18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
Dexterous 2017-10-01, 9:34 5
mygyry napisał/a:

Za takie cyrki powinni odbierać prawo jazdy dożywotnio, to ewidentnie świadczy o zbyt słabej psychice do prowadzenia pojazdu i przebywania w społeczeństwie



100% racji - odjebiesz raz coś takiego, chuj w dupę i kotwica w plecy. Nie ma kurwa, że mandat, że prawko jeszcze raz robić. Wypierdalasz ze społeczeństwa bo jesteś pojebany i prędzej czy później to się powtórzy.
Zgłoś
Avatar
Evancio 2017-10-01, 14:06 1
tomity napisał/a:

to wiocha tam ani kierunków ani świateł nie włączają jedno rondo na całe te zadupie to jak mają się nauczyć jeździć. Potem przyjeżdża taki z całą rodziną do Białegostoku na zakupy i jeździ po suwalsku.

pytanie tylko po co ktoś miałby jechać z jednej wsi do jeszcze większej
Zgłoś
Avatar
Dżizas_kurde 2017-10-01, 16:40 1
Cytat:


to wiocha tam ani kierunków ani świateł nie włączają jedno rondo na całe te zadupie to jak mają się nauczyć jeździć. Potem przyjeżdża taki z całą rodziną do Białegostoku na zakupy i jeździ po suwalsku.


tak jakby białystok to była jakaś kurwa metropolia i ośrodek kulturalny znany na całą polskę...
90% ludzi nawet kurwa nie wie gdzie to jest i myśli że to w okolicach bielsko-białej....

cały ten teren to jebana dzicz (chociaż ludzie wspaniali ! - pozdrawiam) i tam właśnie chciałbym zamieszkać

Cytat:


Po drugie - w Pandzie jechały wyjątkowe cioty, bo było ich co najmniej dwóch, a żaden nie wysiadł chociaż spróbować zrobić dobrego wrażenia.


Bo tacy właśnie jeżdżą Pandami
Ciekawe czy przykozaczyłby tak ten janusz z renóweczki.. do kilku karków w BMW
Zgłoś
Avatar
OxY 2017-10-01, 16:48
Ja to czekam, aż taki pseudo kozak natrafi na mnie Odkąd weszła ustawa o obronie własnej nie będę przebierał w środkach
Zgłoś
Avatar
Tomf 2017-10-01, 18:36 1
Czemu kurwa zamazany ryj ?
Zgłoś
Avatar
przeeemoooo 2017-10-02, 1:53
miałem takiego scenica 2 letnie, wygodne jebało się to gówno co 2 tygodnie nie dziwie się że faceta tak nosi, już psychika nie wyrabia, nie myśli co robi, zmieni auto będzie lepiej :p
Zgłoś
Avatar
grauper 2017-10-02, 10:42 1
Dlatego wszędzie nosze ze sobą gaz.
Po gałach taką kurwe za samo zbliżenie się do samochodu i pyszczenie.
Postał by dobre 40 min i by miał czas ochłonąc.
Zgłoś
Avatar
exe98 2017-10-03, 19:55
suwalki ulica kosciuszki i reja
Zgłoś