18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
sanitycheck 2020-11-02, 12:19 5
Szkoda, że mocniej mu nie pociągnął. Ale i tak gratki dla rolnika.
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2020-11-02, 13:03
Tak na moje oko - przy pierwszej próbie, jak traktor by nie wyjechał na drugi pas to byłaby ewidentna wina kierowcy samochodu. Przy drugiej widać, że traktorzysta nie hamował, więc jest współwina i po prostu obaj chcieli się zderzyć.
Zgłoś
Avatar
Elektro-Mech 2020-11-02, 13:17 9
Justynka99 napisał/a:

Tak na moje oko - przy pierwszej próbie, jak traktor by nie wyjechał na drugi pas to byłaby ewidentna wina kierowcy samochodu. Przy drugiej widać, że traktorzysta nie hamował, więc jest współwina i po prostu obaj chcieli się zderzyć.



I dobrze, mógł jeszcze w pizdę dać Fendtowi i rozsmarować gówno przed sobą

Typowy atrybut szeryfa:

Zgłoś
Avatar
Krzychuj123 2020-11-02, 13:18 25
Justynka99 napisał/a:

Tak na moje oko - przy pierwszej próbie, jak traktor by nie wyjechał na drugi pas to byłaby ewidentna wina kierowcy samochodu. Przy drugiej widać, że traktorzysta nie hamował, więc jest współwina i po prostu obaj chcieli się zderzyć.



Na szczęście twoje oko jest chujowe, ewidentnie wina śmiecia z merca. Swoją drogą typowy taxiarz.
Zgłoś
Avatar
darek1 2020-11-02, 13:22 2
To ci Korwin pyskaty,
Zgłoś
Avatar
xv89 2020-11-02, 13:28 5
Znawca_Cipek napisał/a:

Obaj bekną, jak na mój gust. Ale Folksdojczy nie szkoda.



"Szeryf winny kolizji, nagrywający mandat za używanie telefomu"

Myślałem, że szczytem lenistwa z wykopu jest czytanie samego opisu i nagłówka, ale widzę, że są i tacy, co się ograniczają do samego obrazka/filmiku
Zgłoś
Avatar
KebabRemover 2020-11-02, 13:50 4
skurwysyn łysy ze słuchaweczką wylazł i pierdoli że co wcześniej było jak wyjechał czy chuj i ma nagrane xD a ten z traktora mówi że ma nagrane a tamten "nieważne" xD tak kurwa on ma nagrane jak tamten wymusił i nie doprowadził do kolizji a ten doprowadził do kolizji ale to nie ważne xD myśli że tamten beknie za wymuszenie eh szkoda strzępić ryja każdy wie o co chodzi xD
Zgłoś
Avatar
MrFalken 2020-11-02, 15:18 2
Hege napisał/a:

Nie wiemy co działo się wcześniej... Niemniej mina Szeryfa sugeruje że totalnie nie spodziewał się tego posunięcia ze strony traktorzysty

taa, nie spodziewa się, że jak komuś zahamuje przed maską, to ten mu w dupę wjedzie... To, czego on się na prawdę nie spodziewa, to że będzie jedynym winnym kolizji. Cymbały jego pokroju bazują na fałszywym przekonaniu, że ten z tyłu zawsze ponosi winę...
Zgłoś
Avatar
NILE75 2020-11-02, 15:35 2
Ten łysol jebnięty. Podobny Korwina. Więc wszystko jasne.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2020-11-02, 16:29 1
GTA Podlasie
Zgłoś
Avatar
Kaktuzz 2020-11-02, 16:56
Pralpunkt napisał/a:

Dobrze Pacanowie z mietka co on ma pretensje do traktora że co za wolno jedzie? A co ma zapierdalać 120 k/h??
I jeszcze ta pedalska torebka, noź jak mnie to wkurwia jak widzę takich pedałków, jeszcze słuchawka w uchu zestaw debil polski starter pack



To nie torebka, to sakwa...
Zgłoś
Avatar
lisc 2020-11-02, 17:14 2
Widać jak szeryf wychodzi i mówi, że traktorzysta wcześniej blokował go na podwójnej ciągłej do czego on się przyznaje. Nie jest rolą traktorzysty (normalnego użytkownika ruchu) pozwalać/nie pozwalać szeryfowi wyprzedzać w miejscu niedozwolonym. Może zrobić nagranie i przesłać na policję. Mamy do czynienia z dwoma szeryfami, obaj z kamerkami. Kiedyś nie było takich problemów bo nikt nie miał kamer. Albo by się napierdalał albo by nie cwaniakowali. Teraz są kamerki i szeryfowanie..... Bo ja mam nagrane jak ty tam!!!!.... :
Zgłoś
Avatar
Usztafik 2020-11-02, 19:17
Łysa glaca ze słuchawką w uchu a la byznesmen przez którą, łapie kontakt z żonką-bazą czy już kotleta klepie na obiad i czy ziemniaczki wstawione, do tego stylowa torebka na ramieniu, mimo że prowadzi auto, no i z jaką gracją się porusza
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2020-11-02, 19:26 1
lisc napisał/a:

Widać jak szeryf wychodzi i mówi, że traktorzysta wcześniej blokował go na podwójnej ciągłej do czego on się przyznaje. Nie jest rolą traktorzysty (normalnego użytkownika ruchu) pozwalać/nie pozwalać szeryfowi wyprzedzać w miejscu niedozwolonym. Może zrobić nagranie i przesłać na policję. Mamy do czynienia z dwoma szeryfami, obaj z kamerkami. Kiedyś nie było takich problemów bo nikt nie miał kamer. Albo by się napierdalał albo by nie cwaniakowali. Teraz są kamerki i szeryfowanie..... Bo ja mam nagrane jak ty tam!!!!.... :



Jest rolą każdego kierowcy niedopuszczać do zachowań, które powodują zagrożenie bezpieczeństwa na drodze. Uniemożliwienie wykonania manewru zagrażającego bezpieczeństwu, jakim jest wyprzedzanie na podwójnej ciągłej jest jak najbardziej rolą kierowcy. Tobie się serio wydaje, że tu o jakiś mandat chodzi? Ja pierdolę! Tu chodzi o ludzkie ŻYCIE!
Zgłoś
Avatar
Irokez 2020-11-02, 19:28
Traktorzysta dostał mandat 2 stówki i 5 punktów za używanie telefonu podczas jazdy, łysy mandat za spowodowanie kolizji
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie