18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:27
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:13
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Szeryf na drodze.
Snaku • 2015-05-26, 17:35
Janusz z krakowa twardo szeryfuje na jednym pasie, co innemu januszowi się nie spodobało.

Zgłoś
Avatar
SsijMiKij 2015-05-26, 17:38 3
niech sie Janusz odpierdoli od pana profesora Zbigniewa Religi
Zgłoś
Avatar
Chędogi_Rzułf 2015-05-26, 17:41 42
3 najgorsze grupy kierowców na drodze:
- dziadzie "ja mam od 40 lat prawko" w swoich plastikowozach typu hujdaj
- laski "kobiety powodujo mniej wypadkuf!!!!!", które w ogóle nie ogarniają jazdy
- kozaki "mam 110 kuni w swoim paserati, wienc spierdalaj, bo krul jedzie"

W Polsce jazda na suwak to dla większości czarna magia, a dla reszty to jest to samo co ciągnięcie pasem do jazdy w lewo i wpierdolenie się w ostatniej chwili na pas jazdy prosto, czyli cwaniakowanie...
Szeryfów powinno się wyciągać z tych ich plastikowych puszek i pałować dla przykładu i w celu edukacji.
Zgłoś
Avatar
P................m 2015-05-26, 18:00 18
Chędogi_Rzułf, "ciągnięcie pasem do jazdy w lewo i wpierdolenie się w ostatniej chwili na pas jazdy prosto" kurwa ale na tym polega właśnie jazda na suwak, tylko nie "wpierdolenie się" tylko płynna zmiana pasa" właśnie na samym końcu... Zbyt skomplikowane kurwa?
Zgłoś
Avatar
nynek345 2015-05-26, 18:02 4
Mnie najbardziej wkurwiają takie pizdy, co wpierdalają się, byle tylko przed Tobą i chuj że suwak, nie wpuści nikogo, bo to przecież jego pas, a Ci z drugiego niech czekają. Ostatnio sytuacja taka mnie spotkała. Samochód próbuje z prawego na lewy, bo teraz jego kolej, każdy kierowca płynnie jedzie. No i masz, trafiła się pizda w jakimś firmowym, i chuja, nie ma suwaka. Teraz kozak jedzie, wszyscy czekajcie, i jeszcze specjalnie nie zostawia odstępu, żeby mu nikt przypadkiem nie próbował wjechać. Dobrze, że tamten kierowca czujny i w porę się zatrzymał, dając baranowi się nacieszyć sukcesem bycia przed
Zgłoś