18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
BongMan 2012-09-05, 14:34
Lepiej Jehowców niż batmana po kolędzie.
Zgłoś
Avatar
Dzichader 2012-09-05, 14:38
Zawsze lepsze to niż księdza.
Zgłoś
Avatar
Mr.Drwalu 2012-09-05, 14:57
Poradnik:Jak pozbyć się Świadków Jehowy

*Jedna osoba, mieszkanie blokowe.

– Dzień dobry, chcieliśmy pana zapytać o...
– Nie wiem o co wam chodzi. Nie mam pojęcia skąd się wzięły te wszystkie programy.
– ?
– Ja się na tych kablach nie znam, ktoś w nocy musiał grzebać.
– Ale my nie jesteśmy...
– Wiem, wiem, co sobie myślicie, ale na tym HBO i tak same powtórki lecą. No sami powiedzcie, kto będzie płacił za to 3 dychy miesięcznie?
– Nie mamy do pana o to pretensji, chcieliśmy tylko...
– Dobra, wygraliście. Przyznaję się, szwagier pożyczył kluczyk do skrzynki i się podpięliśmy. Ale to nie tylko my. Szymańska z góry też ma nielegalnie i papierosami z przemytu jeszcze handluje.
– Ale my jesteśmy Świadkami Jehowy!
– Coo? To czego mnie w błąd wprowadzacie! Żartów wam się zachciewa?! Nie wiecie, że to nielegalnie pod monterów się podszywać! Ja wszystko o was wiem, to wy szczacie po piwnicach i żarówki wykręcacie! Jeszcze raz mi tu przyjdziecie...
Zgłoś
Avatar
C................1 2012-09-05, 15:18
Tak narzekacie na Jehowych a jak ktoś zacznie gadać innego o religii chrześcijańskiej to wielkie oburzenie.Prawda jest taka,ze jehowi są bardzo mądrzy niż nie jeden "Katolik" który codziennie Idzie do kościołka i takie tam.
Zgłoś
Avatar
Anper 2012-09-05, 15:18
Pewnego dnia gdy do mego kumpla domu zapukali właśnie Jechowi, kumpel grzecznie ich zaprosił. Poprosił, żeby usiedli. Przyniósł kieliszki i zaczął polewać fioletowy denaturat po czym wzniósł toast.
-Za drogich gości!
Szybciej wyszli niż weszli do tego domu
Zgłoś
Avatar
C................1 2012-09-05, 15:19
Często lubią gadać o religii ale co "Katolik" może wiedzieć na temat biblii i Boga.
Zgłoś
Avatar
Ryszardenko 2012-09-05, 15:24
Czesiek181 napisał/a:

Tak narzekacie na Jehowych a jak ktoś zacznie gadać innego o religii chrześcijańskiej to wielkie oburzenie.Prawda jest taka,ze jehowi są bardzo mądrzy niż nie jeden "Katolik" który codziennie Idzie do kościołka i takie tam.



ktoś tu jest jehowy
Zgłoś
Avatar
Kryn3k 2012-09-05, 15:27
Czesiek181 napisał/a:

Tak narzekacie na Jehowych a jak ktoś zacznie gadać innego o religii chrześcijańskiej to wielkie oburzenie.Prawda jest taka,ze jehowi są bardzo mądrzy niż nie jeden "Katolik" który codziennie Idzie do kościołka i takie tam.


Jesteśmy Polakami ! Narzekamy na wszystko i wszystkich bez wyjątku. Co do jehowych to niech sobie będą i najmądrzejsi na świecie, ale niech mnie zostawią w spokoju jak będę chciał się z nimi zapoznać to ich znajdę, podobnie jak tele2, netie i resztę komiwojażerów.
Zgłoś
Avatar
C................1 2012-09-05, 15:31 1
Ryszardenko napisał/a:



ktoś tu jest jehowy


Nie,nie jestem jehowy tylko to jest prawda,maja na temat religii więcej do powiedzenia niż nie jeden "Katolik".
Zgłoś
Avatar
karolo4life 2012-09-05, 15:32
Najlepiej mój brat mówi tak: Witam czy mozemy porozmawiać... - że co prosze ? Jak zrobicie mi laske to ewentualnie możemy pogadać o kolejnej .
Zgłoś
Avatar
sympatyk 2012-09-05, 17:08
@ Czesiek181

masz racje, tak "Katolik" jak i "Jehowy" maja zerowe pojecie o swoich religiach. Ale jak sie spotka Katolik z Jehowym to czesto i milo posluchac.

a tak swoja droga.... znasz jakichs Katolikow? i nie mowie o "katolikach"
Zgłoś
Avatar
C................1 2012-09-05, 18:03
sympatyk napisał/a:

@ Czesiek181

masz racje, tak "Katolik" jak i "Jehowy" maja zerowe pojecie o swoich religiach. Ale jak sie spotka Katolik z Jehowym to czesto i milo posluchac.

a tak swoja droga.... znasz jakichs Katolikow? i nie mowie o "katolikach"



Mój tato często z nimi lubiał rozmawiać na tematy religijne i nic złego im i mu się nie działo.
Zgłoś