18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
leonidkacap 2024-08-25, 12:38 6
przez moment miał nawet szanse
Zgłoś
Avatar
argen64 2024-08-25, 12:43 37
Co to za szef wywiadu, który nie wiedział, że będzie na niego zamach?
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2024-08-25, 12:50 5
Rozpierdolony koncertowo. 👍
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-08-25, 13:30 4
Dobra robota. ale skoro był tak głupi, że nawet nie miał ochrony, to może trzeba go było nie ruszać, bo nowy może być od niego lepszy.
Zgłoś
Avatar
Mzimu 2024-08-25, 13:44
argen64 napisał/a:

Co to za szef wywiadu, który nie wiedział, że będzie na niego zamach?



mylisz wywiad z kontrwywiadem.
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-08-25, 14:04
kto go załatwił? Kurdowie, Państwo Islamskie, Żymianie?
Zgłoś
Avatar
Halman 2024-08-25, 14:07 2
Nome napisał/a:

kto go załatwił? Kurdowie, Państwo Islamskie, Żymianie?



"Dżajsz al-Adl" jeśli cokolwiek ci to mówi...
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-08-25, 14:12 1
Halman napisał/a:

Dżajsz al-Adl



Dzięki za info, poczytałam sobie i wychodzi na to, że ci Dżajsz al-Adl nie mają powodu lubić rosjan, więc może to dobra wiadomość
chociaż z drugiej strony.... kurwa tam z każdej strony jest jedno wielkie gówno
Zgłoś
Avatar
Zaprzysiężony 2024-08-25, 14:27 1
Myślę, że i tak był kozakiem, bo niewiele brakowało a odwinąłby im się kałachem spod pachy.
Zgłoś
Avatar
Lachuification 2024-08-25, 15:56 2
Że tak do tuska nie ma chętnych
Zgłoś
Avatar
elim 2024-08-25, 18:01 2
Znalazłem takie info o tym (tłumaczenie translatorem), to nie szef całego irańskiego wywiadu ale lokalny szef jakiegoś departamentu:
Cytat:


Jaish al-Adl bierze odpowiedzialność za zabójstwo wysokiego rangą irańskiego urzędnika wywiadu w Beludżystanie
DOZZAP (ZAHEDAN):– Bojowa grupa Jaish al-Adl ogłosiła w piątek 23 sierpnia, że ​​z powodzeniem przeprowadziła zamach na szefa Departamentu Wywiadu w powiecie Khash, Hosseina Piriego.

Grupa, która w przeszłości brała udział w działalności powstańczej w okupowanym przez Iran Beludżystanie, wzięła na siebie odpowiedzialność za atak w oświadczeniu opublikowanym online.

Według oświadczenia operację przeprowadziła jednostka wywiadowczo-operacyjna Jaish al-Adl, która wykorzystała to, co określiła jako „dokładne informacje wywiadowcze”, aby wyśledzić i wyeliminować Piriego.

Grupa bojowników określiła Piriego mianem „przestępczego dowódcy wojskowego” i oskarżyła go o udział w tłumieniu i prześladowaniu obywateli Beludżystanu. Twierdzili, że jego działania pozostawiły „jego ręce wielokrotnie splamione krwią uciskanego ludu muzułmańskiego Beludżystanu”.

Jaish al-Adl wydało również surowe ostrzeżenie innym siłom zbrojnym i siłom bezpieczeństwa w Iranie, wzywając je do zdystansowania się od reżimu Najwyższego Przywódcy Alego Chameneiego. Grupa wezwała ich do „poszukiwania honorowych źródeł utrzymania”, zamiast służyć jako narzędzia ucisku.

W oświadczeniu dodano, że odpowiedzialność za wszelkie przyszłe „koszty finansowe i psychologiczne” takich operacji spadnie na osoby objęte atakiem.



balochwarna.com/2024/08/23/jaish-al-adl-claims-responsibility-for-kill...
Zgłoś
Avatar
turor 2024-08-25, 18:18 2
Lachuification napisał/a:

Że tak do tuska nie ma chętnych



Cicho, bo ci co tankują po 5,19 zaraz zaczną go bronić
Zgłoś
Avatar
AnnaNowakowska 2024-08-25, 19:10 1
Ja przeżyłam na sobie taki intensywny ostrzał tylko na gangbangu w Hiszpanii.
Zgłoś
Avatar
sej_maj_nejm_bicz 2024-08-25, 22:08
argen64 napisał/a:

Co to za szef wywiadu, który nie wiedział, że będzie na niego zamach?



Notatki w torbach miał.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie