18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Kładzenie asfalta na asfalcie - teraz popularne
🔥 Kontrolowane wyburzanie - teraz popularne
Szef go kurwił
Flodzia • 2024-08-17, 17:02
to mu zajebał



Szef skończył z pękniętą czaszką i12 szwami na głowie a pracownik w więzieniu.
Zgłoś
Avatar
Don_Dyziotto 2024-08-17, 18:23 1
Jak go kurwił to miał rację tych naszych skurwysynków januszexowych też by tak trzeba było prostować bo większość z nich to chamy jebane bez kultury
Zgłoś
Avatar
contracts 2024-08-17, 19:17
Zgłoś
Avatar
Driver19cm 2024-08-17, 19:18 2
Don_Dyziotto napisał/a:

Jak go kurwił to miał rację tych naszych skurwysynków januszexowych też by tak trzeba było prostować bo większość z nich to chamy jebane bez kultury



Tych naszych januszexowych pracowników, też by tak trzeba było prostować, bo większość z nich, to chamy jebane, bez kultury
Zgłoś
Avatar
turor 2024-08-17, 19:25 1
Don_Dyziotto napisał/a:

Jak go kurwił to miał rację tych naszych skurwysynków januszexowych też by tak trzeba było prostować bo większość z nich to chamy jebane bez kultury



Widocznie dostosowują przekaz do twojego poziomu, żebyś zrozumiał
Zgłoś
Avatar
AlbertoNihilo 2024-08-17, 19:36
Don_Dyziotto napisał/a:

Jak go kurwił to miał rację tych naszych skurwysynków januszexowych też by tak trzeba było prostować bo większość z nich to chamy jebane bez kultury



Ja bym prostował takich typów jak ty co mają tak idiotyczne nicki.
Zgłoś
Avatar
krz30ychu 2024-08-17, 20:28
Czyli nie szef tylko szew i to x12
Zgłoś
Avatar
Xevik20 2024-08-17, 21:01 1
Gdzie tu sens, bo go szef wkurwiał? Teraz gość ma przerąbane za tego szefa. Ja rozumiem jego postępowanie, bo dobrze wiem, że większość tych szefów, to takie jebane Janusze biznesu, ale na nich lepiej znaleźć jakieś dowody przekrętów . Zamiast robić takiemu krzywdę, można miesiącami zbierać dowody i na końcu się na nim zemścić.
Też nigdy nie zrozumiem, po co być wrednym chujem dla swoich pracowników? Ja co prawda nigdy nie zatrudniałem nikogo i zawsze prowadziłem jednoosobową działalność, ale myślę, że jakbym miał firmę, w której zatrudniam, to miałbym szacunek dla każdego pracownika.
Zgłoś
Avatar
Kici-Kici 2024-08-17, 23:13
AlbertoNihilo napisał/a:

Ja bym prostował takich typów jak ty co mają tak idiotyczne nicki.



Przesadzasz...
Zgłoś
Avatar
Don_Dyziotto 2024-08-18, 15:02
AlbertoNihilo napisał/a:

Ja bym prostował takich typów jak ty co mają tak idiotyczne nicki.



Oh jaka ty straszna jesteś, prostować to ty możesz pręta jakiemuś bejowi z dworca

[ Dodano 2024-08-18, 15:05 ]
Driver19cm napisał/a:

Tych naszych januszexowych pracowników, też by tak trzeba było prostować, bo większość z nich, to chamy jebane, bez kultury



Oho januszexowy wypłynął jak gówno mokebe na kąpielisku. Usiądź na hydrancie i wodę odkręci może to ci pomoże dzbanisławie
Zgłoś
Avatar
mieszał 2024-08-18, 18:14
Szkoda pracownika.
Zgłoś