18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 11:38
Avatar
Pralpunkt 2020-09-26, 23:12 8
Huj mu w dupę zmarnował dobrze zapowiadający się materiał
Zgłoś
Avatar
KaprysLosu 2020-09-26, 23:36 4
Pralpunkt napisał/a:

Huj mu w dupę zmarnował dobrze zapowiadający się materiał



ale trochę jak duch wygląda
Zgłoś
Avatar
agent_kosa 2020-09-27, 0:04 5
Pralpunkt napisał/a:

Huj mu w dupę zmarnował dobrze zapowiadający się materiał



Postaraj się dla nas o lepszy z Twoim udziałem.
Zgłoś
Avatar
sadoman 2020-09-27, 0:46 1
Pralpunkt napisał/a:

Huj mu w dupę zmarnował dobrze zapowiadający się materiał



chuj tobie w dupe mogły być cycki a jest zwykły frajer z ćwierć mózgiem-współczuje rodzinie
Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2020-09-27, 0:52
sadoman napisał/a:

chuj tobie w dupe mogły być cycki a jest zwykły frajer z ćwierć mózgiem-współczuje rodzinie


Jprd jaki bełkot
Ile mamrotów obaliłeś?
Zgłoś
Avatar
Ryuugamine 2020-09-27, 5:10 4
Na moje oko, to wygląda na magię, nie byle jaką rzecz jasna, ale plastarą elfią magieee. Są różne typy magii i nie będę ich wymieniał, bo byście się zanudzili na śmierć. Magia której użył daje możliwość zmiany pozycji ciała w obrębie własnej osi. Jest to trudna magia, lecz nie niemożliwa do nauczenia.

Spójrzcie na to, jak jechał.. miał nogi ułożone po obu stronach motocyklu, lecz gdy ciężarówka go trąciła, zmienił pozycję i zachował życie. Mogł tego nieświadomie użyć gdyż nie jest elfem, ale taka moc daje wiele możliwości. Jedną z nich jest, uratowanie życia, zaś drugą powalenie przeciwnika.

Istnieją różne metody wykorzystania tego zaklęcia, ale Wam wystarczą te dwa typy. Pamiętajcie, dzień którym stąpacie lewą nogą nie jest złym dniem, bo taka dola. Jest złym, boście tak wymyślili. "Saden"
Zgłoś
Avatar
Z................w 2020-09-27, 6:50
Widać że ćwiczy kejkuszin
Zgłoś
Avatar
jjjkkkfff 2020-09-27, 9:53
O kurwa, myślałem że to tylko na filmie, ale oni naprawdę istnieją- kamera uchwyciła jumpera
Zgłoś
Avatar
serenity 2020-09-27, 11:25
To nie jest możliwe! Jakiś fotomontaż albo magia!
Zgłoś
Avatar
Rozchędażacz 2020-09-27, 13:55
I tak oto na sadistica zwitały szury
Zgłoś
Avatar
luxpiotr 2020-09-27, 15:10
Rozchędażacz napisał/a:

I tak oto na sadistica zwitały szury



co?
Zgłoś
Avatar
RandallFLAGG 2020-09-27, 15:52
lepsza byłaby muzyka 'Z Archiwum X'
Zgłoś