18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 37 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Avatar
Ruttenskog 2017-08-01, 19:14 4
Maupajoke napisał/a:

Ja pierdolę 4 wykroczenia a pewnie i więcej:
Tablica rejestracyjna nie jest przytwierdzona do podstawy na aucie
Zasłonięte światła
Zasłonięta tylnia szyba
Tamowanie drogi na Autostradzie, albo drodze szybkiego ruchu.
5- Może być takie przytwierdzenie rowerów, z tego co zawsze obserwowałem to są one na przyczepkach albo na dachu, także pewnie za to byłby kolejny mandacik.
Mam nadzieję, że to video powędrowało na Policje. Liczyłem tylko skromnie, że ktoś mu wjedzie w tył.



A wiec po kolei.

- Tablica nie musi być przytwierdzona do podstawy auta, zwlaszcza jeśli używa się uchwytu na rower osadzanego na haku. W takim przypadku można wystąpić o wydanie trzeciej rejestracji którą mocuje się tymczasowo.

- Światła nie są zasłonięte. uchwyt na rower ma dodatkowe światła zgodne z homologacją i przepisami drogowymi.

- Co z tego że ma zasłoniętą tylną szybę? Jaki przepis mówi o konieczności używania lustra wewnętrznego? Kierowcy dostawczaków w stylu kangoo dostają mandaty? Samochody firmowe oklejone reklamami włącznie z tylną szybą to jak przechodzą przegląd techniczny?

-Takie mocowanie rowerów jest całkiem normalne, znane na całym świecie i akceptowane przez każdą policję i wydziały dróg publicznych. Thule ma takie bagażniki w swoim asortymencie. Posiadają homologację TUV i są legalne w każdym kraju.

Ergo. W dupie byłeś gówno widziałeś, nie masz zielonego pojęcia o przepisach drogowych ale musisz zabrać głos. Jedyny pożytek z tego jest taki że ci którzy podejrzewali Cię o brednie już wczesniej, mają teraz pewność. Ci którzy dali ci piwo pewnie sami często są gośćmi filmów na YT bo znają przepisy o ruchu drogowym tak samo jak Ty.
Zgłoś
Avatar
Jeadong 2017-08-01, 19:53 1
Bardzo dobrze, płynna jazda bez zatrzymywania i ruszania co 5 metrów. Chuj z waszym suwakiem polaczki. Gul wam lata jak widzicie wolny pas, na którym można by wydymać całą resztę.
Zgłoś
Avatar
Winiak86 2017-08-01, 20:16 1
Wy kurwa tepe glupki!!! W polsce ludzie nie potrafia jezdzic na suwak!!! Brawo panowie z Olesna!!! Pizdy jezdzace malymi autami ciagna do samego konca lewym pasem a pozniej na gwalt wpychaja sie na prawy z czego wynika ze lewy idzie a ci co grzecznie jada prawa strone stoja ja cipy a tak przy zablokowanym lewym pasie ci sprawego maja w koncu mozliwosc przejechania zwezki. Popieram takich ludzi. A wy tepaki jak nie potraficie jezdzic po autostradach to na polne drogi won!!!!!
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2017-08-01, 20:46 2
Winiak86 napisał/a:

Wy kurwa tepe glupki!!! W polsce ludzie nie potrafia jezdzic na suwak!!! Brawo panowie z Olesna!!! Pizdy jezdzace malymi autami ciagna do samego konca lewym pasem a pozniej na gwalt wpychaja sie na prawy z czego wynika ze lewy idzie a ci co grzecznie jada prawa strone stoja ja cipy a tak przy zablokowanym lewym pasie ci sprawego maja w koncu mozliwosc przejechania zwezki. Popieram takich ludzi. A wy tepaki jak nie potraficie jezdzic po autostradach to na polne drogi won!!!!!



Masz rację. Zlikwidujmy wszędzie drugi pas ruchu bo po co?

Jakoś ludzie za granicą jeżdżą na suwak i wszystko idzie o wiele płynniej niż w PL. No ale u nas janusze zawsze mają swoje teorie i im nie wytłumaczysz. Podobnie jak kurwa z parawanami na plażach.

Smutne to ale ten kraj jeszcze dłuuugo będzie zacofanym zaściankiem pełnym gburowatych nowobogackich głąbów, widzących tylko czubek swojego kutasa.
Zgłoś
Avatar
Kakaowy Szatan 2017-08-01, 22:05 6
Szarik85 napisał/a:

Skrzynka piwa dla szeryfa. A wasze jeżdżenie na suwak to jechać do końca lewy i się wpierdolić na sam koniec, gość który jedzie prawym pasem żeby cie wpuścić musi zwolnić piąty za tym gościem już się zatrzyma co daje co? tak cały prawy pas staje i tworzy się...? Tak kura jebany korek. A najlepszym rozwiązaniem jest dać zakaz wyprzedzania dla wszelkich pojazdów z prawej jak i z lewej, i to by była jazda na suwak bez korków i nie pierdolcie że na zachodzie to tak wszyscy jeżdżą i to dział, to wam powiem że gówno działa, nie od kozery na Niemców mówi się ształowcy a jeżdżę po zachodzie już 9 lat i tak kurwa jebaną ciężarówka i żeby was uprzedzić jebane lamusy nie blokuje lewego pasa chuj wam w dupę. Kierowca Ciężarówki.



Nastepny niedotleniony pewnie z tej samej wioski..
Zgłoś
Avatar
Karpiu94 2017-08-01, 23:41 3
Zgadać się z kis przed nim przez cb i spuścić wpierdol. Ech, długo jeszcze nasz naród nie będzie potrafił poruszać się po drogach szerszych niż jeden pas
Zgłoś
Avatar
goniesuki.nastojaka 2017-08-01, 23:42 1
Maupajoke napisał/a:

Ja pierdolę 4 wykroczenia a pewnie i więcej:
Tablica rejestracyjna nie jest przytwierdzona do podstawy na aucie
Zasłonięte światła
Zasłonięta tylnia szyba
Tamowanie drogi na Autostradzie, albo drodze szybkiego ruchu.
5- Może być takie przytwierdzenie rowerów, z tego co zawsze obserwowałem to są one na przyczepkach albo na dachu, także pewnie za to byłby kolejny mandacik.
Mam nadzieję, że to video powędrowało na Policje. Liczyłem tylko skromnie, że ktoś mu wjedzie w tył.



Gdyby za zasłoniętą tylnią szybę dostawało się mandat to kierowcy samochodów dostawczych, tracili by prawo jazdy co 2 tygodnie.
Zgłoś
Avatar
RmX 2017-08-01, 23:42 1
Oj co to się działo w tą Niedziele szczególnie trasa na Mielno istny chaos.
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2017-08-02, 1:00 3
Śmieszą mnie zawsze gadki w stylu "jazda na suwak skraca korek". Nie wiem co mieliście z matematyki, ale jak jeden odcinek podzielisz na dwa to ich suma nadal wynosi tyle samo. Po drugie kiedy niedzielni kierowcy zrozumieją, że jazda na suwak obowiązuje w przypadku skrzyżowań, czy zjazdów i wjazdów na wiaduktach. Tak, że włączający się do ruchu ma równe szanse. W przypadku prostego odcinka drogi ze zwężeniem ustawiasz się na końcu kolejki (zgodnie z tym co było w pierwszym zdaniu), dzięki temu pokonanie zwężenia jest płynne, a przy odpowiedniej prędkości nawet go nie odczujesz.
Zgłoś
Avatar
Nemayu 2017-08-02, 2:01 1
Dobrutro, ale jak je zsumujesz to już nie będą dwa odcinki tylko jeden, a jakbyś je jeszcze podzielił na 2 i połączył końcami to będzie kwadrat. Co ma piernik do wiatraka?
Inny przykład: Jakiś bogacz ma miliard dolarów, a ty masz 5 tysięcy i idziecie obok siebie. To znaczy, że macie miliard i 5 tysięcy dolarów i idziesz sobie kupić za ten hajs willę bo cię stać?
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2017-08-02, 11:23 1
@UP To ma, że obala argument "skraca korek". Nie skraca, korek jest takiej samej długości. A czas trwania korka jest sumą czasu hamowania i ruszania pojazdów. Ustawianie się na końcu kolejki powoduje, że pojazdy przed Tobą nie muszą hamować, co powoduje szybsze rozładowanie korka i płynną jazdę zarówna dla nich jak i dla Ciebie. "Wpierdalacze" z lewego pasa właśnie tworzą korki, bo ich wpuszczanie tworzy efekt sumującej się w czasie fali, którą pozostawiają, ale już nie odczuwają (i mają to w dupie).

Powyższe dotyczy oczywiście prostych odcinków ze zwężeniami. Korek na skrzyżowaniu czy przy zjeździe z wiaduktu dyktuje się innymi zasadami. W takim przypadku jazda na suwak jest konieczna, bo włączający się do ruchu nie może się ustawić na końcu kolejki. Ale jak już się do niej włączy to się jej powinien trzymać, a nie wyprzedzać wszystkich, wpierdolić się na przodzie dokładając kolejne sekundy hamowania i ruszania innym.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-08-02, 12:49 1
Szarik85 napisał/a:

Skrzynka piwa dla szeryfa. A wasze jeżdżenie na suwak to jechać do końca lewy i się wpierdolić na sam koniec, gość który jedzie prawym pasem żeby cie wpuścić musi zwolnić piąty za tym gościem już się zatrzyma co daje co? tak cały prawy pas staje i tworzy się...? Tak kura jebany korek. A najlepszym rozwiązaniem jest dać zakaz wyprzedzania dla wszelkich pojazdów z prawej jak i z lewej, i to by była jazda na suwak bez korków i nie pierdolcie że na zachodzie to tak wszyscy jeżdżą i to dział, to wam powiem że gówno działa, nie od kozery na Niemców mówi się ształowcy a jeżdżę po zachodzie już 9 lat i tak kurwa jebaną ciężarówka i żeby was uprzedzić jebane lamusy nie blokuje lewego pasa chuj wam w dupę. Kierowca Ciężarówki.


Łał... po prostu łał...
Idąc twoim tokiem rozumowania może zróbmy wszędzie drogi jednopasmowe?
Zgłoś
Avatar
Stolarz6 2017-08-02, 17:19 1
Dobrutro co ty pierd*lisz za przeproszeniem... weź sobie metrowy sznurek, przetnij w połowie, połóż dwie połówki obok siebie i powiedz mi jaką zajmą długość?
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2017-08-03, 9:39 1
@UP Przecinając metrowy sznurek na pół, masz dwa sznurki po pół metra. Czyli ile wynosi 0,5m + 0,5m? Ano metr geniuszu (nie mówiąc o identycznej powierzchni w m2). Matematyki nie oszukasz. Korek się skrócił? Nie. Został rozbity na dwa pasy, a co to oznacza? Ilość aut w tym korku się nie zmieniła. Ile ich było wcześniej, tyle jest nadal i każdy oczekuje by przejechać. A bawienie się w suwak na prostym odcinku drogi wydłuża czas trwania korka, a o to się właśnie się rozchodzi. Jeżeli masz 1000 pojazdów przed sobą, rozbij to po 500 na pas i każdy zacznie teraz hamować i ruszać w odstępach 5 sekund to masz już 1,5 godzinny korek. SUWAK JEST DLA WŁĄCZAJĄCYCH SIĘ DO RUCHU W KORKU, a nie jadących w tym samym kierunku po tej samej drodze. Ustawiając się na końcu kolejki do przejazdu i utrzymując stałe tempo jazdy przejedziesz szybciej. Ale jak to zwykle bywa w tym kraju, ktoś coś gdzieś usłyszał i trzyma się tego jak mantry. Za mało matematyki i fizyki, a za dużo religii.
Zgłoś
Avatar
marcinsud 2017-08-04, 9:21 1
@Dobrutro w poprawnej jeździe na suwak nikt się nie zatrzymuje do chuja pana. Poza tym korek na 2 pasach po 5 km zamiast jednego na 10 km odblokowuje wcześniejsze zjazdy, ale jak się jest pizdą przyklejoną do zderzaka to tak później to wygląda, że ludzie muszą się zatrzymywać. Spod świateł też pewnie dopiero ruszasz jak auto przed tobą jest po drugiej stronie skrzyżowania. Widzę takich mistrzów codziennie w Poznaniu przy skręcie z Hetmańskiej w Dmowskiego na południe.
Zgłoś