18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
BrunerOvned 2013-08-26, 12:45 13
Dziewczyny, którym to pokazywałem w barze, leżą już na geriatrii...
Zgłoś
Avatar
R................t 2013-08-26, 13:10
Żydowskie te wykałaczki. Jak to pokazywałem BURNEDowned w czasach prohibicji to posłanka grodzka drapała się jeszcze po jajach.
Zgłoś
Avatar
Un_Nem 2013-08-26, 13:53
FAKE!!!!!!
prawdziwe zycie nie ma wyswietlanych napisow.
Zgłoś
Avatar
piter210 2013-08-26, 16:05 2
BrunerOvned napisał/a:

Dziewczyny, którym to pokazywałem w barze, leżą już na geriatrii...



Wtedy też leżały
Zgłoś
Avatar
iOskar 2013-08-26, 20:39
Dobre, szkoda tylko, że oglądałem ten filmik 5 razy na wielu różnych portalach i co gorsza kilka dobrych lat temu.
Zgłoś
Avatar
AdioChooJ 2013-08-26, 20:47
Starsze niż internet
Zgłoś
Avatar
mloodzian 2013-08-26, 20:51
Sztukmistrz Krzysztof
Zgłoś
Avatar
takija 2013-08-26, 21:04
Żywa woda zdrowia doda
Zgłoś
Avatar
slannesh 2013-08-26, 21:15
Każdy chce załapać się na piwa dając jakiś fajny komentarz, niestety w tym temacie na siłę.
Po co?
Zgłoś
Avatar
Ciem 2013-08-26, 21:17 16
I chuj w dupę ja pierdole po obejrzeniu filmiku co prawda pierwszy raz czego skutkiem jestem bardzo zawiedziony bo czytając komentarze filmik ma już swoje pierdolnięcie od paru lat... ale to nie o tym kurwa drodzy sadole! Więc ja nie wiem co do chuja jest jak wcześniej napisałem po obejrzeniu filmiku od razu wyjebałem z fotela niczym jebany spiderman, batman, superman, Indiana Jones, draże z biedronki podpierdalając prosto do kuchni po wykałaczki w biegu krzycząc do dziewczyny dawaj coś Ci pokarze zajebistego.... (zajebistego lekko przesadzone) wykałaczki połamane jak na filmiku jebane dobytki utrącone(wykałaczka ma dwie odbytki) nie ważne ujebałem każdej tylko po jednej.. Ułożyłem pięknie na stole już miałem w rękach łyżeczkę z wodą nawet taką samą kurwa niebieską.... i stało się drżącą ręką na oczach mojej dziewczyny z wysokości około 5cm spadła kropla wody centralnie w sam środek jak myślicie co się stało ? Chuj się stał nic kurwa nawet nie drgnęło... Jeb druga kropla poleciała z myślą może tamta to za mało i nagle cud jedna wykałaczka się lekko poruszyła.. I dalej chuj wlałem resztę wody z łyżeczki wykałaczki się rozjebały i taki tego kurwa finał. Dziękuję dobranoc
Zgłoś
Avatar
dmnkzl 2013-08-26, 21:24
Lipa, dawno temu jak ledwo do stołu dostawałem, to ojciec pokazywał mi trik z zapałką, która po nalaniu łyżeczki wódki rozkładała się jak nogi kobitki do ruchania, nie ma filmików, jak przypomnę sobie jak ją złożyć to wrzucę film.
Zgłoś
Avatar
generalissimus 2013-08-26, 22:01
Uwaga, screamer!!
Zgłoś
Avatar
n................o 2013-08-26, 23:53
Kurwa, ale się dzieje! Ale się dzieje!
Zgłoś
Avatar
Wasili666 2013-08-27, 0:40
Jakoś tak instynktownie bym...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie