18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
kwas79 2021-02-06, 15:07 1
kryzyspl napisał/a:

a da się wjechać z drogi na posesję bez skręcania?



Owszem, np. wjazd na posesję może być na wprost, gdy droga biegnie po łuku.
Zgłoś
Avatar
banerr 2021-02-06, 15:21 6
htp napisał/a:

Jak wyjaśnia rzecznik grodziskiej policji, kierująca pojazdem marki opel nie upewniła się, że może wykonać manewr skrętu w lewo i rozpoczęła go w momencie, kiedy wyprzedzał ją już kierowca pojazdu marki skoda.



Czyli baba. No i już wszystko jasne.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2021-02-06, 15:23 5
"Nie będe włączała kierunkowskazu bo przecież każdy we wsi wie, że ja tu mieszkam i skręcam do domu"
Zgłoś
Avatar
Jesse.Pinkman 2021-02-06, 15:34 1
Spotkanie dwóch debili - jeden zapierdala jak pojebany a drugi nie patrzy w lusterka.
Zgłoś
Avatar
pajdaq 2021-02-06, 15:45 6
mogł szybciej jechac to by zdarzył
Zgłoś
Avatar
Z................w 2021-02-06, 15:54 1
wina po obu stronach bo tak jest policji najwygodniej
Zgłoś
Avatar
colo123 2021-02-06, 16:13 7
Wyprzedzający miał przerywana linie cały czas , ten gość co skręcał miał patrzeć w lusterka a nie chuj wie gdzie ... Fakt wyprzedzający miał za duża prędkość więc to jest jedyny dowód obciążający gościa który wyprzedzał . Pozdro
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2021-02-06, 16:24 9
Ale tu kurwa sami eksperci, ilu z was skręcając w lewo patrzy w lusterka? Założę się że nikt
Zgłoś
Avatar
Recydywista 2021-02-06, 16:36
pazuzu napisał/a:

Ale tu kurwa sami eksperci, ilu z was skręcając w lewo patrzy w lusterka? Założę się że nikt



zwlaszcza z prawego pasa ?
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2021-02-06, 16:40
Recydywista napisał/a:

zwlaszcza z prawego pasa ?



pizdy nie znajo
Zgłoś
Avatar
Doherty 2021-02-06, 16:44 1
Pies jebał skręcającego tłumoka, ale jeszcze bardziej pies jebał zapierdalającego szeryfa, bo takich, co stanowią zagrożenie dla innych nie trawie bardziej.
Zgłoś
Avatar
Pees4 2021-02-06, 17:00 8
Skręcający to debil bez dwóch zdań, jeszcze takie ujebane auto że nie było szans zobaczyć kierunkowskazu.

Ze skody też debil, typowy kierowca dla tego auta. Octawia/focus/rapid te auta zrzeszają największych idiotow, wieśniaki ktorzy dostali służbowe auto i pierwszy raz w życiu jadą czymś lepszym niż matiz. Siedzi taki na autostradzie 2 m za zderzakiem przy 160 km/h i daje długimi, czekam na okazje zeby kiedyś napierdolić takiemu kmiotowi.
Zgłoś
Avatar
ququa 2021-02-06, 17:13 4
colo123 napisał/a:

Wyprzedzający miał przerywana linie cały czas , ten gość co skręcał miał patrzeć w lusterka a nie chuj wie gdzie ... Fakt wyprzedzający miał za duża prędkość więc to jest jedyny dowód obciążający gościa który wyprzedzał . Pozdro



Na nagraniu nie widac czy ten skrecajacy miał właczony kierunkowskaz, jeśli miał właczony to wina wyłacznie zapierdającej pizdy, wyprzedzajacej na trzeciego.

Ale, nie to mnie w tym nagraniu zszokowało, tylko to co usłyszałem w radiu pod koniec nagrania. Co w tym Poznaniu sie odpiedala.
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2021-02-06, 17:14 1
bloodwar napisał/a:

"Nie będe włączała kierunkowskazu bo przecież każdy we wsi wie, że ja tu mieszkam i skręcam do domu"



Bardziej "nie włączam kierunkowskazów bo kogo to jebie gdzie ja jadę"
Zgłoś
Avatar
Dupaapud 2021-02-06, 17:32 4
Mieszkanie dla dorosłych poznaniaków LGBT+ - to jest kurwa lepsza informacja niż to że jeden debil zapierdalał a drugi debil nie patrzył w lusterka!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie