18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Szkolny wpierdol
Pener • 2012-01-17, 9:48
Stado matołów pobiło jakiegoś typka i filmik umieścili na YT
Policja już się zajęła sprawą.
Zgłoś
Avatar
longinus 2012-01-17, 18:40
Anonymous~ napisał/a:

Co za jebane dzikusy... a myślałem, że tylko czarni potrafią się zachowywać jak zwierzęta, myliłem się



czego ty się spodziewałeś po amerykanach? od trzymania z czarnymi we łbach im się pokurwiło
Zgłoś
Avatar
Keepo 2012-01-17, 18:52
marekstraub napisał/a:

Ja rozumiem że można Aziatów nienawidzić ale żeby napierdalało jednego 6 czy 7 kolesi to lekka przesada ja jakbym ich spotkał to bym wszystkich zajebał bo mnie takie napierdalanie jednego przez 6 wkurwia.


Oczywiście, wierzmy Ci...
Zgłoś
Avatar
Danielos1 2012-01-17, 19:11
Zapierdolił bym pedałów kurwa jeden bo drugim cioty pierdolone kurwaaaaaa
Zgłoś
Avatar
Elver 2012-01-17, 19:12
To jest czyste skurwysyństwo. Nie jest ważne czy zasłużył czy nie, ale kurwa w 6-7 kopać leżącego? BTW szacun dla ofiary bo go napierdalali równo a ten jeszcze im uciekł co słusznie zauważył jeden z przedmówców Pener, Ty to jak film znajdziesz, to ja wiem, że warto go obejrzeć chodźby mi miało ciśnienie skoczyć ^^
Zgłoś
Avatar
Freak44 2012-01-17, 19:17
szmacioki zajebane!
Zgłoś
Avatar
Chorusek 2012-01-17, 19:19
@Legon
kurwa chuj pizda pierdolenie - gdyby usunąć te słowa z Twojego postu zostały by same znaki interpunkcyjne
Zgłoś
Avatar
nedon 2012-01-17, 19:27 2
Może ze mnie nie taki fajter, ale pojedyńczo by było tak
Zgłoś
Avatar
Mastakilla 2012-01-17, 19:28
Ten kitajec nie na darmo dostał wpierdol i trafił na YT,a dostał go po to
-żebyśmy go zobaczyli
-wnioski wyciągnęli i to rozkminili każdy sam z osobna.
Zgłoś
Avatar
S................h 2012-01-17, 19:44
Dlaczego takie ścierwo, mowa ty tym plebsie, ma prawo do egzystencji. Dzieciaki naoglądały się różnych rasistowskich filmów i chcą pokazać jakie to kozaki. A patrząc po mordzie tego jednego bez kominiarki toż to jeszcze gimnazjum (przekładając na nasze). I jak takie coś ma być przyszłością świata, nadzieją na lepsze jutro, to ja raczej wolę żyć w paleocenie. Z drugiej strony jak fajnie przejebane muszą mieć żyje, jak musieli ich w domu wychować, Tata The Hutt Mama The Hutt, a synek Synek Wpierdolimyobzemuzzaoceanutobedziemykozakami. Pozatym tyle się mówi o przemocy w domu, a przecież taki przeciętny Amerykanin to najpierw musi rozhuśtać rękę zanim ją podniesie... Ehhhhhh... szkoda tego żółtka, ja rozumiem dostać wpierdol od jakiegoś kibola, albo skinheada ale od takie niedorobionej hołoty.... naprawdę szkoda
Zgłoś
Avatar
ray19 2012-01-17, 19:48
Ja pierdolę... bo kilku kopach byłby nieprzytomny, te typy to większe pizdy niż ja. Wolę dostać wpierdol sam niż z kumplami kogoś tłuc. Czasem się wygra... Ten filmik nazwałbym fejkiem, gdyby nie to, że osoby te mają przejebane...

jak się jest pizdą to się używa narzędzi!
Zgłoś
Avatar
Modern 2012-01-17, 20:04
bez honoru, bez jakichkolwiek zasad...
Zgłoś
Avatar
Dynner 2012-01-17, 20:38
Mimo, że tylu go kopało on całkiem nieźle się trzymał.
Gdyby było ich dwóch to ci w kapturach dostaliby po ryjach, dzieciarnia.
Zgłoś
Avatar
Tuiq 2012-01-17, 20:39
Niech powiedzą "nigga" w pierdlu.
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2012-01-17, 21:17
dobrze że nie jestem żółty, bo musiałbym zacząć nosić... miecz.
Zgłoś
Avatar
Igorekpl 2012-01-17, 22:19
Longinus ma rację. Po tym jak powtarzają do azjaty Nigga i wszędzie te słowo wpierdalają widać że to zmurzynione wanna be gangsterzy gimnazjalni.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie