18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 20 minut temu
Szprotawa. Potrącenie
maciekszprotawa • 2023-05-06, 20:14
Z dzisiaj. Sami oceńcie.



[ Komentarz dodany przez: Angel: 2023-05-08, 08:11 ]
Zgłoś
Avatar
Pawehan 2023-05-06, 21:03 1
Ja myślę że jeśli chodzi o uszkodzenia, to lekko zderzak i maska przednia , szyba chyba cała jest.
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2023-05-06, 21:12 15
ma w dupie, że ją zabiją, zgodnie z przepisami to ona ma pierwszeństwo, więc niech mnie rozsmarują po asfalcie, ale i tak ja mam rację.
a za kierownicą pewnie też baba, bo to kobieta więc trzeba ją przepuścić, i chuj, że pasy.

Jako nałogowy pieszy prowadziłem kiedyś statystyki: 8/10 facetów zatrzymywało mi się na pasach żeby przepuścić, a jakieś 7/10 kobiet miało to w dupie, bo jest kobietą i ma pierwszeństwo. Dlaczego miałaby faceta przepuścić? bez sensu.
To nie jest stereotyp, to czyste fakty.
Zgłoś
Avatar
JanJankowski 2023-05-06, 21:30 5
Od dzisiaj obróci ten gupi łeb przed wejściem na pasy. Zakład? No chyba ze w szyi jej blokadę zrobili to całe ciało obróci
Zgłoś
Avatar
Cipczan 2023-05-06, 21:50 2
Geraldinio napisał/a:

Jako nałogowy pieszy prowadziłem kiedyś statystyki: 8/10 facetów zatrzymywało mi się na pasach żeby przepuścić, a jakieś 7/10 kobiet miało to w dupie, bo jest kobietą i ma pierwszeństwo. Dlaczego miałaby faceta przepuścić? bez sensu.
To nie jest stereotyp, to czyste fakty.



Skup się na ruchaniu. Zdrowiej, a na pewno przyjemniej.
Zgłoś
Avatar
Higaro 2023-05-06, 21:54 3
ukartowane z kierowcą, przecież typek w czerwonej kurtce niósł już przygotowany wieniec
Zgłoś
Avatar
hipitutu 2023-05-06, 22:08
zubek25 napisał/a:

No co oceniam wyjście z progu 8na 10 a sam lot 10/10 lądowanie trochę spierdolił nie ustal .... Kryształowej kuli nie będzie ale jakieś drewniane albo z alu dostanie

na połamne kopyta jak znalazł
Zgłoś
Avatar
perun14 2023-05-06, 22:25 1
A rozejrzała się w ogóle? czy jak widzi pasy to jak to krówsko bo ma pierwszeństwo? No miałaś dodatkowo pobyt w szpitalu gratis. Selekcja naturalna
Zgłoś
Avatar
35i 2023-05-06, 22:27
Geraldinio napisał/a:

ma w dupie, że ją zabiją, zgodnie z przepisami to ona ma pierwszeństwo, więc niech mnie rozsmarują po asfalcie, ale i tak ja mam rację.
a za kierownicą pewnie też baba, bo to kobieta więc trzeba ją przepuścić, i chuj, że pasy.
Jako nałogowy pieszy prowadziłem kiedyś statystyki: 8/10 facetów zatrzymywało mi się na pasach żeby przepuścić, a jakieś 7/10 kobiet miało to w dupie, bo jest kobietą i ma pierwszeństwo. Dlaczego miałaby faceta przepuścić? bez sensu.
To nie jest stereotyp, to czyste fakty.



A wziąłeś pod uwagę czeczeńskich uberowców?
Zgłoś
Avatar
brylski11 2023-05-06, 22:39 2
Facet z wieńcem już czekał ???
Zgłoś
Avatar
SiMeOn713 2023-05-06, 23:00
10/10
Zgłoś
Avatar
Mister64 2023-05-06, 23:03 3
W szkołach podstawowych kiedyś uczyli ,że trzeba spojrzeć w lewo, w prawo i w lewo.No szkoda jej w chuj.
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2023-05-06, 23:19
Przecież to ewidentna wina kierowcy. Prawo jady zabrać mu dożywotnio jak mógł nie widzieć osoby na przejściu? Jestem w stanie zrozumieć ze kobieta samochodu nie zauważyła który jedzie i nie zwalnia , ale żeby kierowca kobiety nie dostrzegł to już jest przegięcie na maksa. Wój w dupę wszystkim tym którzy obwiniają tą biedną niczemu winną ofiarę debila za kierownicą.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-05-06, 23:24 5
Makulata napisał/a:

Tak ma być masz się bać jeździć samochodem, aż go porzucisz i przesiądziesz się do komunistycznej komunikacji zbiorowej.



Dokładnie tak. Dlatego jak usłyszycie, że jakiś dekiel zamierza głosować na partie popierającą ten zamordyzm to wybijcie mu to z głowy.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-05-06, 23:26
OpenStreetMaps napisał/a:

Przecież to ewidentna wina kierowcy. Prawo jady zabrać mu dożywotnio jak mógł nie widzieć osoby na przejściu? Jestem w stanie zrozumieć ze kobieta samochodu nie zauważyła który jedzie i nie zwalnia , ale żeby kierowca kobiety nie dostrzegł to już jest przegięcie na maksa. Wój w dupę wszystkim tym którzy obwiniają tą biedną niczemu winną ofiarę debila za kierownicą.



Oni tego nie pojmą, bronią tego chuja w pierdolonym spalinowym gównie. Powiesić kurwa dziada za jaja, skurwysyn powinien autobusem jechać. Dziewczyna niczemu winna, skąd mogła wiedzieć, że auto się nie zatrzyma...
Zgłoś
Avatar
korni131 2023-05-07, 0:05
Geraldinio napisał/a:

ma w dupie, że ją zabiją, zgodnie z przepisami to ona ma pierwszeństwo, więc niech mnie rozsmarują po asfalcie, ale i tak ja mam rację.
a za kierownicą pewnie też baba, bo to kobieta więc trzeba ją przepuścić, i chuj, że pasy.
Jako nałogowy pieszy prowadziłem kiedyś statystyki: 8/10 facetów zatrzymywało mi się na pasach żeby przepuścić, a jakieś 7/10 kobiet miało to w dupie, bo jest kobietą i ma pierwszeństwo. Dlaczego miałaby faceta przepuścić? bez sensu.
To nie jest stereotyp, to czyste fakty.



Jestem motopizdą i nigdy nie przepuściłem nikogo na pasach
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie