18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:54
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Avatar
Norbek 2016-02-17, 0:39 73
Dym z efajek stał się nieodłącznym elementem stylizacji młodocianych pedałów w rurkach.
Zgłoś
Avatar
SolarisN1 2016-02-17, 7:36 1
Norbek napisał/a:

Dym z efajek stał się nieodłącznym elementem stylizacji młodocianych pedałów w rurkach.



Bro, do you even vape?
Zgłoś
Avatar
elvis02 2016-02-17, 7:52 2
Norbek, a gówno prawda, bo głównie przychodzą do mnie ludzie po 30/40+ po płyny, baterie, pierdoły...I miło jest usłyszeć od takiej osoby, że po x latach palenia znów wraca im normalny smak i węch, dzięki e-papieroskom
PS. Ale tak, zdarzają się pizdy w rurkach, raz nawet jedna przyszła ze swoim chłopakiem.
Zgłoś
Avatar
VeloX 2016-02-17, 15:36 4
Norbek napisał/a:

Dym z efajek stał się nieodłącznym elementem stylizacji młodocianych pedałów w rurkach.



Haha no brawo przygłupie, to rozumiem że lepiej truć się tym gównem niż palić mniej szkodliwe efajki, bo broń boże ktoś cię zwyzywa od pedałów Noś się dalej razem ze swoimi viceroyami i rakiem Żeby nie było - nie palę ani tego ani tego.
Zgłoś
Avatar
SlawiZiooM 2016-02-17, 15:57 2
Rurkowców nieodlaczny przedmiot szkolny w torebkach ; ) i tez to zauwazylem, gdzie nie zobacze rurkowca pizdy, to w łapie trzyma to dymiace gowno
Zgłoś
Avatar
szklanka 2016-02-17, 16:03 3
nie jestem rurkowiec, a pale efaje... czemu mi jeszcze nikt od pedałów nie nawrzucał jak mnie spotkał ? A zaraz... to tylko internetowi wojownicy
Zgłoś
Avatar
Norbek 2016-02-17, 16:53
Jakie to piękne jak "vaperzy" się napinają.
To że coś stało się nieodłącznym elementem pedałów to nie oznacza że każdy kto to posiada jest takowym jegomościem.
No chyba że jesteście owymi pedałami
VeloX napisał/a:



Haha no brawo przygłupie, to rozumiem że lepiej truć się tym gównem niż palić mniej szkodliwe efajki, bo broń boże ktoś cię zwyzywa od pedałów Noś się dalej razem ze swoimi viceroyami i rakiem Żeby nie było - nie palę ani tego ani tego.



Dla twojej wiadomości "przygłupie" nie palę ani tego ani tego bo każdy wie że to chuja daje a jedyny efekt pomagający to ten placebo. Bo skoro ktoś kto pali fajki przez 20 lat nagle cudownie rzuca je w jeden dzień dzieki jakiejś efajce to leci w chuja i tyle.
A ty broń sobie pedałów z efajkami dalej...
Zgłoś
Avatar
MasterEfer 2016-02-17, 18:11 5
efajki są tak samo szkodliwe jak zwykłe pety, w tych olejkach jest tyle chemicznego gówna które ogrzane emituje mnóstwo rakotwórczych par, to tak jakbyś wdychał ogrzane lakiery samochodowe
Zgłoś
Avatar
elvis02 2016-02-17, 19:01 4
Norbek napisał/a:


Dla twojej wiadomości "przygłupie" nie palę ani tego ani tego bo każdy wie że to chuja daje a jedyny efekt pomagający to ten placebo.



Ale żeś pierdolnął. Nie wiem skąd to wziąłeś ale doucz się.

MasterEfer napisał/a:

efajki są tak samo szkodliwe jak zwykłe pety, w tych olejkach jest tyle chemicznego gówna które ogrzane emituje mnóstwo rakotwórczych par, to tak jakbyś wdychał ogrzane lakiery samochodowe


W pączkach kurwa za 0.50zł masz więcej chemii jak w liquidzie.

Nie mieć o czymś pojęcia i wypowiadać się
Zgłoś
Avatar
Norbek 2016-02-17, 19:40
elvis02,
Obrońca spedalonych się odezwał
Zgłoś
Avatar
uziik 2016-02-17, 22:34
efekt placebo, Ty ułomie, jak byś miał mózg i ręce to byś sobie wyszukał w internecie informacje, że w liquidach jest nikotyna, więc jak kurwa niby jest to efekt placebo skoro karmisz swój organizm nikotyną, jedynie bez wszystkich tych substancji smolistych?
Zgłoś
Avatar
kolosialdo 2016-02-18, 1:08
@Norbek
Ja pale e faje i chuj ci w dupe
Zgłoś
Avatar
elvis02 2016-02-18, 7:35
Norbek napisał/a:

elvis02,
Obrońca spedalonych się odezwał



Nie obrońca spedalonych, tylko prawdy ćwoku. Nawet nie wiesz jak mnie wkurwiają takie przekłamania. I jeszcze ta obecnie wprowadzana dyrektywa tytoniowa....
Zgłoś
Avatar
VeloX 2016-02-18, 10:21
Norbek napisał/a:

To że coś stało się nieodłącznym elementem pedałów to nie oznacza że każdy kto to posiada jest takowym jegomościem.



No to po chuj piszesz takie bzdety i uogólniasz? Prawdopodobnie jest sporo grubasków którzy się odchudzają i chodzą np. na jakieś "pedalskie fitnessy". Ale chyba lepiej trzymać się takiej tendencji, niż pozostać w oczach innych grubym 100% hetero (jak byś nie zrozumiał to jest analogia: fajki -> efajki, siedzenie w domu -> fitness).

Norbek napisał/a:

(..) a jedyny efekt pomagający to ten placebo. Bo skoro ktoś kto pali fajki przez 20 lat nagle cudownie rzuca je w jeden dzień dzieki jakiejś efajce to leci w chuja i tyle.



O ja jebie odpisałbym na poważnie, ale jak mi mówisz o efekcie placebo liquidów zawierających nikotynę i zapominasz o takich drobiazgach jak substancje smoliste, to chyba nie ma o czmy rozmawiać
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie