18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Avatar
berhol 2024-05-29, 6:35 2
Po ryju rudego widać że jest sklepany jakimś mefedronem i wydaje mu się że jest mistrzem kierownicy swojego busa , odjebał bym strzałem w łeb , a ci co tu się wypowiadają niech się sami odjebią , ciekawe jak by wam taki cwel córkę albo matkę rozjechał , naklepany jak świnia.
Zgłoś
Avatar
bloker94 2024-05-29, 9:26 1
Dziwna sytuacja bo Ja jestem ze Słupska akurat i z tego co wiem jest stop klatka z tego nagrania jego twarzy i jest uznany za osobę zaginioną w Polsce....
Zgłoś
Avatar
Vindizel 2024-05-29, 10:13 2
dżonyłojlker napisał/a:

Jebać czeską policję. Piwko dla kierowcy, nie dla autora tematu za pedalski tytuł i opis



debilem byłeś jesteś i zginiesz pozdrawiam twoje pół szarej komórki. Pewnie ciężko ci dupę podetrzeć bez osrania ręki co?
Zgłoś
Avatar
PiotrusCinek88 2024-05-29, 10:55
banderas napisał/a:

Już Cię polubiłem ) jebać knedlików



Jebać wszystkich, policje, kierowce, innych kierowców, itd
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-05-29, 10:59
Vindizel napisał/a:

debilem byłeś jesteś i zginiesz pozdrawiam twoje pół szarej komórki. Pewnie ciężko ci dupę podetrzeć bez osrania ręki co?



Nędzny robaku, czesi nie lubią Polaków, niektórzy nawet nienawidzą, a czescy policjanci prześladują polskich kierowców. Dlatego będę stał po stronie Polaka, nawet jeśli jest ryży i naćpany.
Zgłoś
Avatar
russian-roulette 2024-05-29, 11:25
psotny_fiutek napisał/a:

Po ryju widać że debil i do tego rudy.



ty sam j kurwa jesteś rudym debilem
Zgłoś
Avatar
zielony_ludzik 2024-05-29, 23:48 2
pewnie spieszył się na tęczową orgię. rudy i ze słupska czyli pedał.
Zgłoś
Avatar
Machut01 2024-05-30, 10:09
smc napisał/a:

Dwa razy uciekłem przed policją. Ale to było w 90 tych, więc bez tych pedalskich kamerek i telefonicznych bts-ów.
Teraz bym się nie odważył.



Ty to w ogóle gangster jesteś. Ucieczki przed policją, bójki, klamkę pewnie nosisz przy sobie. Pruszków też zaliczyłeś nie?
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2024-05-31, 10:32 1
dżonyłojlker napisał/a:

Nędzny robaku, czesi nie lubią Polaków, niektórzy nawet nienawidzą, a czescy policjanci prześladują polskich kierowców. Dlatego będę stał po stronie Polaka, nawet jeśli jest ryży i naćpany.



jesteś skończonym imbecylem, tak jak ten kutas z filmiku. Mam nadzieje ze go przeruchają na komendzie policyjną pałą.
Zgłoś
Avatar
oleyu 2024-05-31, 11:28
nie oszołom a debil
Zgłoś