18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
tranzystor 2022-05-04, 21:21 7
CrazyEdek napisał/a:

Hokus pokus, czary mary.



Od dawna używasz TikToka?
Zgłoś
Avatar
Z................w 2022-05-04, 21:24
Up no i? tik tok teraz wszyscy mają bo daje rade
Zgłoś
Avatar
Riikko 2022-05-04, 21:40 79
Zbysław napisał/a:

Up no i? tik tok teraz wszyscy mają bo daje rade



bo kurwa co robi? odmozdzenie spoleczenstwa i nic wiecej. na szczescie nie mam juz tego calego gowna typu fejs, insta itp. jak ktos chce ze mna pogadac lub sie umowic, ma numer. nie jestem przeciw postepowi technicznemu, ale to tego typu gowna to odmozdzenie, nic wiecej. wole klasyk, mam kontakt tylko z ludzmi ktorych znam i elo.
Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2022-05-04, 22:08 2
Zbysław napisał/a:

Up no i? tik tok teraz wszyscy mają bo daje rade



Zbysław,
Wszyscy twoi koledzy go mają ze szkoły?
Więc zbywają na tiktok.

*miało być "zbywaj"
Zgłoś
Avatar
0_rafiks_0 2022-05-04, 22:27 9
Zbysław napisał/a:

Up no i? tik tok teraz wszyscy mają bo daje rade



Jak widze ludzi w wieku pow. 20 lat, gapiacych sie w telefon ogladajcych tiktoka, to juz wiem , ze ten swiat musi jebnac,
Bo ja takie pustostany moga zrobic cos konstruktywnego? Jak beda myslec, wnisokowac?
Banda sterowalnych baranow nam rosnie.
Zgłoś
Avatar
Sorfalnar 2022-05-04, 22:29 4
Toż to wszystko ustawki. Dać sobie oblać ryj i rozbić jajo na tępej blond czuprynie dla wyświetleń.

Jak niby przypadkiem pokazują cycki to mają o wiele więcej wyświetleń, a i materiał ma jakąkolwiek wartość.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-05-04, 22:47 1
Zbysław napisał/a:

Up no i? tik tok teraz wszyscy mają bo daje rade


Ale ty jesteś ograniczony. Zostań ba tt i tu nie wracaj. Tam masz przyjaciol na swoim poziomie.
Zgłoś
Avatar
~Beny 2022-05-04, 23:53 5
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2022-05-05, 0:33
@Beny

Przecież to gówno nie ma logo tik toka. Każdy posiadający nie aż tak sprany mózg po prostu widzi do czego takie gówno pasuje (podpowiem ci synu bo masz sprany mózg, do tik toka).
Zgłoś
Avatar
Shizuma89 2022-05-05, 0:33 8
No nieźle... Pora na kolejne zajebiste besty z neta.
Tęsknię za dobrym, starym Sadolem.
Zgłoś
Avatar
buczkog 2022-05-05, 0:51 2
Ni to śmieszne ni żałosne...
Zgłoś
Avatar
stopwar 2022-05-05, 4:29
Nie żebym się żalił, ale gdy ktoś inny wstawi coś takiego. to od razu ląduje w kategorii : "Suchary".
Dlatego leci piwo.
Zgłoś
Avatar
htp 2022-05-05, 8:52
0_rafiks_0 napisał/a:

Jak widze ludzi w wieku pow. 20 lat, gapiacych sie w telefon ogladajcych tiktoka, to juz wiem , ze ten swiat musi jebnac,
Bo ja takie pustostany moga zrobic cos konstruktywnego? Jak beda myslec, wnisokowac?
Banda sterowalnych baranow nam rosnie.



Chyba się starzejesz Każe pokolenie w pewnym wieku tak mówi - a bo ten rock&roll, hipisi, minispódniczki itd...
Zgłoś
Avatar
Jackub10000 2022-05-05, 9:42
Riikko napisał/a:

bo kurwa co robi? odmozdzenie spoleczenstwa i nic wiecej. na szczescie nie mam juz tego calego gowna typu fejs, insta itp. jak ktos chce ze mna pogadac lub sie umowic, ma numer. nie jestem przeciw postepowi technicznemu, ale to tego typu gowna to odmozdzenie, nic wiecej. wole klasyk, mam kontakt tylko z ludzmi ktorych znam i elo.



No i masz rację, tak trzymaj ✌️ następny krok to odstawienie internetu, samochodu, medycyny, oraz zaczynij sam uprawiać ziemniaki, choć na boso i uwierz w płaskość Ziemi. Z mojej strony 100% poparcia
Zgłoś