18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
wojtekpwse 2022-10-03, 10:04 22
Jek se sprytnie plecak podłożył, żeby łbem nie przyrżnąć.
Zgłoś
Avatar
Gunter88 2022-10-03, 10:19 4
sędzina odprowadziła zwyciezce walki do narożnika.
Zgłoś
Avatar
Draxiu 2022-10-03, 10:44
No ladnie mu ulaniec przyjebał.
Zgłoś
Avatar
wlazidup-Krzysztof 2022-10-03, 11:12 1
szczur myślał że ma z kimś szanse
Zgłoś
Avatar
Puczysta 2022-10-03, 11:14 6
Sprawiedliwie by było zabrać tylko i wyłącznie tego małe skurwiel, co dostał wpierdol. Duży się tylko bronił, ale w szkole jebanej ucząc, że skurwysyństwa, bo niezależnie od wyniku zawsze jesteś winy jak ten skurwiel.
Zgłoś
Avatar
bercisko 2022-10-03, 11:20 33
Jak zawsze.
Wściekła pokurwie atakuje i nic. Atakowany wyczuł moment i skasował narwańca to od razu "ciało pedagogiczne" się zbiegło, bo biją
Zgłoś
Avatar
Policeman 2022-10-03, 11:44 15
Gość atakuje jakiegoś typa - szkolna pizda prosi o spokój, typ się obronił, ta do nich biegnie, łapie go i wygraża mu palcem. Typowe.
Zgłoś
Avatar
achimos1985 2022-10-03, 11:59
Hej hej hej.. Hej... Hej hej
Zgłoś
Avatar
Nabs 2022-10-03, 14:16 7
bercisko napisał/a:

Jak zawsze.
Wściekła pokurwie atakuje i nic. Atakowany wyczuł moment i skasował narwańca to od razu "ciało pedagogiczne" się zbiegło, bo biją



standard, w dodatku zamiast sprawdzić co z typem co przyjął glebę to idzie walczyć "o sprawiedliwość"..
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2022-10-03, 14:43
I to lubię raz a porządnie a nie jakieś machanie witami ..... Śpij słodko aniołku
Zgłoś
Avatar
Con4terPro96 2022-10-03, 16:21 9
Kiedyś jak chodziłęm do gimnazjum i mój młodszy brat to na przerwie gdy siedział na podłodze (nie pod każda salą były ławki) jakiś typek przechodząc rzucił w niego z bliska z zamachu sreberkiem po kanapce co miało go mega upokorzyć .. akurat szedłem z tyłu to odruchowo gościa uderzyłem z pieści w twarz , potem wywróciłem i groziłem że jeszcze raz i .... i własnie przyszedł nauczyciel - potem tylko psycholog dyrektor rodzice wezwani ...
Bo w koncu ja byłem tym większym ( 1,9m wzrostu i 90kg wagi wtedy) a tamten miał może z 50kg i 1,6m wzrostu ale zadziałał instynkt.

Oczywiśćie moja wina , ja agresor ja to bydle co sobie na dużo pozwala itp .... i nie szło przekonać nikogo z tego spierdolonego systemu edukacji że to było w obronie brata a nie napaść itp ..

zostało zorganizowanie spotkanie -- psycholog, dyrektor, ja + mój brat , moja matka , tamten typ i jego matka

Akurat trafiłem na mega spoko matkę (moja) która mi powiedziała że dobrze zrobiłem, a tamta gdy na spotkaniu usłyszała co jej synek odjebał że dostał w łeb to tak sie wkurwiła na niego że miał jebany łzy w oczach

Sytuacja zakonczona dla mnie happy endem bo typek chyba miał taki wpierdol w domu że to moje uderzenie w twarz to była rozgrzewka
Zgłoś
Avatar
jjzz26 2022-10-03, 17:25
Puczysta napisał/a:

Sprawiedliwie by było zabrać tylko i wyłącznie tego małe skurwiel, co dostał wpierdol. Duży się tylko bronił, ale w szkole jebanej ucząc, że skurwysyństwa, bo niezależnie od wyniku zawsze jesteś winy jak ten skurwiel.



Nie w szkole tylko konkretnie nauczycielki. Typowa kobieca empatia "nie ważne kto zaczął macie się obaj przeprosić"
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2022-10-03, 17:42
Dobrze kurwa się obronił. Bardzo dobrze.
Zgłoś
Avatar
Coffey 2022-10-03, 20:34 1
Con4terPro96 napisał/a:

Kiedyś jak chodziłęm do gimnazjum i mój młodszy brat to na przerwie gdy siedział na podłodze (nie pod każda salą były ławki) jakiś typek przechodząc rzucił w niego z bliska z zamachu sreberkiem po kanapce co miało go mega upokorzyć .. akurat szedłem z tyłu to odruchowo gościa uderzyłem z pieści w twarz , potem wywróciłem i groziłem że jeszcze raz i .... i własnie przyszedł nauczyciel - potem tylko psycholog dyrektor rodzice wezwani ...
Bo w koncu ja byłem tym większym ( 1,9m wzrostu i 90kg wagi wtedy) a tamten miał może z 50kg i 1,6m wzrostu ale zadziałał instynkt.
Oczywiśćie moja wina , ja agresor ja to bydle co sobie na dużo pozwala itp .... i nie szło przekonać nikogo z tego spierdolonego systemu edukacji że to było w obronie brata a nie napaść itp ..
zostało zorganizowanie spotkanie -- psycholog, dyrektor, ja + mój brat , moja matka , tamten typ i jego matka
Akurat trafiłem na mega spoko matkę (moja) która mi powiedziała że dobrze zrobiłem, a tamta gdy na spotkaniu usłyszała co jej synek odjebał że dostał w łeb to tak sie wkurwiła na niego że miał jebany łzy w oczach
Sytuacja zakonczona dla mnie happy endem bo typek chyba miał taki wpierdol w domu że to moje uderzenie w twarz to była rozgrzewka



A brat ciota i sam się obronić nie potrafi?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie