18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 40 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
Szkoła BERLIN
Bundy • 2011-01-03, 1:36
Dyrektor w Berlińskiej szkole wybrał się na wizytację. Wziął dziennik i wyczytuje:
- Mustafa El Ekhzeri.
- Obecny!
- Ahmed El Kabul.
- Obecny!
- Kadir Sel Ohlmi.
- Obecny!
- Mohammed Endahrha.
- Obecny!
- Mi Cha El Mai Er!
Cisza...
- Mi Cha El Mai Er! - powtarza i nadal nikt się nie odzywa.
- Mi Cha El Mai Er!!!
Z otatniego rzędu podnosi się chłopaczek:
- To chyba ja, ale nazywam się Michael Maier!
Zgłoś
Avatar
kleepsake 2011-01-03, 10:22
Dyrektor w Berlińskiej szkole wybrał się na wizytację. Wziął dziennik i wyczytuje:
-bu ndy
Cisza...
-bu ndy
Z otatniego rzędu podnosi się chłopaczek:
-To chyba ja, ale nazywam sie Bundy.
-TO wypierdalaj
Zgłoś
Avatar
W................s 2011-01-03, 10:27 2
@kleepsake Chill kleepsake chill (-:
Zgłoś
Avatar
mesiash 2011-01-03, 10:55 1
rozumiem że w Niemczech listę ustala się inaczej niż alfabetycznie?
Zgłoś
Avatar
kleepsake 2011-01-03, 10:58
@Kozogłowy mam zacząć płakać?
Zgłoś
Avatar
Linmarin 2011-01-03, 11:05 17
@kleepsake, brawo! Okazywanie emocji to nic złego, cieszymy się, ze się otworzyłeś. Teraz będziemy śpiewać trzymając się za ręce.
Zgłoś
Avatar
husarz_ 2011-01-03, 11:11 6
kleepsake napisał/a:

@Kozogłowy mam zacząć płakać?



nie, wez kurwa kredki, kartke papieru i wyraz siebie
Zgłoś
Avatar
Matuch90 2011-01-03, 13:53 1
I na chuj Husaria Janczarów rozjebała, jak i tak dzisiaj islam na europę napada.
Zgłoś
Avatar
Gaunt 2011-01-03, 15:28 2
@kleepsake
zostań włodzirejem na moim weselu
zabawa murowana
Zgłoś
Avatar
Bundy 2011-01-03, 16:33 7
kleepsake, pomyślałem, że najlepszym sposobem i odpowiedzią na Twój post byłoby go olanie, ale chuj nie mogę znieść takiego debilizmy w czystym tego słowa znaczeniu, są kurwa rzeczy koło których przejść nie można i właśnie Ty jesteś żywym tego przekładem. Ja pierdole kleepsake = Bukkake ? OK fajnie, że sobie tam z kolegami spuszczacie się na mordy ale ja pierdole jak nie masz nic kreatywnego(twórczego)(kurwa pomysłowego piszę najprościej jak umiem żebyś zrozumiał melepeto, że Cie kurwa nikt tu nie chce pojebie). Jak Ci się coś nie podoba to po prostu kurwa nie pisz. Ten Twój dowcip był tak zajebisty jak ja gdy otwieram start>programy. Bardzo kurwa gratuluje, sądzę, że to Twoje największe osiągniecie. WPISZ SOBIE to kurwa do pamiętnika. CV, listów motywacyjnych, nk, facebooka i kurwa na fotke. Nie wiem czemu się tak rozpisałem wystarczyło CHUJ CI W DUPE- choć w Twoim przypadku to pewnie nie jest karą.

btw. Mam nadzieję, że nie jesteś studentem bo jeśli jest Was więcej to nie ma w tym kraju przyszłości. Obyś był kurwa odosobnionym małpolem...

[ Komentarz dodany przez: Linekk: 2011-01-03, 16:35 ]
Na jaką cholerę ten caps.

Edit; Drogi linku, jest on aby ten moron co wyżej myślał, że jest śmieszny zwrócił uwagę na słowa znaczące w tej wypowiedzi, bo coś czuje, że i tak nie będzie umiał tego wszystkiego przeczytać. Więc niech troche wybiórczo ale dosłownie przeczyta 1 zdanie. Ot! Dlatego Linku.
Zgłoś
Avatar
shogun 2011-01-03, 16:48 1
A gdzie Abdul Wisi Mu Lacha
Zgłoś
Avatar
Złowroga Pralka ! 2011-01-03, 17:19
kleepsake napisał/a:

@Kozogłowy mam zac
ząć płakać?



Jak byś chciał wiedzieć buraku to niemców jest mniej niż turasów teraz tam
Zgłoś
Avatar
eboleq 2011-01-03, 20:05 1
ten żart jest tak chujowy jak mój siusiak. Takie "dowcipy" z dowcipy.pl czy inne żarty.pl to możesz kopiować na swoje strony szkolne, forum na NK Twojej klasy. Kurwa zarejstrowałem się niedawno, ale czytam sadistic.pl od bardzo dlugiego czasu i tak chujowych żartów nie było. Na chuj ta strona nazywa sie sadistic.pl jak wklejane są tu żarty na poziomie przedszkola czy podstawówki. Jak wpierdole:
-Cześc mamo dostałam pałę
-Do której ręki?
To też trafię na główną. Gnoje bez poczucia humoru.
Zgłoś
Avatar
IIWW 2011-01-03, 20:12 1
@up
już, spokojnie. panowie z zastrzykiem już idą... a teraz grzecznie włożysz kaftanik...
Zgłoś
Avatar
Bundy 2011-01-03, 22:44
eboleq napisał/a:

BEŁKOT



może po prostu Twój "musk" nie ogarnia, takiego natłoku informacji, ba nie ogarnia w ogóle ? To, że czegoś nie rozumiesz nie znaczy, że inni też tego nie mają rozumieć (choć coś czuje, że w Twoim towarzystwie tak właśnie jest). Dlatego wybaczam. + podpisuje się pod kolegą wyżej.(post wcześniej)
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie