18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
r061071 2018-07-24, 23:06
no to pokozol
Zgłoś
Avatar
JebaćLudzi 2018-07-24, 23:40
Pewnie opowiadał jakis kawał w towarzystwie i powiedział "kurwa spaliłem to moze chociaz sztuczkę zrobię"
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2018-07-25, 0:20 4
wkurwiają mnie te komentarze jak ktoś coś odpierdoli po pijaku, a jak ktoś jest smutną pizdą i siedzi przed kompem albo TV to co ma mu "ciekawego" się stać ? ja jak byłem młodszy to na szczęście nie było mody (a raczej możliwości) nagrywania i puszczania w świat tak łatwo jak teraz, odpierdalało się różne rzeczy, czasami specjalnie dla jaj czasami samo wychodziło, czasami po długim czasie jak się przypomniało to się morda cieszyła, a i teraz wspomnienia wywołują uśmiech pod nosem, dlatego denerwujące są te komentarze pizdusiów którzy nie potrafią się bawić i śmiać ale po pijaku są we wszystkim najlepsi, a szczególnie że by najebanego kolegę zrobić w chuj nagrać na fejsbunia i inne badziewie wrzucić
Zgłoś
Avatar
Pantilion 2018-07-25, 6:28 1
@up to akurat prawda. Teraz kurwa spokojnie się odlać po murem nie można albo puścić głośno bąka, bo zaraz o tym wiedzą na drugim końcu miasta. W chujową stronę to wszystko poszło
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-07-25, 7:55 2
Alkohol to jest najlepszy scenarzysta filmików na sadola
Zgłoś
Avatar
rapidu 2018-07-26, 12:56
Wszystko pięknie,ładnie tylko wyjebał się bo mu ktoś rękę pociągnął...
Zgłoś