18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Szkolny wpierdol
Pener • 2012-01-17, 9:48
Stado matołów pobiło jakiegoś typka i filmik umieścili na YT
Policja już się zajęła sprawą.
Zgłoś
Avatar
sosik 2012-01-17, 16:12 1
DANNY HUI

Od razu wiedziałem, że to jebane chuje!
Zgłoś
Avatar
s................a 2012-01-17, 16:21
Nie ma co, takie rzeczy też się dzieją u nas w kraju.
Chuj... trzeba przy sobie nosić kosę albo jakaś inna broń bo aż strach się gdziekolwiek pokazać.
Zgłoś
Avatar
BlueChampion 2012-01-17, 16:27
ahh ci panowie sa po prostu chorzy, wystarczy ze jako lekarz wypisze im po 5g(tak dla pewnosci, aby uzyskac pozadany efekt) arszeniku na lebka i odrazu problem z glowy
Zgłoś
Avatar
ghostsir 2012-01-17, 16:49 1
myspace.com/431569244/photos!/431569244/stream profil na myspace tego PALOMINO, chcecie coś od siebie dorzucić? A tak na marginesie jedyny z tych podanych, który nie usunął profilu społecznościowego (nie zdążył? )
Zgłoś
Avatar
Boingu 2012-01-17, 16:54
Dwóch przeciętnych Polaków i taka cała ekipa by spierdalała jak ten żółtek. A co do niego to jebany dobrze się trzymał. Propsy kitajcu!
Zgłoś
Avatar
racoon 2012-01-17, 17:15
pener ty to jednak no life jestes -.-
Zgłoś
Avatar
gin 2012-01-17, 17:23
zasłużył czy nie zasłużył to jeden chuj. W 5 jednego napierdalać:/ Typowo amerykański heroizm
Zgłoś
Avatar
T................r 2012-01-17, 17:24
ale bija murzyna to co, nie mow ze masz biala zone i czarne dziecko ze tak kolorowych kochasz....

niech wypierdalaja do afryki, podpatrzyli jak sie pracuyje w europie i co i jak uzywac, niech zrobia sobie europe w afryce...

a zapomnialem, im sie nie chce robic....
Zgłoś
Avatar
cappy_dk 2012-01-17, 17:27
dajcie mi tu kurwa kazdego po kolei a zaden by nawet nie mrugnal. szczyt bycia cipa
Zgłoś
Avatar
memzyme 2012-01-17, 18:05
za moich czasów takie rzeczy w gimnazjum były na porządku dziennym i nikt nie robił afery. Nie twierdze, że to dobre ale młodzi chłopcy już tacy są. W europie próbuje się zrobic z normalnych zachowań stadnych jakieś wynaturzenia i "obłaskawiac" nasze instynkty. W penym momencie będziemy tak odstawac pod tym względem od reszty świata, że strach się będzie ruszac poza spokojną europe bez narażenia życia.
Zgłoś
Avatar
xon123x 2012-01-17, 18:15
Cwani w grupie pewnie Anglicy . . .
Zgłoś
Avatar
Kryptonius 2012-01-17, 18:17
haha pompa z cweli, bili go w 6, jedna pizda co chwile garde podnosiła - bał się, że ten żółty mu dopierdoli? A dla kitajca w sumie lekki szacun po 3 minutach wpierdolu z 6 typami stale go bijącymi ciągle się podnosił.
Zgłoś
Avatar
Szaler 2012-01-17, 18:22
47 sekunda gosc próbuje gilotyne przeagent kurwa
Zgłoś
Avatar
Legon 2012-01-17, 18:23
tutaj kurwa macie pizdy jebane szanujace ludzka kruwa "godnosc" czy tam cos nie wiem chuj wie co bo tylko kurwa debil idiota kretyn pajac itd itd moze znalezc w tych 6 gownach czlowieczenstwo i jest to typowy przyklad na to ze kary *nie jakies wiezenie kurator jakies pierdolenie sad rodzinny poprawczak i inne chuje muje gowno kurwa warte tylko zeby pieniadze szly i ktos sie dorabial* ale kurwa tortury rozumiecie to kurwa T-O-R-T-U-R-Y co by bylo jakby nagrano filmik z wymierzeniem kary na tych 6 gownach i torturtorawno by ich tak kurwa mocno ale to tak mocno ze innym po prostu odechcialo by sie robic czegos takiego w przyszlosci bo by gowna wiedzialy co ich czeka tak ? i te tortury powinny zostac pokazane we wszystkich mozliwych mediach i przeprowadzone na jakims duzym placu przy tlumie ludzi
a nie tak jak jest teraz przemoc z jednej strony pierdolenie z drugiej i tak w kolko i tak pewnie bedzie do usranego konca tej durnej ludzkiej holoty bo na 1 czlowieka przypada 1000 gowien i takie sa realia
btw. wiecie czemu nie ma tortur ? bo za duzo ludzi kradnie i jakby wprowadzono tortury za gwalty zabojstwa takie pobicia i inne debilne rzeczy wymyslone przez gowna to potem normalni ludzie domagaliby sie tortur na zlodziejach dlatego kurwa zlodziej wymyslil takie cos jak poszanowanie ludzkiej godnosci ...
normalni ludzie nie odpowiedza na moj komentarz bo wiedza ze mam racje tylko tacy debile jak na filmku albo takich co opisalem wyzej beda mieli cos do powiedzenia odmiennego
Zgłoś
Avatar
beeveer 2012-01-17, 18:35
hahaha, te gnojki po kolei?? mogą do mnie wyskoczyć 6 na raz, a i tak nie będzie co zbierać. mam tylko nadzieję że dostaną solidny łomot gdziekolwiek się znajdą. szkoda że nie spotkam tego śmiecia w kapturze.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie