18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
KosmatyHui 2024-07-06, 19:21 1
chorym napisał/a:

te kolorowe biorą z połykiem a te w czarnym są bite



Farmazonisz i masz zwierze na miniaturce. Takze spierdalaj, A ja pytam powaznie.. Wie ktos? Co to za roznica miedzy gownem w kolorze a gownem czarnym?
Zgłoś
Avatar
Bonkojad 2024-07-06, 20:52
Pakistańskie ninja
Zgłoś
Avatar
chorym 2024-07-06, 20:52
KosmatyHui napisał/a:

Farmazonisz i masz zwierze na miniaturce. Takze spierdalaj, A ja pytam powaznie.. Wie ktos? Co to za roznica miedzy gownem w kolorze a gownem czarnym?



Miała być Twoja stara na avatarze, ale jest niżej w hierarchii, jak Ciebie lepiej wychowa to może zasłuży sobie na to miano i kutasa w gębie
Zgłoś
Avatar
c................s 2024-07-06, 21:33
Inaczej pamiętam filmy o ninja... .
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-07-06, 22:38
Jakieś wyjątkowo modne czadory rzucili na rynek, że tak się leją...

Inna sprawa, że te ichnie babsztyle są strasznie grube i brzydkie, jak noc listopadowa. Dlatego każdy się ich wstydzi i karze im się zakrywać.

P.S. Czarny kolor wyszczupla, a i tak widać jakie do spasione lochy.
Zgłoś
Avatar
WąsatyZbój 2024-07-06, 23:44
KosmatyHui napisał/a:

Farmazonisz i masz zwierze na miniaturce. Takze spierdalaj, A ja pytam powaznie.. Wie ktos? Co to za roznica miedzy gownem w kolorze a gownem czarnym?



Nie ma żadnej różnicy, przynajmniej, z mojego punktu widzenia. Zjebane na tle religijnym gówno, pozostaje gównem. Natomiast, jest faktem, że nieco bardziej liberalne muzułmanki, noszą kolorowe czadory (widoczna cała twarz), nikaby (widoczna część twarzy lub tylko oczy) lub burki (nawet oczu nie widać), jeżeli rodzina (mąż, ojciec, bracia), na to pozwalają - to taki mały, kobiecy element próżności w zjebanym, islamskim świecie. Konserwatywne muzułmanki, chodzą tylko w kolorze czarnym lub szarym. Te najbardziej konserwatywne, uznają tylko kolor czarny. Najbardziej liberalne muzułmanki, ubierające się normalnie, jeżeli chcą podkreślić swoją przynależność do świata islamu lub chociaż częściowo zadośćuczynić wymogom religijnym, noszą tylko chidżab na głowie, czyli chustę - w tym przypadku, po kolorze, ale też sposobie noszenia, również można ocenić stopień liberalności (im więcej włosów widać, tym mniejsze, religijne spierdolenie umysłowe).
Zgłoś
Avatar
Loczyslaw 2024-07-07, 1:07
Ostatni bestseller w uk

Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-07-07, 17:52
ostatnie burkini za 1.99 poszły
Zgłoś
Avatar
obi89 2024-07-08, 14:08
Zadzieram kece i lece!
Zgłoś
Avatar
gonzor 2024-07-10, 1:18
pokazały włosy - stos, czas na stos
Zgłoś