18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:09
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
I umierając we własnych łożach, za wiele lat, czy chcielibyście zamienić te wszystkie dni, od dziś do wtedy, za jedną szansę, jedną jedyną szansę, aby tu wrócić i powiedzieć naszym wrogom, że mogą odebrać nam życie, ale nigdy nie odbiorą nam wolności! Braveheart - William Wallace

Zgłoś
Avatar
PanKukuruźnik82 2021-05-17, 20:56 2
I to właśnie lubię ! Stare czasy się przypominają. Radosny, niezmącony logiką wpierdol, przypadkowej osobie Pełen luz i wspaniała rozrywka. Polecam każdemu tą forme aktywności sportowej na świeżym powietrzu
Zgłoś
Avatar
iam_not_a_robot 2021-05-17, 21:12 2
Kibole Rangers'ów - już niżej sie nie da ....
Zgłoś
Avatar
Tobiahus96 2021-05-18, 6:45 4
PanKukuruźnik82 napisał/a:

I to właśnie lubię ! Stare czasy się przypominają. Radosny, niezmącony logiką wpierdol, przypadkowej osobie Pełen luz i wspaniała rozrywka. Polecam każdemu tą forme aktywności sportowej na świeżym powietrzu



Już chciałem Ciebie nazwać jakimś jebanym patusem, ale jednak wydaje mi się że to Ty byłeś tą przypadkową osobą.
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2021-05-18, 7:47
Syf jak w cygańskiej dzielnicy
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2021-05-18, 8:27 2
Tobiahus96 napisał/a:

ale jednak wydaje mi się że to Ty byłeś tą przypadkową osobą.



lubi to. Przypomina mu to czasy dzieciństwa i domu rodzinnego.
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2021-05-18, 8:38 1
Najzabawniejsi są ci pizdowaci "chłopcy" z plecaczkami. Pełno tego gówna na mieście. Co oni kurwa, na wycieczkę w góry się wybierają?!
Zgłoś
Avatar
Vinyl 2021-05-18, 10:37
Ty kolorowy sukinsynu że bravehearta w takie ścierwo zestawiasz
Zgłoś
Avatar
Jesse.Pinkman 2021-05-18, 10:46 3
Ten półmózg nawet z partyzanta nie umie dobrze zajebać.
Zgłoś
Avatar
PanKukuruźnik82 2021-05-18, 10:53
Tobiahus96 napisał/a:

Już chciałem Ciebie nazwać jakimś j***nym patusem, ale jednak wydaje mi się że to Ty byłeś tą przypadkową osobą.



Nie mówię tu o tym pierwszym zjebie co napierdala z partyzanta, ten do utylizacji. Chodziło mi o resztę, co dołączała się spontanicznie i prała miedzy sobą bez powodu.
Zgłoś
Avatar
Alonso 2021-05-18, 11:53
Piłka nożna przyciąga najgorsze męty. I Wyzwala najgorsze instynkty.
Przyciąga też chłopców lubiących pielęgnować swoje włosy.
Zgłoś
Avatar
Tobiahus96 2021-05-18, 20:23
PanKukuruźnik82 napisał/a:

Nie mówię tu o tym pierwszym zjebie co napierdala z partyzanta, ten do utylizacji. Chodziło mi o resztę, co dołączała się spontanicznie i prała miedzy sobą bez powodu.



Logika godna miana Wojownika Ortalionu... Ja osobiście nie boje się z kimś napierdalać ale też nie popieram jak to mówisz " Radosny, niezmącony logiką wpierdol, przypadkowej osobie". Checz kogoś pobić to wypierdalasz na ring z jakimś godnym przeciwnikiem a nie randoma z ulicy który w 99% przypadków nie ma z Tobą szans.
Zgłoś
Avatar
LOOFAH 2021-05-23, 11:07
Coś śniadzi ci Szkoci. Może właśnie wrócili z wakacji z Egiptu.
Zgłoś