18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
Avatar
Wiewór 2016-09-16, 12:26 32
ja pierdole jak prawica po zasiłki :|
Zgłoś
Avatar
nowynick 2016-09-16, 12:30 54
Abraxus napisał/a:

ja pierdole jak prawica po zasiłki :|



Nie żebyś nie miał racji, ale gównoburza będzie koncertowa
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2016-09-16, 12:40 5
kaczyński rozdaje 500+
Zgłoś
Avatar
nowynick 2016-09-16, 12:46 18
pazuzu napisał/a:

kaczyński rozdaje 500+



akurat nie chodziło mi o Kaczyńskiego i jego "socjalprawicę", tylko o watahy dresików, co wieczorami walczą z wrogiem ojczyzny (jak akurat nie znajdą to zamiennie piorą żonę czy dziecko) i lewakami, a od rana stoją w kolejce do okienka w Opiece Socjalnej...

Pójdźcie kiedyś (ja byłem po becikowe na dziecko z miesiąc temu) - 90% petentów to Sebki i Karyny z Wielkiej Polski Walczącej jakby prosto z marszu przyszli...
Zgłoś
Avatar
kambodia66 2016-09-16, 13:55 2
@nowynick - Ale największymi zjebami narodowymi w historii byli lewicowcy. Partia narodowao-socjalistyczna niemiec NSDAP
Zgłoś
Avatar
geminisaga 2016-09-16, 13:59 1
No odjebało om jak chuj!

Dlaczego klamiesz ze im odjebało skoro im nie odjebało?
Zgłoś
Avatar
MADErrFAKErr 2016-09-16, 14:16
Ogóra w sumie mogłaby ukisić...
Zgłoś
Avatar
nowynick 2016-09-16, 14:23 3
kambodia66 napisał/a:

@nowynick - Ale największymi zjebami narodowymi w historii byli lewicowcy. Partia narodowao-socjalistyczna niemiec NSDAP



nie no serio?

Nienawidzili obcych i pedałów, takiej opieki medycznej nad chorymi jak naziści ze świecą szukać (odkryli świetne panaceum - eutanazję), pasy Got mit Uns, błogosławieństwo papieża... oni byli takimi socjalistami jak rząd Koreańskiej Republiki Ludowo-Demokratycznej jest demokratyczny...
Zgłoś
Avatar
Ymirrr 2016-09-16, 14:41 20
Cytat:

ja pierdole jak prawica po zasiłki :|



Cytat:

kaczyński rozdaje 500+



Cytat:

akurat nie chodziło mi o Kaczyńskiego i jego "socjalprawicę", tylko o watahy dresików, co wieczorami walczą z wrogiem ojczyzny (jak akurat nie znajdą to zamiennie piorą żonę czy dziecko) i lewakami, a od rana stoją w kolejce do okienka w Opiece Socjalnej...

Pójdźcie kiedyś (ja byłem po becikowe na dziecko z miesiąc temu) - 90% petentów to Sebki i Karyny z Wielkiej Polski Walczącej jakby prosto z marszu przyszli...



Cytat:

@nowynick - Ale największymi zjebami narodowymi w historii byli lewicowcy. Partia narodowao-socjalistyczna niemiec NSDAP



Cytat:

nie no serio?

Nienawidzili obcych i pedałów, takiej opieki medycznej nad chorymi jak naziści ze świecą szukać (odkryli świetne panaceum - eutanazję), pasy Got mit Uns, błogosławieństwo papieża... oni byli takimi socjalistami jak rząd Koreańskiej Republiki Ludowo-Demokratycznej jest demokratyczny...



Kurwa, film o szopach wpierdalających czipsy, a w komentarzach gówno burza polityczna
Zgłoś