18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (13) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
~_Yarko_ 2019-04-29, 8:32 6
Typowy przykład opóźnienia ewolucji gatunku.
Zgłoś
Avatar
koras24 2019-04-29, 10:27
_Yarko_ napisał/a:

Typowy przykład opóźnienia ewolucji gatunku.


Ale dzidą byś antylopy nie zajebał a ten rowerzysta też nie.
Zgłoś
Avatar
Catchcart 2019-04-29, 14:09
To nie motopizda tylko motokurwa będzie
Zgłoś
Avatar
InnyName 2019-04-29, 14:19 2
Zauważcie że głupie piździsko nagrywające wyjechało prawie na środek pasa drogowego, szkoda, że akurat nic nie jechało, ciekawe ujęcie by było z firstcam
Zgłoś
Avatar
~sensualna 2019-04-29, 14:41
InnyName napisał/a:

Zauważcie że głupie piździsko nagrywające wyjechało prawie na środek pasa drogowego, szkoda, że akurat nic nie jechało, ciekawe ujęcie by było z firstcam



a niby jak miała go wyminąć inteligencie?
Zgłoś
Avatar
InnyName 2019-04-29, 15:26 2
sensualna napisał/a:

a niby jak miała go wyminąć inteligencie?



Wisi mi to, ja bym sie zatrzymał a nie wpierdalał na środek jezdni, mam nadzieje ze jesteś bezpłodna, baby to jednak mózg może i mają, ale żeby go użyć to kurwa nie bo po co, lepiej się wjebać pod auto niż najechac na brudasa, no kurwa
Jak wyjdziesz z kuchni weź chodź z kamerką, mogą być ciekawe materiały
Zgłoś
Avatar
C................s 2019-04-29, 16:02 3
InnyName napisał/a:

Wisi mi to, ja bym sie zatrzymał a nie wpierdalał na środek jezdni, mam nadzieje ze jesteś bezpłodna, baby to jednak mózg może i mają, ale żeby go użyć to kurwa nie bo po co, lepiej się wjebać pod auto niż najechac na brudasa, no kurwa
Jak wyjdziesz z kuchni weź chodź z kamerką, mogą być ciekawe materiały



A Ty tak zawsze się do wszystkich przypierdalasz?? Czy tylko Twój mikropenis powoduje frustrację wobec kobiet??

Droga na filmie wygląda jak by miała dwa pasy ruchu w jedną i w drugą stronę a oni jadą "pod prąd". Jeśli patrzyła przed siebie i nie widziała żadnego auta to co się jej mogło stać??
Zgłoś
Avatar
InnyName 2019-04-29, 16:42
AyCaramba napisał/a:

A Ty tak zawsze się do wszystkich przypierdalasz?? Czy tylko Twój mikropenis powoduje frustrację wobec kobiet??
Droga na filmie wygląda jak by miała dwa pasy ruchu w jedną i w drugą stronę a oni jadą "pod prąd". Jeśli patrzyła przed siebie i nie widziała żadnego auta to co się jej mogło stać??



Mój mikro penis jest zajebisty i dupy go lubią bo jest słodki, śmieszny i mały.
Może geniuszu dlatego , że jak jechała pod prąd , na drodze rowerowej , a wyjechała na ulicę 2 kierunkową , gdy perfidnie widać po samochodzie że to ruch prawostronny a ona wjechała na prawy pas jezdni to musiała by mieć oczy w dupie żeby coś zobaczyć.
Stary mam nadzieje ze nie masz prawka, jak jedziesz swoim pasem, rowerem, autem, skuterem to zmieniasz nagle pas sobie czy oglądasz sie wcześniej do tyłu lub w lusterko?
Zgłoś
Avatar
jerry280 2019-04-29, 17:06
InnyName napisał/a:

Mój mikro penis jest zajebisty i dupy go lubią bo jest słodki, śmieszny i mały.
Może geniuszu dlatego , że jak jechała pod prąd , na drodze rowerowej , a wyjechała na ulicę 2 kierunkową , gdy perfidnie widać po samochodzie że to ruch prawostronny a ona wjechała na prawy pas jezdni to musiała by mieć oczy w dupie żeby coś zobaczyć.
Stary mam nadzieje ze nie masz prawka, jak jedziesz swoim pasem, rowerem, autem, skuterem to zmieniasz nagle pas sobie czy oglądasz sie wcześniej do tyłu lub w lusterko?



Akurat wygląda to na drogę z dwoma pasami w jednym kierunku i dwoma pasami w przeciwnym, które przedziela ścieżka rowerowa więc nie wiem po co się tak gorączkujesz.
Zgłoś
Avatar
C................s 2019-04-29, 17:10 1
InnyName napisał/a:

a wyjechała na ulicę 2 kierunkową



widać jedno auto, po czym wnosisz że to ulica 2 kierunkowa?

AyCarambae napisał/a:

Droga na filmie wygląda jak by miała dwa pasy ruchu w jedną i w drugą stronę



Jezdnia z lewej ma dwa pasy jadące w tą samą stronę, potem mamy ścieżkę dla pedalarzy, potem pas zieleni rozdzielający jezdnie i dwa pasy w drugą stronę. To wszystko razem tworzy drogę. Coś takiego: tylko ze ścieżką rowerową dodatkowo:



no chyba że to są dwie osobne drogi oddzielone pasem zieleni i ścieżką co samo w sobie było by bez sensu.
Zgłoś
Avatar
~sensualna 2019-04-29, 20:31
InnyName napisał/a:

Wisi mi to, ja bym sie zatrzymał a nie wpierdalał na środek jezdni, mam nadzieje ze jesteś bezpłodna, baby to jednak mózg może i mają, ale żeby go użyć to kurwa nie bo po co, lepiej się wjebać pod auto niż najechac na brudasa, no kurwa
Jak wyjdziesz z kuchni weź chodź z kamerką, mogą być ciekawe materiały



Miałam cie wyjaśnić ale widzę że ktoś już to zrobił jedynym trafnym zdaniem wiadomo już skąd ta frustracja mikropenisie
Zgłoś
Avatar
bodzio667 2019-04-29, 21:34
Ale na ścieżce chyba jechała pod prąd.
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2019-04-29, 23:51 1
jedno co jest pewne na tym filmie to to że rowery i tak są kradzione
Zgłoś