18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
t................0 2022-11-11, 17:14 7
HenrykS. napisał/a:

Ostatni etap upadku "cywilizacji zachodu"



Tak, tak, "zachód upada". Za komuny też była taka propaganda i też kacapska. No i tak ten "zachód upadał" i upadał i upadał.... aż się ZSRR rozleciał. Z twoimi sponsorami z Kremla będzie podobnie
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2022-11-11, 17:26 3
mwaski napisał/a:

Tak, tak, "zachód upada". Za komuny też była taka propaganda i też kacapska. No i tak ten "zachód upadał" i upadał i upadał.... aż się ZSRR rozleciał. Z twoimi sponsorami z Kremla będzie podobnie



Jak będziesz zapierdalać u kitajca za miskę ryżu to inaczej zaśpiewasz. A to, że upada to ja wcale tego nie zachwalam. I nie fikaj młody bo tak się to skończy sadistic.pl/t/536821
Zgłoś
Avatar
Kubaeinstein 2022-11-11, 17:40 2
ququa napisał/a:

ktoś mi wytłumaczy sens i celowość tego zabiegu ??



Po prostu faceci niezależnie od szerokości geograficznej są skłonni dawać się poniżać, żeby tylko mieć dostęp do jednego otworu fizjologicznego.
Zgłoś
Avatar
ramonawielun 2022-11-11, 17:42
ququa napisał/a:

ktoś mi wytłumaczy sens i celowość tego zabiegu ??



Zjebanie umysłowe jest bezcelowe
Zgłoś
Avatar
tottenham19907 2022-11-11, 17:47
jacek44 napisał/a:

Knajpa dla debili. Kto normalny da się komukolwiek uderzyć w twarz?



Uwierz, że dużo szwagrów to lubi, poniżanie, BDSM na escorcie sobie zobacz.
Zgłoś
Avatar
Morty999 2022-11-11, 18:09 1
ququa napisał/a:

ktoś mi wytłumaczy sens i celowość tego zabiegu ??

po prostu amerykanie tyle w temacie
Zgłoś
Avatar
jaszczompski 2022-11-11, 18:36 1
jaką życiową pizdą trzeba być aby dawać sie uderzyć jakiejś cipie.
Zgłoś
Avatar
metyoo 2022-11-11, 19:03 1
ququa napisał/a:

ktoś mi wytłumaczy sens i celowość tego zabiegu ??



kawalerzy utwierdzają się w ten sposób w przekonaniu, że robią dobrze nie wiążąc się z żadną kobietą
Zgłoś
Avatar
Dywanir 2022-11-11, 19:29 1
Powiem tak kawał chłopa z tej baby
Zgłoś
Avatar
TylerPL 2022-11-11, 19:30
Ale to genialne! Knajpa ma reklame, klienci płacą za takie atrakcje, inni przychodzą tylko popatrzeć, barmanka może się wyżyć. Tanie, bo szklanka wody i plaskacz dużo nie kosztują a ludzi to cieszy. Proste.
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2022-11-11, 19:36
Kubaeinstein napisał/a:

Po prostu faceci niezależnie od szerokości geograficznej są skłonni dawać się poniżać, żeby tylko mieć dostęp do jednego otworu fizjologicznego.



Za takie pedalskie akcje cipa szpary nie popuści. Permanentny friendzone. Przyjdzie nubijski książę da dziurawcowi w ryja to laska się wyrwać przez cieknącą pizde będzie.
Zgłoś
Avatar
cormax19000 2022-11-11, 19:45
TylerPL napisał/a:

Ale to genialne! Knajpa ma reklame, klienci płacą za takie atrakcje, inni przychodzą tylko popatrzeć, barmanka może się wyżyć. Tanie, bo szklanka wody i plaskacz dużo nie kosztują a ludzi to cieszy. Proste.



Tak dokładnie coś innego każdy kraj ma swoje alkocholowe zabawy. Pierdolone polaczki tylko by się chcieli najebać za darmo na ławce albo w klubie pełnych pedałów w mokasynach lub jednostrzałowych mefedroniaży a reszta to kurwy pijące ciepłego żubra z puchy i taką rozrywke znaja pierdolone polaczki !! Jestem pewien że 3/4 jebanych polaczkow nawet nie wie jak pachnie tequila
Zgłoś
Avatar
paranzaboy 2022-11-11, 20:58 1
ququa napisał/a:

ktoś mi wytłumaczy sens i celowość tego zabiegu ??



gra wstępna, później się kotłują w barowym kiblu
Zgłoś
Avatar
Batman_ 2022-11-11, 21:37
ququa napisał/a:

ktoś mi wytłumaczy sens i celowość tego zabiegu ??



To ma taki sam sens jak ten super duper drink/shot/chuj wie co, którym się wszyscy jarają jak debile, a polegający na założeniu hełmu i po wypiciu kielicha otrzymaniu pierdolniecia w łepetynę gaśnica, łopata, bejsbolem i chuj wie czym jeszcze. Równie idiotyczne, a tamtym się jaraja, natomiast tu sam hejt. Ktoś mi wytłumaczy dlaczego?
Zgłoś
Avatar
whitetooth 2022-11-11, 23:43
ququa napisał/a:

ktoś mi wytłumaczy sens i celowość tego zabiegu ??



Ewolucja. Boczna gałąź.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie