18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Szokująca sesja Katarzyny W.
Thor14 • 2012-10-15, 11:37


"Super Express" opublikował sesję zdjęciową matki Madzi jeżdżącej konno w kostiumie kąpielowym. Katarzyna W. ujawniła także gazecie, że za kratami polubiła się z dzieciobójczynią - matką zakatowanego Szymona z Będzina. To bardzo ciepła i sympatyczna osoba. Dałam jej kilka rad, ona mi też coś poradziła - przyznała Katarzyna W. Twierdzi też, że w areszcie była "strasznie wredna" i łamała regulamin.

Wiem, że to Super Express ale zdjęcia raczej nie kłamią.
Zgłoś
Avatar
podgor5 2012-10-16, 3:38 1
Ryuk napisał/a:

Ktoś widział te wydanie SE w rękach? Albo chociażby w kiosku? Może najpierw udowodnijcie istnienie tego reportażu...



se.pl/wydarzenia/kraj/katarzyna-wasniewska-realizuje-swoje-pasje-wasni... enjoy!
Zgłoś
Avatar
MzG77 2012-10-16, 5:48
Do burdlu dobra.
Zgłoś
Avatar
R................e 2012-10-16, 7:15
ta kobieta to jebane dno i chuj mnie obchodzi co ona robi, może temu koniowi nawet lache opierdalać.
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2012-10-16, 9:52
MzG77 napisał/a:

Do burdlu dobra.


szer.Lucjan napisał/a:

a ja bym ruchnął... może dlatego, że ta na koniu to prawdopodobnie nie ona ale nawet gdyby ona to bym szarpnął. Why not


RuBu napisał/a:

doruchać i do kotła


Bard_Zerald napisał/a:

A laskę można by wyruchać za karę, hm?


SaintMaster napisał/a:

nawet dobra


orzechccc napisał/a:

przeciez ona udusiła madzie wiec skonczcie pierdolic. ruchałbym bym i tak


erniii napisał/a:

A nie ma całkiem nagich?


Lithir napisał/a:

Nie widzę sensu tej całej nagonki medialnej. Dodam tylko "ruchałbym".


WisienGM napisał/a:

W sumie niezla dupa ta mama madzi


vatherland napisał/a:

A cycków nie pokazała, więc gdzie tu szokujące zdjęcia.


Właśnie do takich ludzi jak wy, jebane barany jest skierowany ten artykuł. Rozebrali to ścierwo, żebyście byli na nie bardziej łasi, pierdolone dzikusy. Gardzę wami.

Rodzice napisał/a:

ta kobieta to jebane dno i chuj mnie obchodzi co ona robi, może temu koniowi nawet lache opierdalać.


To nie jest kobieta... Tylko jak sam podkreśliłeś - jebane dno.
Zgłoś
Avatar
master of disaster 2012-10-16, 11:44
SuperExpres i inne tego rodzaju gówna są dla pospolitych debili. Przykro mi jeśli uraziłem kilku czytelników Sadola, wasze głupie matki babcie czy kto tam w rodzinie kupuje i czyta to chujstwo ale taka jest prawda i trzeba to sobie jasno powiedzieć.
Raz w życiu wziąłem to gówno do ręki i udawałem, że czytam jak w szpitalu koleś z łóżka obok mnie tym uraczył a ja chciałem być dla niego miły bo umierał na raka.
Zgłoś
Avatar
cox89 2012-10-16, 11:58
Z tego co widać na załączonym obrazku to ruchać ją będzie Putin :p
Zgłoś
Avatar
vajron 2012-10-16, 14:06 1
Sadol schodzi na psy. Można dostać opierdol za chęć ruchania matki martwego noworodka. Robi się tu jakaś strona obrońców moralności... A chyba każdy wie, że z tym ruchaniem to sadystyczne żarty, a nie faktyczny zamiar. Więc trochę dystansu ludzie, nie róbcie z sadola kółka różańcowego. W ogóle coś sadol schodzi na psy. Praktycznie same PiSiory narzekające na rząd w każdym komentarzu, bo po zawodówce są zdziwieni, że im na szynkę parmeńską nie starcza, jebani katole, próbujący udowodnić jaki to bóg nie jest ach i och oraz internetowi napinacze.

W ramach walki z tym dziwnym zjawiskiem napiszę: Ruchałbym tą szmatę, w kościele, na pogrzebie kaczora.
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2012-10-16, 17:24 1
eu4yaon napisał/a:

kurwa ale bym ja ruchal



Możesz się spokojnie spuszczać.
Kasia dziecka się pozbędzie
Zgłoś