18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
bartoszbarto 2017-02-24, 17:40 5
Rozumiem że praktyczne zastosowanie tego rakotwórczego gówna to jedzenie przy zgaszonym świetle? Gratuluję odwagi producentom i współczuję kupującym..

Hasło reklamowe mogłoby brzmieć tak: kupując naszą zastawę, każdy członek rodziny dostaje po raku gratis..
Zgłoś
Avatar
b0r000 2017-02-24, 17:57 2
Idealne do picia Absyntu
Zgłoś
Avatar
siwybis 2017-02-24, 19:15
Zajebiste! Gdzie to można kupić?
Zgłoś
Avatar
C................s 2017-02-24, 19:37 28
@bartoszbarto więcej promieniowania daje Ci wyjazd w góry. Albo mieszkanie w betonowym bloku.
Zgłoś
Avatar
Dexterous 2017-02-24, 19:56 1
bartoszbarto napisał/a:

Rozumiem że praktyczne zastosowanie tego rakotwórczego gówna to jedzenie przy zgaszonym świetle? Gratuluję odwagi producentom i współczuję kupującym..

Hasło reklamowe mogłoby brzmieć tak: kupując naszą zastawę, każdy członek rodziny dostaje po raku gratis..



Idąc tym tokiem rozumowania, to prąd z elektrowni atomowej też daje Ci raka
Zgłoś
Avatar
Pat.wi 2017-02-24, 22:16 2
Na moje oko to chcą znowu zasiedlić Prypeć i to jest edycja dla Rosjan - część programu przyswajającego rosjan do uranu.
Zgłoś
Avatar
saves 2017-02-25, 20:26 1
Świetny prezent dla teściowej.
Zgłoś
Avatar
KJP678 2017-02-26, 6:19
bartoszbarto napisał/a:

Rozumiem że praktyczne zastosowanie tego rakotwórczego gówna to jedzenie przy zgaszonym świetle? Gratuluję odwagi producentom i współczuję kupującym..

Hasło reklamowe mogłoby brzmieć tak: kupując naszą zastawę, każdy członek rodziny dostaje po raku gratis..



Oglądałeś to chociaż? Nieważne, przewiń sobie to 1:20
Zgłoś
Avatar
stiankry 2017-02-26, 9:59
Kiedyś szkło uranowe było dość modne i nie wiedziano o jego negatywnych skutkach. Niektórzy starsi mogą mieć je jeszcze w domu. W Polsce sprzedawanie szkła uranowego jest zabronione ale w Czechach można je jeszcze nabyć. By dowiedzieć się więcej o szkle uranowym warto wybrać się na Dolny Śląsk do jednej z kopalni uranu np. Podgórze w Kowarach - mają tam takie eksponaty, a nawet żyłę rudy uranowej, która także świeci Nie bójcie się jednak sadole, promieniowanie jest tam nieszkodliwe!
Zgłoś
Avatar
Lololoney 2017-02-26, 12:28
stiankry napisał/a:

W Polsce sprzedawanie szkła uranowego jest zabronione


To dlaczego jak w Aledrogo, czy oliksie wpisuje "szkło uranowe", to mi wyskakuje tego od zajebania?
Zgłoś
Avatar
Irydius 2017-02-26, 12:59
Lololoney napisał/a:


To dlaczego jak w Aledrogo, czy oliksie wpisuje "szkło uranowe", to mi wyskakuje tego od zajebania?


Bo koleś nie wie co pisze. Handel szkłem uranowym nie jest zabroniony na terenie Polski, nie jest zabroniony w żadnym z krajów Unii Europejskiej. Mało tego, w niektórych krajach wciąż szkło uranowe jest produkowane.
Zgłoś
Avatar
seemija 2017-02-26, 16:21
@stiankry, byles ? ciekawe czy poziomki spod kopalni tez swieca
a swoja droga, swieci, ale nie bez swiatla, najpiekniejszy efekt uzyskuje sie w nadfiolecie
Zgłoś