18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
Avatar
Halman 2019-05-29, 17:30 3
moja osobista rada: albo znaleźć sobie laskę-kumpla albo nie wiązać się wcale, co najwyżej seks bez wzajemnych zobowiązań dla rozładownia napięcia
Zgłoś
Avatar
Gymnorhinus 2019-05-29, 17:41 36
@Up

Ja tam preferuję laskę-koleżankę, niż jakiegoś transa, ale ja innym do łóżka zaglądać nie lubię
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2019-05-29, 17:43 2
HAL9000/2 napisał/a:

moja osobista rada: albo znaleźć sobie laskę-kumpla albo nie wiązać się wcale, co najwyżej seks bez wzajemnych zobowiązań dla rozładownia napięcia



Jeszcze lepiej możesz zrobić, jeżeli pozostaniesz solo! Od czasu do czasu zawalisz sobie konia, a kasę zainwestuj w wódę, bo który bank da Ci więcej niż 40%
Zgłoś
Avatar
Halman 2019-05-29, 17:45
Gymnorhinus napisał/a:

@Up
Ja tam preferuję laskę-koleżankę, niż jakiegoś transa, ale ja innym do łóżka zaglądać nie lubię



już popajacowałeś?

koleżanki to ja miałem na etapie edukacji. Laska-kumpel to nie trazystor jak mniemasz, tylko jedyna laska którą autentycznie lubisz i na którą nie patrzysz wyłącznie pod kątem wydupczenia... ale pewnie nawet nie wiesz o czym mówię skoro cipy własnymi oczami nie widziałeś...
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2019-05-29, 17:54
HAL9000/2 napisał/a:

...skoro cipy własnymi oczami nie widziałeś...


Sorry ale to mi się spodobało.
Cipę to on miał na własnych oczach jak się rodził
Zgłoś
Avatar
alogram 2019-05-29, 18:10 2
Kurwes, taki młody, a już wie o co kaman w tym życiu.
Zgłoś
Avatar
dmnunited 2019-05-29, 18:15 1
najlepiej jest jeździć w kominiarce i problem rozwiązany
Zgłoś
Avatar
kulawiec 2019-05-29, 18:52
Jak się szuka dziadostwa, to się potem narzeka.

Trzeba szukać, młodej, ładnej, niewymagającej, seksownej, tolerancyjnej, niewybrednej ,z własną willą i mercedesem. Wymagana wierność i oddanie.
A nie jakieś zołzy.
Zgłoś
Avatar
Yakov 2019-05-29, 18:56
kulawiec napisał/a:

Jak się szuka dziadostwa, to się potem narzeka.
Trzeba szukać, młodej, ładnej, niewymagającej, seksownej, tolerancyjnej, niewybrednej ,z własną willą i mercedesem. Wymagana wierność i oddanie.
A nie jakieś zołzy.



I prosić los, by żadna z nich nigdy się nie dowiedziała o pozostałych.
Zgłoś
Avatar
edek.bajzel 2019-05-29, 19:20
McQurwa napisał/a:

Jeszcze lepiej możesz zrobić, jeżeli pozostaniesz solo! Od czasu do czasu zawalisz sobie konia, a kasę zainwestuj w wódę, bo który bank da Ci więcej niż 40%



pierdolisz, zamiast wódy niech oszczędza na studentki-cichodajki
Zgłoś
Avatar
jasiek.kulaga 2019-05-29, 20:30
ja jestem psychologiem z zamilowania, powiem tak.... tyle lasek do niego bajeruje ze z tyloma w zyciu sie nie przespicie.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2019-05-29, 20:46
Naprawdę dziwię się, że tyle osób pakuje się w związki. To jest z założenia bardzo słaba instytucja - dwie osoby z różnych domów, wychowane w różny sposób, z różnymi przyzwyczajeniami, upodobaniami, poglądami mają żyć razem. To może się udać tylko przy sporej dozie farta. Nic dziwnego, że potem co drugie małżeństwo kończy się rozwodem a ile jest jeszcze takich, które trwają w toksycznych związkach z najróżniejszych powodów. Jak co dziesiąta para jest ze sobą bo faktycznie jest dobrze, to nie więcej. Szanse bardo słabe jak na coś co może ci na własne życzenie spierdolić życie, bo nie potrafią zapanować nad prostymi, biologicznymi instynktami. Dziewczyny są fajne ale tak na chwilę. Na stałe to już prędzej bym się dogadał z jakimś facetem
Zgłoś
Avatar
lm65 2019-05-29, 22:12
Bogaty, a chce brać kredyt? Bogate to on może mieć życie erotyczne z własną ręką
Zgłoś
Avatar
Yakov 2019-05-29, 23:04 1
lm65 napisał/a:

Bogaty, a chce brać kredyt?



Przecież on nigdzie nie napisał, że jest bogaty.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie