18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
S................k 2011-04-30, 11:28 3
Nauka, nauką, a inteligencja, inteligencją. Osoby uczęszczające do tej szkoły będą zapewne dobrze wykształcone, może nawet znajdą świetną pracę, ale ich sposób bycia odbiega od społecznej normalności. Człowiek poświeca się nauce dla własnych chęci, ale nie może się w niej zatracać, to jest zły kierunek rozwoju społecznego. W ten sposób rośnie nam klasa pseudointeligencji.

Inteligencja to sposób myślenia, pomaga w nauce, ale nie jest z nią bezpośrednio powiązana. Z inteligencją się rodzi, inteligencji się nie nabywa. Jeśli ktoś ma "coś pod czachą" to nie musi kształcić się na siłę, taka osoba da sobię radę bez różnicy jaką szkołe skończy. Przykłady można mnożyć. Wiele wielkich umysłów miało, brzydko mówiąc, w dupie naukę w szkole, kształciło się na własną rękę.

Jako ciekawostkę podam fakt, że mój ojciec skończył marną zawodówkę, a w swojej firmie zatrudnia właśnie takich "wykształconych" ludzi jak oni. Paradoks czy smutna prawda życiowa?
Zgłoś
Avatar
Lejdi Karolina 2011-04-30, 14:25 1
Batalionu Zośka pozdrawia zjebów ze Staszica..
Ciekawe czy ojczulek takiego Jasia napierdala go gdy dostał 4 z matmy .
Tak właśnie panowie rodzą się psychole
Zgłoś
Avatar
zielaq 2011-04-30, 14:59
@WhatsUpMan
a uważasz ze z sadisticiem zwiazane sa jakie tematy? bo jak dla mnie banda popierdolow ktorzy myślą ze są gosu idealnie nadaje sie na sadola
Zgłoś
Avatar
Miami123 2011-04-30, 15:44
michalkow napisał/a:

mhm, bardzo ciekawy film. Obejrzałem go już kilka razy i w dalszym ciągu nie mogę przejść obok tego tematu obojętnie. Dlaczego ci ludzie wybrali Staszica? (odpowiedź na to pytanie mnie nie interesuje, bo szczerze to mnie to chuj obchodzi).
Bardziej mnie interesuje dlaczego ktoś wrzucił tak gówniany filmik?


Bo na Staszica by się nie dostał
Zgłoś
Avatar
suchy945 2011-04-30, 17:20
@ michalkow O twoim komentarzu mogę powiedzieć to samo.
Zgłoś