18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Szokujace wyznanie islamisty.
Thor14 • 2012-11-03, 0:19
Niemiec miał dość życia w jaskini.



Zdaniem 27-letniego Thomasu U., który przeszedł na islam by w Afganistanie walczyć po stronie talibów, nie mają oni prawa nauczać innych prawdy o Islamie bo sami nie żyją zgodnie z Koranem - donosi "The Daily Telegraph".

Za wyłudzone tysiące euro młody niemiecki konwertyta wkupił się w ręce bojowników. Walczył u ich boku od 2009 roku. Jednak widok zabitych żołnierzy Bundeswehry przepełnił czarę goryczy. Do tego Niemiec zaraził się żółtaczką.

Po powrocie do ojczyzny nieudany mudżahedin stanął przed sądem. Z jego zeznań wyłania się bardzo niepochlebny obraz islamskich bojowników z Afganistanu.

Nie myją się, śmierdzą, są ciągle pod wpływem narkotyków, a kobiety traktują jak śmieci - wyznał przed sądem.

Miała się o tym na własnej skórze przekonać żona Thomasa U., która prowadzić dżihad pojechała razem z mężem.

Jak dla mnie nic szokującego nie powiedział.
Zapomniał tylko dodać, że ruchają też małych chłopców.

Zgłoś
Avatar
m................i 2012-11-04, 1:55
To z ruchaniem chłopców to serio to jest. Mówi się że po śmierci czekają 72 dziewice i 1000 małych chłopców. Film o tym na jedynce nawet był. Wszystkie kozy mogą już być zazdrosne....

chlopcy do ruchania o ile pamiętam muszą ładnie w sykience wyglądać i mieć od 8 do 18 lat, starsi już się nie nadają
Zgłoś
Avatar
B................k 2012-11-04, 2:23
@up

Coś ci się z chłopcami pojebało , to dla księży taki prezent jest...
Zgłoś
Avatar
krz2 2012-11-04, 2:23
Kamil980PL napisał/a:

A co w tym prohamerykańskiego?


Język polski
Zgłoś
Avatar
MosQuito9217 2012-11-04, 4:39 1
Nie jestem znawcą o muzułmanach, ich kulturze czy stylu życia.. ale uczę się o nich, chcąc nie chcąc i poważnie rzecz biorąc oni myją się codziennie.. nie, dane nie wyssane z dupy, jak ktoś chce to podeślę dobry materiał filmowy na temat ich kultury, stylu życia, religii (nie, nie modlą się 5 razy dziennie lub jak im początkowo kazał "Allah" 50 ! ) na priv lub wstawię na główną jeśli zainteresowanie będzie w miarę duże.

Dajcie symboliczny browar żeby gimbaza się edukowała
Zgłoś
Avatar
KULET 2012-11-04, 8:19
masseter - żółtaczka to choroba. Objaw zażółcenia powłok skórnych też występuje, ale zdecydowanie można mówić o chorobie. Poczytaj o ż. zakaźnej, pokarmowej, mechanicznej.
Zgłoś
Avatar
wolfisko 2012-11-04, 10:38
Cytat:

Zapomniał tylko dodać, że r*chają też małych chłopców.



I owce.
Zgłoś
Avatar
mrkler 2012-11-04, 11:06
@carol co lubisz się zabawiać kolorowymi fiutkami że ich tak bronisz?
Co do tematu to nic nowego każdy kto trochę siedzi w temacie dobrze o tym wie, a co śmieszniejsze to niektórzy porównują te przećpane mordy do naszych powstańców.

Swoją drogą zauważyłem ze Rangery i inne Pakicity (arabskie dupowłazy) jak zawsze widzą we wszystkim propagandę, i hamburgerowo-żydowsko-masońską manipulacje.
Zgłoś
Avatar
d................! 2012-11-04, 12:12
jak słyszę "allah akbar" to mam ochotę wysłać smsa za 100zł, jako wparcie do budowy bomby.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2012-11-04, 12:38
Jak dla mnie to żyd który się podszywa pod muzułmanina.
Zgłoś
Avatar
Ranger 2012-11-04, 14:55
Cytat:

Swoją drogą zauważyłem ze Rangery i inne Pakicity (arabskie dupowłazy) jak zawsze widzą we wszystkim propagandę, i hamburgerowo-żydowsko-masońską manipulacje.



No, nie to co ten pedał mrkler, który nie zauważyłby propagandy nawet wtedy, kiedy ktoś by mu ją wsadził w dupę. Do arabskiego dupowłaza mi daleko, bo mnie mówiąc szczerze jebie to społeczeństwo. Wkurwia mnie tylko to, że nikt nie chce się przyznać do tego, że wyrzynamy ich tylko po to, żeby im zajebać surowce czy uprawy tylko wciska się ludziom kit o jakiejś demokracji i innych chujach-mujach.
Zgłoś
Avatar
mrkler 2012-11-04, 15:34
shit to be you.... tak sobie tłumacz w prawie wszystkich filmikach o tej tematyce użalasz się nad tymi "biednymi" turbanami, wiec stąd ten wniosek o arabskim dupowłazie.
Zgłoś
Avatar
Ranger 2012-11-04, 23:32
Cytat:

tak sobie tłumacz w prawie wszystkich filmikach o tej tematyce użalasz się nad tymi "biednymi" turbanami, wiec stąd ten wniosek o arabskim dupowłazie.



Tak samo, jak ty pierdolisz o tym, jak to im się należy wpierdol, a polski żołnierz jest nieskazitelny i zyskuje doświadczenie bojowe... Nie dość, że jest to pierdolenie to jeszcze tego poprawnie napisać po polsku nie potrafisz, a wielkiego patriotę zgrywasz
Zgłoś
Avatar
mrkler 2012-11-06, 9:07
Ranger napisał/a:



Tak samo, jak ty pierdolisz o tym, jak to im się należy wpierdol, a polski żołnierz jest nieskazitelny i zyskuje doświadczenie bojowe... Nie dość, że jest to pierdolenie to jeszcze tego poprawnie napisać po polsku nie potrafisz, a wielkiego patriotę zgrywasz



sądząc po twoim wieku można wnioskować ze nawet ZSW nie masz...wiec co ty kurwa wiesz o wojsku synku..
widzisz ja tam trzymam ze swoimi, a ciebie w razie wojny to tylko odstrzelić można bo za duże ryzyko kolaboracji z przeciwnikiem... tyle w temacie PIS JOŁ
Zgłoś