18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Szkolny wpierdol
Pener • 2012-01-17, 9:48
Stado matołów pobiło jakiegoś typka i filmik umieścili na YT
Policja już się zajęła sprawą.
Zgłoś
Avatar
sosik 2012-01-17, 15:27
Ja pierdole co za jebane prostactwo, jak są tacy cwani niech przyjadą do Polski :] Każdy z nich skończyłby z przeszczepem na mordzie i znakiem w dupie.

Ogólnie współczuję chłopakowi ;/

P.S Na pewno szybko ich znajdą, bo jeden typ bez kominiary obsra się na komisariacie i wyda kolegów.
Zgłoś
Avatar
Dziamian 2012-01-17, 15:29 8
mnie tylko jedno zastanawia, jakim kurwa prawem (mimo wolności słowa) popieracie kurwa ludzi, którzy katują jedną osobę w 6ciu, ja rozumiem solówka, dostał w pałę ok koniec, ale tu każdy chciał się z nich wykazać i jeden leje go od przodu a drugi zakłada mu czopy w tył czaszki, to jest chore, mimo tego, że to jest serwis sadistic to na prawdę Ci, którzy są za tą całą 6tką są na prawdę idiotami, mnie zastanawia tylko jedno, gdyby wam się przydarzyła taka akcja, gdzie nie mielibyście siły dać radę chociaż 2um osobom i zostaliście skopani, latalibyście ze łzami w oczach dla czego to się stało i jakim prawem. Ja osobiście widząc taką akcję, nie wiem osobiście jak bym zareagował, bo jeszcze nie było okazji tego widzieć, ale sądzę że łapałbym co popadnie w rękę i łupał gdzie popadło, aby się to uspokoiło, a najchętniej to bym zobaczył tych co popierają tego typu akcję jak na filmiku jak sami są tak katowani... i co by dopiero wtedy mówili
Zgłoś
Avatar
vass 2012-01-17, 15:38
Skośnooki a nie zna karate
Zgłoś
Avatar
DarkEvent 2012-01-17, 15:40
Tylko cioty i pedały biją kogoś w 6 (+kamerzysta). Na solo nikt nie wyskoczy...
Zgłoś
Avatar
ogonix 2012-01-17, 15:41
skośnooki uciekł i zaczaił się za rogiem i po kolei dopierdolił wszystkich w stylu ninja karate kid
Zgłoś
Avatar
Pilot_Tupolewa 2012-01-17, 15:47
Lubie oglądać takie nagrania.
Po 1 bo jeden wyznawał zasadę "ja to pierdolę zdejmuję kominiarę".
Po 2 bo do tego pajaca wjadą psy, a on sprzeda kolegów bez mrugnięcia okiem.
Po 3 bo mam świadomość, że w poprawczaku/pierdlu będą gnojeni/jebani za swój honorowy wyczyn.

Mówić do kitajca czarnuchu bezcenne.
Zgłoś
Avatar
iPoCoTaRejestracja 2012-01-17, 15:49
Co ciekawe, aż 4 z 6 oprawców mają azjatyckie nazwiska.
2 z 6 wydają się być imigrantami z ameryki łacińskiej.

WESLEY WU - grey hoodie, main kid attacking the man, deleted facebook.
EASLEY WU - big puffy jackey with fur hood, blue striped adidas pants
RAYMOND PALOMINO - white guy with no mask
TODD RAMOS - grey and black hoodie
JOHNNY LI - blue hoodie and blue snap back on
DANNY HUI - dressed in all black
Zgłoś
Avatar
MTLHC 2012-01-17, 15:50
po raz kolejny jestem za aborcją.
Zgłoś
Avatar
ShankleMyUncle 2012-01-17, 15:51
Apeluje do Polaków, którzy chodzą z tymi chujami do szkoły
"Wiecie co z nimi zrobić"
Zgłoś
Avatar
bujaszaka 2012-01-17, 15:51
Mam szczerą nadzieję, że w pierdlu będą ich wszystkich po kolei ruchać tak długo, aż im jelita przed dupska powychodzą.
Zgłoś
Avatar
a ja wiem??? 2012-01-17, 15:51
kitajec i tak się długo trzymał. congratulations!
Zgłoś
Avatar
WhyMe? 2012-01-17, 15:59
Szczyt skurwysyństwa został osiągnięty. Jakoś nigdy bym nie uderzył nikogo z powodu innego koloru skóry czy za to że jest gruby, wysoki itd. Koleś dostał niezły wpierdol nie jeden na sadolu by płakał jak dziecko i prosił o litość. Chłopak jest twardy ale zachowanie tych gówniarzy było przegięciem. Jak by to był mój syn to każdemu z osobna bym wjebał. Pierdolone małe szczyle..
Zgłoś
Avatar
n................h 2012-01-17, 16:06
change.org/petitions/helpless-asian-student-attacked-and-jumped

WESLEY WU
EASLEY WU
RAYMOND PALOMINO
TODD RAMOS
JOHNNY LI
DANNY HUI

tu macie ich nazwiska
Zgłoś
Avatar
Mizantrop 2012-01-17, 16:09
Ja to bym chciał zobaczyć jak ich ktoś klepie 1vs1, bo pewnie sami nie są tacy zadziorni ; )
Zgłoś
Avatar
Zaebauem 2012-01-17, 16:12
Hahahaha, prosze bardzo ciągle piszczą w komentarzach " to ma być sadystyczne ? " Itp itd. a jak już coś sadystycznego to płacz i tylko 66 piwek haha .
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie