18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
Avatar
skurwysyn666 2013-02-02, 16:22
Zamknąć pyski kurwa, nie róbcie spamu
Zgłoś
Avatar
Mathii90 2013-02-02, 17:19
teken napisał/a:

Kto to właściwie jest szpilka ?



Taki bokser.
Zgłoś
Avatar
kiki_riki 2013-02-02, 17:36
Szpilka to ten co z włosów na głowie ma tylko brwi ??
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2013-02-02, 18:09
No niestety Szpila nie wyglądał za dobrze w tej walce. Po liczeniu miał moment jakby osłabł kondycyjnie, na szczęście Mollo ma jeszcze gorszą kondycję w dodatku obijany przez Artura nie dał rady. No, ale w każdym nie wyglądało to dobrze ze strony Szpilki. Musi popracować nad gardą, bo takie lekceważenie może się zemścić na nim w każdej chwili.
Zgłoś
Avatar
Matuch90 2013-02-02, 18:13 1
Solidny chuj w dupę wszystkim tym, którzy nie znają się na boksie i podniecają Szpilką, pierdoląc, że to talent na miarę mistrza świata. Chuj a nie talent. Walkę fajnie się oglądało, ale poziom żałosny.
Zgłoś
Avatar
CichaWoda 2013-02-02, 18:21
coś mi się wydaje że se pierdnoł
Zgłoś
Avatar
luxik1988 2013-02-02, 18:37
Powiem tylko, że Gołota rozjebał Mollo kilka lat temu w wieku bodajże 37 lat. To, że Szpilka leżał dwukrotnie na deskach w potyczce z Mollo świadczy tylko o jego mizernym poziomie. Dobrze, że wygrał, bo to w końcu nasz rodak, ale z całego serca będę kibicował Zimnochowi, który w przeciwieństwie do Szpilki jest człowiekiem ułożonym, myślącym taktycznie. Mam nadzieję, że znajdzie się w końcu ktoś, kto sprowadzi Szpilkę na ziemię, bo do tej pory nie miał on godnego siebie rywala z którym mógłby przegrać.

Zachowanie Szpilki bardzo przypomina zachowanie Haye'a, Chisory, Najmana. Do tej pory nie widziałem ważenia na którym Szpilka nie odjebałby czegoś kontrowersyjnego. To kretyn nie szanujący swoich przeciwników. Brak mu tej klasy, którą reprezentowali wybitni bokserzy z czasów mojej młodości - Evander Holyfield, Lennox Lewis czy Mike Tyson. Tak - nawet bestia potrafił się zachować na konferencji i ważeniu.

Szpilka musi tęsknić za przyjmowaniem kutasów w dupę i prosi się, o to, aby wrócić do więzienia.

Bongman - czy Boks Twoim zdaniem to też sport dla ciot ?
Zgłoś
Avatar
WujaszekStalin 2013-02-02, 19:58
luxik1988 napisał/a:

Powiem tylko, że Gołota rozjebał Mollo kilka lat temu w wieku bodajże 37 lat. To, że Szpilka leżał dwukrotnie na deskach w potyczce z Mollo świadczy tylko o jego mizernym poziomie. Dobrze, że wygrał, bo to w końcu nasz rodak, ale z całego serca będę kibicował Zimnochowi, który w przeciwieństwie do Szpilki jest człowiekiem ułożonym, myślącym taktycznie. Mam nadzieję, że znajdzie się w końcu ktoś, kto sprowadzi Szpilkę na ziemię, bo do tej pory nie miał on godnego siebie rywala z którym mógłby przegrać.

Zachowanie Szpilki bardzo przypomina zachowanie Haye'a, Chisory, Najmana. Do tej pory nie widziałem ważenia na którym Szpilka nie odjebałby czegoś kontrowersyjnego. To kretyn nie szanujący swoich przeciwników. Brak mu tej klasy, którą reprezentowali wybitni bokserzy z czasów mojej młodości - Evander Holyfield, Lennox Lewis czy Mike Tyson. Tak - nawet bestia potrafił się zachować na konferencji i ważeniu.

Szpilka musi tęsknić za przyjmowaniem kutasów w dupę i prosi się, o to, aby wrócić do więzienia.

Bongman - czy Boks Twoim zdaniem to też sport dla ciot ?





Pięknie się zachował na konferencji.

Pierwszego liczenia nie powinno być. Każdy upadnie po czystym ciosie na szczękę. Co do tych kutasów w dupe to wątpię że ktoś kto siedzi za rozbój był cwelony, tym bardziej grypsujący. W boksie trzeba mieć jaja a nie być cipką. Zimnoch wcale nie jest lepszym bokserem od Artura i raczej przegra przez KO.
Zgłoś
Avatar
matgol55 2013-02-02, 19:58
teken napisał/a:

Kto to właściwie jest szpilka ?


chyba bokser
Zgłoś
Avatar
romanbomba 2013-02-02, 20:40
Szpila zalał się tym fetem jak świnia..
Zgłoś
Avatar
soadfan 2013-02-02, 21:03
Cytat:

Kto to właściwie jest szpilka ?



Taki sławny kibol Wisły i awanturnik
Zgłoś
Avatar
KANIBAL22 2013-02-03, 0:17
ja pierdole, współczuje niektórym postrzegania świata ... Walka była chujowa to fakt szpilka nic ciekawego nie pokazał ale wystarczyło posłuchać co ma do powiedzenia po walce, zacytuje: "widziałem lukę nie biłem, nie wiem czemu, chciałem trochę prawym prostym poboksować...",troch wyrwane z kontekstu ale to zdanie było najważniejsze z całej jego wypowiedzi zwłaszcza że miało odzwierciedlenie w walce. Ta walka mogła sie zakończył dużo wcześniej gdyby Artur na prawdę tego chciał moim zdaniem zlekceważył przeciwnika widział ze ma obydwa łuki brwiowe rozjebane to sądził, że przetestuje samego siebie i po prostu chciał z Mollem pobokosować na spokojnie, bo z kimś jego pokroju jeszcze nie miał do czynienia.Druga sprawa że tak go trener ukierunkowuje. Z jeden strony to miało sens bo w takim stylu jeszcze nie walczył(i takie doświadczenie też mu potrzebne), natomiast z drugiej strony to mimo wszystko nie był dobry pomysł ponieważ szpilka nie ma techniki(już intelekt nie jest tak istotny), wiec siła rzeczy w "rozpracowywaniu" zawodników nie będzie dobry jak np. Adamek czy bracia Kliczko. Dużo jeszcze przed nim nauki, no i przede wszytkim przydała by sie zmiana stylu walki bo aktualny nie pasuje do osobowości i nie wykorzystuje potencjału. Miejmy nadzieje ze to niebawem nastąpi...
Zgłoś
Avatar
Aikenlól 2013-02-03, 3:31
nawet nie czytałem wszystkich hejtów bo są żałosne, każdy kogo dupa boli odwołuje się do bicia kelnerów, i innych gówien, pierdoli coś o tym jaki on jest nieokrzesany i jaki jest bandyta i w ogóle. Mieszkam w Wieliczce całe życie, pamietam rozmowe z nim zaraz po tym jak dostał prace na bramce w klubie na rynku w Krakowie tj. "wiesz, dobrze płacą, posłucham muzyki, pogadam z ludźmi, i czasem moge sobie kogoś ponapierdalać". Ktoś napisał że bałby się go spotkać wieczorem na ulicy, czego byś się bał? Podać mu rękę i pogadać ?

btw, jak was boli dupa że z niego taki bandyta to poczytajcie kurwa o Tysonie co wyprawiał, a przecież w wieku 20 lat mistrzem wagi ciężkiej już został. Ogarnijcie się, seeeerio.
Zgłoś
Avatar
dyrbus 2013-02-03, 11:14
teken napisał/a:

Kto to właściwie jest szpilka ?



szpilka
Zgłoś
Avatar
p................6 2013-02-03, 11:57
Aikenlól napisał/a:

nawet nie czytałem wszystkich hejtów bo są żałosne, każdy kogo dupa boli odwołuje się do bicia kelnerów, i innych gówien, pierdoli coś o tym jaki on jest nieokrzesany i jaki jest bandyta i w ogóle. Mieszkam w Wieliczce całe życie, pamietam rozmowe z nim zaraz po tym jak dostał prace na bramce w klubie na rynku w Krakowie tj. "wiesz, dobrze płacą, posłucham muzyki, pogadam z ludźmi, i czasem moge sobie kogoś ponapierdalać". Ktoś napisał że bałby się go spotkać wieczorem na ulicy, czego byś się bał? Podać mu rękę i pogadać ?

btw, jak was boli dupa że z niego taki bandyta to poczytajcie kurwa o Tysonie co wyprawiał, a przecież w wieku 20 lat mistrzem wagi ciężkiej już został. Ogarnijcie się, seeeerio.


jestes kolejnym idiotą porownujacym tego sredniaka do tajsona. Kolejnym baranem co nauczyl sie slowa hejt i tak perdoli bo argumentow brakuje. szpilka jest cienki nie ma obrony a jedyne co umie to cepować. kazdy kto zna sie na boksie to powie ale tu jest banda dresow i jebanej gownazerii ktorej imponuje zwykly sredniak z pustka w glowie.
a tyson zostal mistrzem zanim wyladowal w pierdlu i dopoki nie wyladowal wychodzl na prosta pod okiem damato. a szpilka na prosta nie wychodzi bo jest na tyle pojebany ze chwali sie ze siedzial z podobnymi mu malpami.
I tak bije kurwa kelnerow to jest fakt i to ty sie ogarnij bo znasz se chyba na naperdalaniu a nie boksie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie