18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Heliar 2024-04-04, 14:30 1
To nie policjantka tylko jakaś straż wiejska, a pistolet to jakaś gazówka, albo w kurwe mały kaliber. Pierwsza kula widać, że łeb przestrzelony. Miała by szansę postrzelać do małpy, to by się nauczyła, że na zwierzęta, to albo duży kaliber, albo cały magazynek.
Najlepiej to by było odchudzi gruby zad, kucnąć i z przyłożenie ubić.
Zgłoś
Avatar
elim 2024-04-04, 14:35
Sama kula nie zabija, zabijają skutki które ona wywoła, tutaj pewnie była jakaś słaba pukawka i pani nie trafiła w ważne życiowo organy.
Zgłoś
Avatar
skrabex 2024-04-04, 14:49
Con4terPro96 napisał/a:

jak miał wściekliznę to dobrze zrobiła - chuj tam że musiała 6 czy tam 10 razy strzelić - ledwo bo ledwo ale sobie poradziła



ona nawet mowi, ze on ma wscieklizne
Zgłoś
Avatar
feniks777 2024-04-04, 14:53 2
w 16 sekundzie, laska mowi ze z pewnoscią jest wściekły. Troche taki zombie wiec pewnie dlatego do konca atakowal.
jedynym bledem ze celowala w korpus nie w czache
Zgłoś
Avatar
smc 2024-04-04, 15:25 2
Szop zachował spokój. Jakby spróbował uciekać, pewnie by ją zwolnili z roboty...

Dobry ziomek ten szop.
Zgłoś
Avatar
Subhuti 2024-04-04, 16:00
Nie dało sie złapać w siatke i wypuścić do lasu?
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-04-04, 16:10 6
Heliar napisał/a:

To nie policjantka tylko jakaś straż wiejska, a pistolet to jakaś gazówka, albo w kurwe mały kaliber. Pierwsza kula widać, że łeb przestrzelony. Miała by szansę postrzelać do małpy, to by się nauczyła, że na zwierzęta, to albo duży kaliber, albo cały magazynek.
Najlepiej to by było odchudzi gruby zad, kucnąć i z przyłożenie ubić.



Gazówka, z której wypadają łuski po strzale, a w miejscu rozpylenia gazu aż ziemia lata w powietrzu.
Baba pociąga za spust gdy tylko broń znajdzie się przed nią, bez celowania o tak z wymachu jak już dopadła ją panika.
Na zwierzę rozmiaru szopa ty byś chciał jakiego kalibru używać? 5.56 NATO czy od razu .50 BMG żeby nawet strzępów futra nie trzeba było zbierać?
Jak strzelec chujowy to raczej nie wina broni. 8 kulek w szopa i ten dalej dycha. To, że ma wściekliznę nie oznacza, że jest kurwa niezniszczalny. Jeden celny strzał w łeb i nie ma opcji żeby nie padł.

Verdi napisał/a:

I ten film zamyka dyskusje czemu zmywarki muszą zarabiać mniej od ludzi

Zgłoś
Avatar
WERFI 2024-04-04, 16:41 4
Uchowaj panie od bab w policji, straży, gdziekolwiek kurwa

Heliar napisał/a:

To nie policjantka tylko jakaś straż wiejska, a pistolet to jakaś gazówka, albo w kurwe mały kaliber. Pierwsza kula widać, że łeb przestrzelony. Miała by szansę postrzelać do małpy, to by się nauczyła, że na zwierzęta, to albo duży kaliber, albo cały magazynek.
Najlepiej to by było odchudzi gruby zad, kucnąć i z przyłożenie ubić.



Leżał po kulce już, docisnąć butem do ziemi i druga kula dla pewności i po sprawie a tutaj cały magazyn i nadal się frygał xD
Zgłoś
Avatar
DDragonDD 2024-04-04, 17:39 1
bercisko napisał/a:

Jak już musiała zabić to mogła to zrobić jedną kulą a nie robić ze zwierzaka żywą tarczę.



Szop pracz ma dość mała głowę na dodatek ciągle się dość żwawo ruszał nic dziwnego że nie mogła bezpośrednio trafić. Człowiek a małe zwierzę to jednak duża różnica.
Zgłoś
Avatar
Pawehan 2024-04-04, 18:13 7
Subhuti napisał/a:

Nie dało sie złapać w siatke i wypuścić do lasu?



Słyszałeś o wściekliźnie? Pewnie nie.

Sam raz musiałem odjebać kunę , łasicę , czy nie wiem co to było jak w tym przypadku. Piana z pyska i lepiej nie ryzykować . Przyjechał myśliwy i jeb ze strzelby.

Co dalej chcielibyście to pogłaskać???

Wścieklizna to choroba nieuleczalna zarażone zwierze i tak umrze w męczarniach nie ma szans . Choroba przenosi się na ludzi . Chociaż można to było zrobić bardziej humanitarnie a policjantka rzeczywiście ni chuja nie umie strzelać .
Zgłoś
Avatar
JanzDukli 2024-04-04, 18:55 3
wrzesin602 napisał/a:

Rozj***l bym tej k***ie łeb



Bambinizm to ciężka choroba psychiczna
Zgłoś
Avatar
Trollge1985 2024-04-04, 19:14 1
ussesus napisał/a:

Ruszał się to w mózg nie mogła trafić.
Ciekawe czy wy byście trafili mądrale.



Co ty gadasz człowieku? Oglądałeś ten film w ogóle? Przecież ta szmata miała tyle okazji aby strzelić mu w głowę xD
Zgłoś
Avatar
Pawehan 2024-04-04, 19:53 1
Trollge1985 napisał/a:

Co ty gadasz człowieku? Oglądałeś ten film w ogóle? Przecież ta szmata miała tyle okazji aby strzelić mu w głowę xD



Zwierze się rzuca, ma drgaqwki ,może zaatakować widziałem to na własne oczy . Próbowałes strzelać z kopiącej spluwy w taki ruchomy mały cel? Babka się po prostu bała . Wszyscy jesteście kurwa mądrzy przed komputerem .
Zgłoś
Avatar
mit2 2024-04-04, 20:06 1
Tymczasem kiedyś mój Ojciec i Dziadek jednym uderzeniem pięści zabijali króliki na obiad. Ja używałem pałki, bo wtedy nie miałem tyle siły. Uroki życia na wsi

Żeby się zaraz bambiniści nie obsrali - to było kiedyś, późne lata 90te.
Zgłoś
Avatar
Subhuti 2024-04-04, 20:50
Pawehan napisał/a:

Słyszałeś o wściekliźnie? Pewnie nie.
Sam raz musiałem odjebać kunę , łasicę , czy nie wiem co to było jak w tym przypadku. Piana z pyska i lepiej nie ryzykować . Przyjechał myśliwy i jeb ze strzelby.
Co dalej chcielibyście to pogłaskać???
Wścieklizna to choroba nieuleczalna zarażone zwierze i tak umrze w męczarniach nie ma szans . Choroba przenosi się na ludzi . Chociaż można to było zrobić bardziej humanitarnie a policjantka rzeczywiście ni chuja nie umie strzelać .



Teraz już wiem o tym więcej. Dziękuje za wyjaśnienie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie