18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Szwagry
majorbień • 2013-10-09, 19:57
Sytuacja z Sosnowca, dokładniej z burdelu jakiegoś
Jak wiadomo po wizycie u dziwki trzeba podzielić się recenzją i leci ona tak:
Cytat:

Witam Panów. Co do samych pań w hurtowni nie mam nic. 2 telefony (trochę się zgubiłem na miejscu ale szacun dla Karoliny, która wręcz po mnie wyszła na parking ) 150 na stół i do roboty. Akcja od początku milutka, myju myju i do pokoiku. Chwila gadki i do roboty, lodzik Chciałem wolno i z wyczuciem i tak było, za co mega plus! Akcję 2 przerwał telefon z pracy i musiałem się zbierać. Wyszedłem na korytarz i jakież było moje zdziwienie: stoją buty niby takie same ale NIE MOJE. JAKIŚ DUPEK PORUCHAŁ Z 5 MINUT I WYSZEDŁ W MOICH BUTACH. TĘPY BYKU JEŚLI TO CZYTASZ TO ŻYCZĘ CI TRĄDU, ŚWIEŻBU I GRZYBICY W NAJLEPSZYM WYPADKU!!!! PATRZ BUCU Z CZEGO ŻYJESZ. ŻEBY CIĘ POGIĘŁO ZŁODZIEJU WOJASÓW. Ten co twoje buty w ofierze dziadom na ulicy zostawił!



po kilku dniach

Cytat:

No i co pyszczysz? Ciemno było się pomyliłech. Zanim się kapnoł to byłech już w Katowicach. Dzwoniłech potem ale jak to odkręcić. Przeca te twoje stare szłapcugi tyż nie były za wiela warte to się tak nie napinaj bo zawału dostaniesz



Zgłoś
Avatar
adolfh 2013-10-09, 21:45 7
Przyjechał brudas ze śląska i jeszcze buty zaje*ał. Przynajmniej w mieście był pierwszy raz.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-10-09, 21:48
Ja pierdolę, w tej Polsce musi być naprawdę kryzys skoro kurwy po klientów na parking przed burdel wychodzą Z drugiej strony u mnie w Amsterdamie to samo, dłuuugo była stała cena 50 euro za numerek a teraz już standardem jest 30, niedługo to jeszcze panny będa dopłacać żebyś w nie wszedł
Zgłoś
Avatar
lapps 2013-10-10, 2:56 1
malolaty w klubach sie daja ruchac za free to stare divy przestaja byc konkurencyjne
Zgłoś
Avatar
l_witek 2013-10-10, 8:45 2
A Ty jaka opinie napisałeś ??
Zgłoś
Avatar
Bociek 2013-10-10, 8:57
no i zmieniłeś komentarz !
Zgłoś
Avatar
Matikens 2013-10-10, 9:18 87
bloodwar napisał/a:

u mnie w Amsterdamie

No kurwa rodowity Holender nam się znalazł
Zgłoś
Avatar
JądroChaosu 2013-10-10, 9:21 21
l_witek napisał/a:

A Ty jaka opinie napisałeś ??



Nie miał czasu napisać bo musiał wyjść po klienta na parking...
Zgłoś
Avatar
Halman 2013-10-10, 9:27 4
Skończcie z tym sosnowcem bo co nie wejdę na Sadola to sosnowiec i sosnowiec do wyrzygania. tych co się spuszczają jaki to zajebisty temat sosnowiec to należało by napierdalać o próg dla porządku bo ileż kurwa można??
Zgłoś
Avatar
k................a 2013-10-10, 9:48
czyżby garsoniera?
Zgłoś
Avatar
Dolot_93 2013-10-10, 12:03 3
adolfh wiesz jak sie nazywa umyty gorol ? Cysty ciul. Nie chce nikogo urazić ale mieszkam na śląsku (nie w Sosnowcu) i śmieszy mnie to jak jadą na nas bo jakiś stereotyp sobie uwidzieli mieszkańcy reszty kraju. Pozdrawiam Ślązaków którzy nie wstydzą się korzeni i Polaków którzy to szanują.
Zgłoś
Avatar
Pavmar 2013-10-10, 12:41
HAL9000/2 napisał/a:

Skończcie z tym sosnowcem bo co nie wejdę na Sadola to sosnowiec i sosnowiec do wyrzygania. tych co się spuszczają jaki to zajebisty temat sosnowiec to należało by napierdalać o próg dla porządku bo ileż kurwa można??



HAL9000/2, jakby jeden z drugim wypadł by ze śliskiego kocyka w okresie wczesnodziecięcym, to może nie było by tak dużo tych tematów o sosnowcu
Zgłoś
Avatar
a12b 2013-10-10, 15:26
HAL9000/2

a sam podkręcasz o sosnowcu (czyt. napierdalać o próg)
Zgłoś
Avatar
pakicito 2013-10-10, 17:31
Cytat:

stała cena 50 euro za numerek a teraz już standardem jest 30, niedługo to jeszcze panny będa dopłacać żebyś w nie wszedł


to życzę powodzenia w zdobywaniu AIDS
Zgłoś
Avatar
Samudaripen 2013-10-10, 19:25 2
@adolfh
To śmieszne, że mówisz o mieszkańcach Śląska "Przynajmniej w mieście był pierwszy raz", bo jak wiadomo Śląsk to najbardziej zurbanizowane województwo w Polsce, ale spokojnie o tym będziesz miał w gimnazjum
P.S
brudas to masz na drugie imię, a na pierwsze Ricardo, pierdolony plebsie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie