18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
szeryf z Teksasu
marc-men • 2014-01-10, 19:45
Dwóch kumpli gna wozem w Teksasie. Dogania ich szeryf na motocyklu, podchodzi do auta, stuka w szybę pałką. Kierowca otwiera okno i ... jeb, dostaje w głowę.
- Za co?
- Jesteś w Teksasie synu, a tu gdy podchodzę, kierowca ma przygotowane prawo jazdy.
- Przepraszam, nie wiedziałem - wyjaśnia chłopak.
Szeryf obchodzi auto, stuka w szybę pasażera, a gdy ten uchyla okno, wali go w łeb.
- Za co do cholery? - pyta.
- Spełniam tylko Twoje życzenie synu. - mówi szeryf.
- Jak to?
- Za jakieś pół mili, powiedziałbyś do kumpla "Niechby tylko spróbował zrobić to ze mną".
Zgłoś
Avatar
michone 2014-01-10, 20:07 66
kurwa jakie to życiowe...
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2014-01-10, 21:05 6
W Polsce zamiast prawka musiałby mieć przygotowane 300 zł
Zgłoś
Avatar
EasyLife 2014-01-10, 21:40 1
Wybaczcie że się wtrącam, ale dzisiaj ten sam kawał został dodany w jednym z komentarzy pod artykułem o Policji i pasażerach na Onecie... Ciekawe kto tu plagiaty sieje
Zgłoś
Avatar
lukaszq15 2014-01-10, 22:13 23
@Easylife wyobraz sobie ze nie kazdy ma czas przegladac wszystkie portale, i w tym artykul o policji i pasazerach na onecie
Zgłoś
Avatar
!Timon 2014-01-11, 4:09 5
@EasyLife

Bo każda wrzuta tutaj to dzieło autorskie. Kawały, grafiki i wypadki z Rosji. Zwłaszcza wypadki.
Zgłoś
Avatar
jbone 2014-01-11, 9:55 1
Texas zawsze na propsie. i przed oczami widzę 66 i te kołtuny co w filmach przetaczają się po ulicy,w tle gra bon jovi wanted dead or alive.ech wyobraźnia piękna rzecz...
Zgłoś
Avatar
qwachu 2014-01-11, 13:53 1
Cytat:

Wybaczcie że się wtrącam, ale dzisiaj ten sam kawał został dodany w jednym z komentarzy pod artykułem o Policji i pasażerach na Onecie... Ciekawe kto tu plagiaty sieje


Nie czytam Onetu
Zgłoś