18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 41 minut temu
Szkolny wpierdol
Pener • 2012-01-17, 9:48
Stado matołów pobiło jakiegoś typka i filmik umieścili na YT
Policja już się zajęła sprawą.
Zgłoś
Avatar
speedster 2012-01-17, 23:16
Ale bym ich dojebał.Cwaniaczki kozaczki kurwa...Dobrze,że w hameryce jest taki dobry dostęp do broni.Sami sie wystrzelają,debile-,-
Zgłoś
Avatar
ogurx 2012-01-18, 1:44
Kiedyś zbutałem z ekipa 9 osobowa jednego zjeba, akcja działa sie po imprezie około 3-4 w nocy w Opolu koło klubu u papy musioła. Nie jestem z tego powodu dumny ale koles sie bardzo i długo prosił ,żeby dostał wpierdol. Stoimy sobie z browarkami wszyscy sztywni pochodzi chłopak i woła do ziomka e ty huju dawaj ponapierdalmy sie troche, ziomek myslal ze to jakiś znajomy którego nie kojarzy i powiedział daj spokoj... ale chłop widac ,ze twardo ,podszedł do ziomka i wyjebac ci cwicze mma no i tak kurwa mysle nie beziemy buta chłopa w tyle osób a nikt nie miał ochoty nikomu wpizde wstawiac ,myślmy najebany wracamy na chate. Wsiadamy do auta po 30 minutach negocjacji by spierdalał bo dostanie w pizde, ale on zajebał z otwaretj w szybe. No to żeśmy wysiedli i znow zaczeły sie negocjacje by spierdalał bo wygarnie po 20 minutach sie zaczeło ... dostał tak sromotnie w kurwe ,że myślałem o przypale bo sie nie ruszał. Chłopaki po nim skakały, harcowaly itp itd. Po kilku dniach sie patrze a ten zjebany ryj sie giba na wioskowym festynie do szlagierów niemieckich, myśle jakim hujem ?? znów sie zaczoł sadzic znów prawie sotał w pizde ale sie uspokoił po ilości osób znajomych którzy sie zadeklarowali ze mu wyjebią. Po tygodniu czasu od tego incydentu przeczytałem na pewnej stronie informacyjnej o regionie ,że ten chłopak z mma pobił chłopaczka podpalił go ,ugasił , pocioł nożem przebrał i wypierdolił pod dom z 60 % oparzenia ciała. Dlatego czasami ogladam taki filmik z ciekawosci czym on sobie zasłużył na taki wpierdol
Zgłoś
Avatar
KingOfEvil 2012-01-18, 10:20
Kozaki bo mają przewagę liczebną i to kilku krotną, a kilka dni wcześniej któryś od niego wpierdol na solówce dostał ;o
Zgłoś
Avatar
ĸuń 2012-01-18, 14:51
ogurx napisał/a:

(...)o regionie ,że ten chłopak z mma pobił chłopaczka podpalił go ,ugasił , pocioł nożem



Już kiedyś pytałem, czemu dajesz znaki interpunkcyjne po spacji?
Nurtuje mnie to strasznie.

ogurx napisał/a:

zaczoł

ogurx napisał/a:

pocioł



Zgłoś
Avatar
Dziamian 2012-01-18, 15:57
Kоniu napisał/a:

ogurx napisał/a:
(...)o regionie ,że ten chłopak z mma pobił chłopaczka podpalił go ,ugasił , pocioł nożem

Już kiedyś pytałem, czemu dajesz znaki interpunkcyjne po spacji?
Nurtuje mnie to strasznie.

ogurx napisał/a:
zaczoł
ogurx napisał/a:
pocioł



to jest tak zwane pisanie ze słuchu
Zgłoś
Avatar
rivo 2012-01-18, 16:10 3
Ja przez takich harpaganow trafilem do szpitala na dwa miesiace przekopali mnie jak psa ale kazdego zlapalem. zajelo mi to dwa lata bo dwoch za za granice spierdolilo. ale taka prawda jest ze zemsta jest najwspanialsza rzecza jak moze cie spotkac. moze klasyfikuje sie jako psychopata ale zrobilem kazdemu to co zrobili mi. w grupie sa cwani bo czuja sie mocarni i niepokonani i nie boja sie tego ze cos im sie stanie. a gdy stoja z toba twarza w twarz zachowuja sie jak najgorsze pizdy - prosza, przepraszaja, mowia ze wynagrodza to, ze musieli ale taka jest prawda ze jesli jest akcja trzeba oczekiwac reakcji. I kazdego spotka kara za jego uczynki. Zakoncze to moze nie do konca kulturalnym ale jakze rzeczowym: "Wielki murzyński chuj im w dupe" (i to na sniadanie, obiad i kolacje"
Zgłoś
Avatar
murderdoll666 2012-01-18, 17:29
Kitajec i kung fu nie zna ...
Zgłoś
Avatar
ziemniak1223 2012-01-19, 3:34
Chętnie bym się przyłączył z jakimś kijem, oczywiście po stronie żółtka.
Zgłoś
Avatar
Jtorun 2012-01-19, 16:02
I Herkules dupa kiedy ludzi kupa
Zgłoś
Avatar
Adder 2012-01-19, 19:37
Witajcie w XXI wieku!! Napastnicy sami kręcą filmy dowodowe!!
Zgłoś
Avatar
Zwirek2o1 2012-01-20, 6:41
Czemu sądzicie, że to biali?
To żółtki biją żółtego (03:07 - typ w białej bluzie poprawia kominiarke, widac ze żółtek)

Tym się przejmujecie, a jak murzyny się napierdalają 10 na 1, albo strzelają do siebie, to norma?

Osobiście bardziej nie lubie tych żółtych skurwysynów, bo murzyny nic nie zrobili nam Polakom, a żółtodzioby miały sztame z Hitlerem!
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-03-22, 0:06
Zgłoś