takie pewne.
Zgłoś
Avatar
huncfot130 2023-04-18, 7:33
Oj nie oj nie w dzisiejszych czasach kto nagrywa telewizor.......
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie