18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
Basika063 2011-04-26, 0:05 10
Tak właśnie kształtuje się wazeliniarstwo polskiej, szpagatowej inteligencji w najczystszej postaci.

Zgłoś
Avatar
white_rabit 2011-04-26, 10:29 2
dobrze że są odizolowani od społeczeństwa i uczą się w zamkniętych zakładach.
Zgłoś
Avatar
r................0 2011-04-27, 15:27
chcialem napisać coś głupiego ale daruje sobie
Zgłoś
Avatar
brodacz 2011-04-27, 18:02 2
dzięki ci Boże żeś mi IQ poskąpił
Zgłoś
Avatar
chybeck 2011-04-27, 22:32 6
smutna prawda jest taka, że to jedna z lepszych szkół, która jest poważana przez wykładowców szkół wyższych jako taka, która potrafi jako tako przygotować do studiów.

druga sprawa jest taka, że tam ludzie jeżdżą na wycieczki szkolne i z własnej woli nie piją! jest to szkoła do której chodzą osoby, które wiedzą, że w każdej innej szkole dostaliby wycisk (no plus 5%, które naprawdę chce się czegoś nauczyć) wiem, bo studiuję z absolwentami staszica na polibudzie.

a trzecia sprawa taka, że można rozpierdalać całki i równania różniczkowe jak się chce, można statystykę trzaskać jak dziewkę bez kutasa, a i tak będzie się ciulem niezdolnym do normalnego życia w społeczeństwie, co wróżę 80% delikwentów.
Zgłoś
Avatar
yankees1989 2011-04-28, 22:00
jak to mówią: kto się pizdą urodził ten kanarkiem nie zdechnie
Zgłoś
Avatar
BylemSieWysrac 2011-04-29, 1:55 2
tak kurwa wiele mnie ominęło że nie uczyłem sie w tej zajebistej szkole , kurwa te zadanka na imprezach ja pierdole moze jak bym wyliczył jakiegoś konkreta to ta chuda szmata obliczyła by objętość mojego kutasa swoimi migdałkami
Zgłoś
Avatar
mesiash 2011-04-29, 22:32 1
wszyscy tak jedziecie po tej szkole a prawda jest taka że byście się za chuj tam nie dostali.

W Anal Wjeżdżam napisał/a:

obłuda jak chuj, banda pseudo inteligentów, ja bym nie wytrzymał, wyjebaliby mnie z tej szkoły za pobicie po kilku minutach z tymi kretynami



Pseudointeligentne to mogą być Twoje komentarze, ci goście to są naprawdę uzdolnieni ludzie.

Pozostałym pozostawiam wyszukanie w googlach słowa sarkazm i wyrycie go na pamięć. Przy Waszym poziomie inteligencji niech to jedno będzie słowem, którego nie zapomnicie
Zgłoś
Avatar
WhatsUpMan 2011-04-29, 22:59
Czekajcie czekajcie ... może niech sam autor (wrzucający) wypowie się dlaczego zamieścił tu tego typu, nic a nic powiązany z tym portalem filmik ... ciekawość mnie wpierdala ... jeżeli czytasz mój post zielaq, proszę abyś zabrał głos
Zgłoś
Avatar
Lyner 2011-04-29, 23:20 2
Kurwa mać, co ja właśnie obejrzałem...
Zgłoś
Avatar
Aspyre 2011-04-30, 0:08
U mnie w mieście szkoła im. Staszica jest dla nie rozgarniętych umysłowo
Zgłoś
Avatar
nsa 2011-04-30, 1:11
kolejni milionerzy...
Zgłoś
Avatar
Escalade 2011-04-30, 1:20
chybeck napisał/a:

smutna prawda jest taka, że to jedna z lepszych szkół, która jest poważana przez wykładowców szkół wyższych jako taka, która potrafi jako tako przygotować do studiów.

druga sprawa jest taka, że tam ludzie jeżdżą na wycieczki szkolne i z własnej woli nie piją! jest to szkoła do której chodzą osoby, które wiedzą, że w każdej innej szkole dostaliby wycisk (no plus 5%, które naprawdę chce się czegoś nauczyć) wiem, bo studiuję z absolwentami staszica na polibudzie.

a trzecia sprawa taka, że można rozpierdalać całki i równania różniczkowe jak się chce, można statystykę trzaskać jak dziewkę bez kutasa, a i tak będzie się ciulem niezdolnym do normalnego życia w społeczeństwie, co wróżę 80% delikwentów.



tylko co to kurwa robi na sadisticu i to na dodatek na głównej?
jedyna w miarę sensowna odpowiedź to taka, że autor chce żeby ludzi na filmiku wyśmiać...
Zgłoś
Avatar
Mephic 2011-04-30, 1:34 1
zielaq napisał/a:



downloader ucial 4 minutyfeature=share



Piwo dla downloadera!
Zgłoś
Avatar
edge 2011-04-30, 8:22
nsa napisał/a:

kolejni milionerzy...



E tam milionerzy to tylko nowobogacki zaścianek, ich starzy zarabiają z 500zł więcej od średniej krajowej i już od razu milionerzy? Przynajmniej nie pokazali jakiś bananowatych zjebów ze starbucksa.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie