18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Cytat:

Próbując zastraszyć zachodnie siły, ISIS wypuściło propagandowy film demonstrujący ich zaawansowane taktyki bojowe.

Do niektórych z nich należą: rozbijanie glinianych płytek naściennych głową, taktyczne fikołki, zasłanianie wylotu lufy gałęziami oraz prezentacja sztuki walki w wykonaniu islamskiego ninja.
Film pokazający bojowników po takim treningu rozstrzeliwanych przez Kurdów, od razu nabiera większego sensu.



Zgłoś
Avatar
eviltrace 2015-02-24, 23:41
motoguru napisał/a:

Gdyby ktoś był zainteresowany, to ten ninja, pokazuje pierwszą formę na cały zółty pa (to właściwie pierwszy, bo biały jest w gratisie) w taekwondo Takie cuda robią dzieciaki 4-6 lat.


ty chyba k***a taekwondo na oczy nie widziales. Chon ji wyglada troche inaczej
Zgłoś
Avatar
klaudia439 2015-02-25, 22:21
Każdy żołnierz z Lublińca, Formozy, GROMu, AGAT czy NIL rozwaliłby tych kozojebców
Zgłoś
Avatar
waikiki 2017-08-24, 14:25
i co oni tym się popisują ? hahahahaha jebana bomba i ich nie ma
Zgłoś
Avatar
nie_tylko 2020-07-26, 19:56
isis chyba bardzo lubi transseksualistow. zamienia polki w facetow i probuje mamic swoimi podrobkami z kutasem albo ze smierdzaca pizda. jak tam bardzo lubia transiki to niech wypierdalaja do ameryki. chyba tam wojna jest. a jak im dziwek zabraklo to niech poszuka sobie jakiejs taniej kurwy z chin. a i jeszcze cos. te wasze oddzialy niby napadajace na polske wiesz co robia? nawet waszych wyzywaja od transseksualistow. pokazuja dziwki lizace kutasa czy odbyt jak jebana nie wiem jakas szmata z czarnymi oczami ktora na innych zdjeciach dorobionego ma fiuta. a jak sie pomodlisz do Boga Wszechmogadzego to cie gwalca w trakcie. nie licz na pomoc bo te wasze oddzialy to kurwy nacpane. zmiencie miejsce bo chocby czlowiek chcial miec do was szacunek to poczyms takim jestes wart tyle co ta twoja szmata z tym dorobionym kutasem. tchorz i smierdzacy huj na cipie. nawet jak wysadza caly swiat to niech swiat wie w czym gustuja i kim sa. nacpanymi transikami lizacymi wypchane odbyty. mam przeprosic? za co? za gwalt w meczecie?czy podczas modlitwy?a jesli byli tam ci iby patrioci. Bog kurwa to moja sprawa.a i tak na marginesie - hujowe te wasze pedalki i te kurwiszone z dupa wystajaca jak smiecie z pojemnika.
Zgłoś