18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Szkolna Bójka
T3RMINATOR • 2020-08-22, 21:46
Biały chłopaczek chyba użył słowa na N w stosunku do mocno opalonego przedstawiciela potomków niewolników.
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-08-22, 21:47 5
Zgłoś
Avatar
borelli 2020-08-22, 22:53 64
Murzyni chyba we krwi mają kopanie po głowie osoby leżącej, więc na bójkę z czarnym lepiej od razu wyciągnąć nóż i go zabić, bo inaczej on zabije ciebie.
Zgłoś
Avatar
rybsony 2020-08-23, 0:02 4
Po prostu kopiują zachowania swoich człekokształtnych rodziców
Zgłoś
Avatar
miroslaw111 2020-08-23, 1:39 1
jak można napierdalać po głowie nieprzytomnego leżącego.
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2020-08-23, 1:40
Po pierwsze to jebać czarne człekokształtne gówno, żeby nikt nie zarzucił mi rasizmu względem białych ludzi, ale jak po takim gównojakościowym filmiku ktoś zauważa że kopany typ jest biały? Wg mnie mógłby być biały zarówno jak i czerwony albo i trochę mniej smoluchowaty czarny. Ot pytam z ciekawości, może mam aż tak chujowy monitor.
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2020-08-23, 1:58 5
Żeby nie było takich sytuacji czarnych nie powinno się przyjmować do szkół
Zgłoś
Avatar
roxster 2020-08-23, 5:23 5
borelli napisał/a:

Murzyni chyba we krwi mają kopanie po głowie osoby leżącej, więc na bójkę z czarnym lepiej od razu wyciągnąć nóż i go zabić, bo inaczej on zabije ciebie.



We krwi to oni mają gówno
Zgłoś
Avatar
Marcinqqq 2020-08-23, 8:44 3
kopanie po głowie bierze się ze strachu że oponent wstanie i dojebie zdrowia, a że czarnuchy to w większości chude patyczaki i cioty, to to jest ich flagowa technika
Zgłoś
Avatar
mati35mm 2020-08-23, 11:41 1
Skacze jak małpa
Zgłoś
Avatar
x................x 2020-08-23, 11:50
Zgłoś
Avatar
wolfiaczek 2020-08-25, 1:05
borelli napisał/a:

Murzyni chyba we krwi mają kopanie po głowie osoby leżącej, więc na bójkę z czarnym lepiej od razu wyciągnąć nóż i go zabić, bo inaczej on zabije ciebie.



Chyba trochę się pomyliłeś z tym nożem. Do czarnych się strzela.
Zgłoś
Avatar
Tuco 2020-09-01, 1:56
borelli napisał/a:

Murzyni chyba we krwi mają kopanie po głowie osoby leżącej, więc na bójkę z czarnym lepiej od razu wyciągnąć nóż i go zabić, bo inaczej on zabije ciebie.



O tym samym pomyślałem. Biały wie kiedy skończyć, a ci mają jeszcze naleciałości z dżungli. Kurwy wymyśliły dzidy, więc idąc ich tokiem "rozumowania", należy nosić przy sobie klamkę. Ja mam tylko tą resztkę nadziei, że jak nasza armia wyjdzie na ulice, to będzie wiedzieć do kogo napierdalać z beryla.
Zgłoś