18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 59 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Działania szwedzkiej policji są ciekawsze niż fotoradary polskiej straży miejsko-wiejskiej

Cytat:

Dziennikarz szwedzkiego konserwatywnego serwisu Fria Tider sfotografował pracownicę P-Service drukującą mandaty za złe parkowanie… wrakom samochodów spalonych podczas zamieszek. Zapytana o powód przyznania mandatu odparła, że nie było w aucie kwitu wskazującego datę rozpoczęcia postoju. Fakt, że nie było w nim także szyb, a wnętrze strawił ogień był według funkcjonariuszki służby parkingowej pozbawiony znaczenia.




więcej na>>> Autonom
Zgłoś
Avatar
qhash 2013-05-28, 15:22 1
jedno słowo: kobieta
Zgłoś
Avatar
m................t 2013-05-28, 15:26 17
Z tego samego artykułu:
Cytat:

"Szwedzkie siły porządkowe przyjęły taktykę nieangażowania się w konflikt, jeśli stwarzałoby to zagrożenie dla zdrowia funkcjonariuszy."


No brawo, rozpierdolą pół Sztokholmu a ci będą dalej tylko mandaty wypisywać bo tak jest bezpieczniej. Z takimi służbami ten kraj jest skazany na zagładę.
Zgłoś
Avatar
solevit 2013-05-28, 15:31 120
Wklejam ten obrazek po raz kolejny, tym razem jako propozycję skierowaną do władz Szwecji, aby nieco zmienili swoją flagę.
Zgłoś
Avatar
Miziou 2013-05-28, 15:58
Są lepsi specjaliści od naszych??? o_0
Zgłoś
Avatar
Chrząszczyżewoszyc 2013-05-28, 16:06
Tak, tak, teraz mandaty, potem pozwy sądowe bo sprawcy wykroczenia nie zapłacili mandatów, a następnie międzynarodowe listy gończe, bo się na rozprawie nie stawili. Świat idzie w tym kierunku...
Zgłoś
Avatar
sługaSzatana 2013-05-28, 17:09 2
Jest nadzieja, że wjebali mandat ciapatemu. Nadzieja matką głupich...
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-05-28, 17:14 1
Nie no kurwa to już mi śmierdzi prowokacją.
To jest nierealne!
Gościowi auto zjarali w trakcie zamieszek i mandat?
Po mojemu to ta laska robi jakiś opis, notatkę czy coś.
Każdy sąd by taki mandat unieważnił.
Zgłoś
Avatar
gruchens 2013-05-28, 17:14
No kurwa... Śmiać się czy płakać?
Zgłoś
Avatar
pakicito 2013-05-28, 17:17 1
prawie jak nasza straż miejska
Zgłoś
Avatar
jarzembina 2013-05-28, 17:48 5
Kurwa, coraz bardziej mnie zastanawia podejście władz do zamieszek, wszystko wskazywałoby na to, że robią swoich obywateli w chuja, żeby sprowokować ich do samodzielnego wybicia ciapatego gówna, albo do wypuszczenia jakiejś nowej wersji Breivika/Hitlera, który poprowadzi ludzi na muzułmanów... To jest nierealne, żeby mieli swoich ludzi tak głęboko w dupie - jedni aresztują tych, którym się nie podoba ścięcie głowy na ulicy w imię Koranu, drudzy wlepiają mandaty za samochody spalone przez ciapatych... Mam nadzieję, że to celowy zabieg, bo przy takim podejściu prędzej, czy później ludzie i tak ruszą na muslimów.
Zgłoś
Avatar
qwachu 2013-05-28, 18:22 3
I ci ludzie kiedyś robili potop szwedzki? Chyba, ze o innych Szwedach mówimy?
Zgłoś
Avatar
kropelkasiku 2013-05-28, 18:32 5
musza zaplacic mandaty bo inaczej braknie $$ na zapomogi dla imigrantow
Zgłoś
Avatar
Lynx 2013-05-28, 18:42 1
Nikt jeszcze nie wspomniał, że policjantka fajna
Zgłoś
Avatar
fine666 2013-05-28, 18:47
Jaka kurwa policja? To jest ich taki odpowiednik polskiej straży miejskiej, więc nic dziwnego że u nich takie same tępaki pracują jak u nas.

..czytać ze zrozumieniem!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie